Бранимир Несторовић: Нећу никога подржати у Новом Саду, тражићемо да избори буду поништени

Lepo od njega ali mene malo muči to zarobljavanje glasova. Kad kažeš da nećeš da sarađuješ sa drugima, pa tako zarobiš veliki broj glasova, što nekako, gle čuda, baš ide u prilog Vučiću, teško mogu da pređem preko takve činjenice. A to šta on priča me savršeno zabole, ja gledam samo ko šta radi.
Ko zna koga su sve ubacili u pokret! Čovjek ne može sve da kontroliše!

МИ - Снага народа

ТИШИНА

Отворен разговор о актуелним темама, 31.05.2024. у 22:00

Гостују:
- Бранимир Несторовић
- Александар Павић
- Борислав Антонијевић

Пренос уживо преко икса ОВДЕ
Ако немате икс, укључите се преко јутјуба на линку ОВДЕ

Укључите се расправу, поставите питања, разговарајмо.

- Ко помаже Вучићу!?

- Ко саботира изборе!?

- Да ли су ово уопште избори!?

- Ко побеђује!?

- Ко губи!?

И још много ваших питања која ћете моћи да поставите гостима вечерас од 22:00.

Слушамо се 🇷🇸

Запратите нас на 😉Јутјубу и 🤙 Рамблу

МИ СНАГА НАРОДА ПРОФ. ДР БРАНИМИР НЕСТОРОВИЋ

U pitanju su nijanse. Samo se postavlja pitanje ko je od njih više pokrao narod i zemlju.
Далеко је од нијансе. Једни су Суверенисти и Државотворне Снаге, други издајници и аутошовинисти.
Разлика је јасна.

А зна се ко је највише крао, народ их зове жути лопови. ;)

Далеко је од нијансе. Једни су Суверенисти и Државотворне Снаге, други издајници и аутошовинисти.
Разлика је јасна.

А зна се ко је највише крао, народ их зове жути лопови. ;)
Ko je više opljačka narod i zemlju, žuti ili naprednjaci/socijalisti/spo i ostali, Ðilas ili Vučić!?

Ko je više opljačka narod i zemlju, žuti ili naprednjaci/socijalisti/spo i ostali, Ðilas ili Vučić!?
ugl isti ljudi.
bili sps, pa zuti a danas su napredni. (osim nekoliko vodecih glava koji imaju posao da zastupaju "stare vrednosti")

Dule, koja slučajnost da su Vučićevi kumovi Slaviša Kokeza I Nikola Petrović milioneri 😀
Успешни пословни људи, ако неко има милионе, не значи одмах да је лопов. ;)

Po ovom naslovu Nestorovic hoce da i eventualnu (mada ne verujem) pobedu opozicije ponisti kao sto su vec uradili u Beogradu.

Samo da pomenem jos da su me sad u nedelju zvali iz njihovog pokreta da budem kontrolor, "posto me imaju u svojoj bazi". E sad, ja sam bio kontrolor mnogo puta do sada, ali NISAM bio na prethodnom izborima u decembru, i cak nisam ni glasao. Nisam im nikad dao podatke, na kraju tek postoje par meseci, tako da se postavlja pitanje odakle im moji podaci da sam bio kontrolor, i narocito odakle im moj broj telefona?

Iskreno sve sam mislio da su oni ipak nekakvi opozicionari, cela sedmorka, ali sad sve vise sumnjam da je sve, ali sve dogovor.

Jedino ULICA, BRANKO DRAGAS i DIREKTNA DEMOKRATIJA, a za ove zlotvore - sve koji su se obogatili od politike i kriminala, uzeti SVU imovinu i njih i njhove porodice (zene/muzeve i decu) u radne logore na dozivotan rad. Ili to ili nas nema, bicemo (a vec smo) zombiji robovi (sve vise ljudi se apsolutno slaze kad ovo kazem da smo vec zombiji i sad, sto je ipak neki napredak u poimanju stvarnosti, pre su me gledali kao da sam lud).
OZNA,sve dozna.

To mu je bila prvobitna uloga, verujem da će u Beograd ući u koaliciju sa SNS-om posle izbora, moguće čak da će i Šapić izvisiti ili će deliti vlast.
Nece u koaliciju.Ima veliki broj glasaca,ako se desi da opadne podrska na 2ili 3% onda moze koalicija.

Nece u koaliciju.Ima veliki broj glasaca,ako se desi da opadne podrska na 2ili 3% onda moze koalicija.
Ako pogledaš njegov razvojni put , ko mu je obezbedio medijski prostor , ko mu je obezbedio mesto u državnom kriznom štabu za vreme epidemije (tu baš ne može da se uđe bez jake preporuke ) , ako razmisliš zašto se osobodio Pavlovića i dela stranke, ako pogledaš intervjue gde kaže kako će ući u koaliciju sa Vučićem ako država bude ugrožena razumećeš da ni u kakvom slučaju nije samostalan igrač već neko u nizu čiji je zadatak razvodnjavanje opozicije.

Inače Teša Tešanović je optužio SNS kako su preuzeli Balkan info , platformu čiji je on bio osnivač a Nestorović je tamo spavao, danonoćno držao propovedi.

Ako pogledaš njegov razvojni put , ko mu je obezbedio medijski prostor , ko mu je obezbedio mesto u državnom kriznom štabu za vreme epidemije (tu baš ne može da se uđe bez jake preporuke ) , ako razmisliš zašto se osobodio Pavlovića i dela stranke, ako pogledaš intervjue gde kaže kako će ući u koaliciju sa Vučićem ako država bude ugrožena razumećeš da ni u kakvom slučaju nije samostalan igrač već neko u nizu čiji je zadatak razvodnjavanje opozicije.

Inače Teša Tešanović je optužio SNS kako su preuzeli Balkan info , platformu čiji je on bio osnivač a Nestorović je tamo spavao, danonoćno držao propovedi.
Nece sa njima.Nije glup,stalno im daje nadu.ali nece. Znam da su ljuti na njega jer bi dobili Beograd.Ali realno zavrsio bi kao Dana Grujicic,1 mandat i cao.

U pitanju su nijanse. Samo se postavlja pitanje ko je od njih više pokrao narod i zemlju.

Pa žuti su baš ono krali ali su naprednjaci to podigli na nivo više i usavršili te pljačkaške mehanizme do perfekcije, a pritom to rade i otvorenije,osionije i bahatije jer su ipak malo primitivniji od onih koji su tu bili pre njih, mada generalno nema tu "bivši" i "sadašnji" , mislim Vesić, Šapić, Brnaba, Mali, Trivanka, Bakarec,Čomićka,itd sve su to perjanice dos-a, i u principu već decenijama unazad vlast se ne menja već samo kao virus mutira iz jednog oblika u drugi a mi nikako ne uspevamo da nadjemo adekvatan lek i da ga izbacimo iz organizma.

Back