Nestorović najavljuje tužbu zbog odbijanja liste u Novom Sadu

ili se dogovorio...da dobije publicitet kao progonjeni opozicionar da bi se u Novom Sadu izbegao scenario iz Beograda iz decembra... dogovor bi bio opoziciji dati Novi Sad bez Nestorovića a naprednjacima Beograd zbog izložbe expo2027...zaključak je da svi i opozicija i pozicija rade zajedno...

mislim koliki debil treba da budeš da sakupiš potpise a onda ne ispoštuješ pravilo o 40% žena na listi....
Ovo je zanimljiva prognoza, Beograd vlastima, Novi Sad opoziciji. Dodao bih onda da Niš ode Nestoru uz podršku SNS i svi zadovoljni. :mrgreen:
 
Ovo je zanimljiva prognoza, Beograd vlastima, Novi Sad opoziciji. Dodao bih onda da Niš ode Nestoru uz podršku SNS i svi zadovoljni. :mrgreen:
Nestorović je totalno razočarao... u Beogradu izlaze na izbore samo u mislim tri prigradske opštine...opet dogovor verovatno...jer to će da im smanji broj glasova na nivou grada jer ljudi vole da glasaju u paketu za istu opciju na nivou grada i opštine...znači Beograd ide naprednjacima bez Nestorovića, Novi Sad opoziciji bez Nestorovića, Niš ko zna..on ionako nikom nije bitan pa će pustiti da NEstorović ima desetak procenata i pita se...
 
Nestorović je totalno razočarao... u Beogradu izlaze na izbore samo u mislim tri prigradske opštine...opet dogovor verovatno...jer to će da im smanji broj glasova na nivou grada jer ljudi vole da glasaju u paketu za istu opciju na nivou grada i opštine...znači Beograd ide naprednjacima bez Nestorovića, Novi Sad opoziciji bez Nestorovića, Niš ko zna..on ionako nikom nije bitan pa će pustiti da NEstorović ima desetak procenata i pita se...
Zašto ste svi tako sigurni da Novi Sad ide opoziciji?
 
Drugi put Nestora traži podršku od SNS za vlast. Naravno ne traže tako nešto od opozicije. Dakle naginju vlasti kako god okreneš. Videćemo u Nišu šta će biti, ako budu glavni u priči kao u BG tražiće podršku od SNS i ako ne dobiju novi izbori dolaze i oboriće im listu kao u NS.

ova izjava Antonijevića je višestuko zabrinjavajuća...
i ja nudim da pišete šta hoćete po forumu uz podršku moderatora...
mislim odakle im ideja da nude da vladaju uz podršku naprednjaka ako im ta podrška nije ponuđena?
i zašto se ovim deklarišu kao neko ko nije opozicija?
 
Došlo vreme da se poštuju eu principi, što znači da sud počinje da funkcioniše....
Dupli standardi spadaju u evropska dostignuća, ali ako se primene na evropsku agenturu onda su sasvim srpska...
Mislim to evropska, znači engleska bagra, pošto je evropa engleski protektorat koji onako bez mozga sprovodi engleske naloge....što je funkcionisalo za evropu dok su dve babe držale konce, ova treća francuska malo šepa i ne stiže dešavanja....
 
SNS izdajnici su KiM predali, sad prelaze na Vojvodinu da dokrajce Srbiju.

Taj tzv. narod je totalno retardiran. :lol:

Javite kad se Uzice bude odcepljivalo od te BG kanalizacije.
Vi iz dalake nam Kanade ponekad preterujete nu patriotizmu!
Vi kanađijanci ste tzv narod i retardirani ste više od retardiranog vam Trudoa ... biraj reči kada se obraćaš ovom našem SRBSKOM rodu ... mladi kanađijanče :rtfm:
 
Vi iz dalake nam Kanade ponekad preterujete nu patriotizmu!
Vi kanađijanci ste tzv narod i retardirani ste više od retardiranog vam Trudoa ... biraj reči kada se obraćaš ovom našem SRBSKOM rodu ... mladi kanađijanče :rtfm:
Naravno da je raja i ovde retardirana; ovog majmuna biraju skoro 10 godina k’o i Vucica, a situacija u drzavi sve gora.
“Narod treba yebati” rece jedan zemljoradnik i sve je bio u pravu; zato se vodimo logikom sto gore to bolje; pre ce svi da propadnu pa onda iz pocetka.
 

Back
Top