Nesto sasvim tupavo

qq, ae sad svi da kukamo kako su nam matorci stariji 30+
jao, jao, ja cu s' ubijem, moja keva je 30 dina starija od mene
je l' bi trebalo da mi bude blam, a?
ma gomila seratora
ae bar da je neko rek'o nesto pametno, nesto u fazonu KAKO je to sa mnogo starijim roditeljima, analiza generacijskog jaza i to.. pa bi mozd' i imalo smisla
ovako cisto proseravanje


d c krepto, sunce ti tvoje zarko?!
 
ae bar da je neko rek'o nesto pametno, nesto u fazonu KAKO je to sa mnogo starijim roditeljima, analiza generacijskog jaza i to.. pa bi mozd' i imalo smisla

Sa mnogo starijim matorcima je po meni odlichno , barem sa mojima nije loshe. Zastareli stavovi i nisu i neki minus , ali veliki plus je to shto se ne pretvaraju da poznaju navike mladjih , furaju svoj fazon i ne optereciju ni mene ni sebe .
 
Sa mnogo starijim matorcima je po meni odlichno , barem sa mojima nije loshe. Zastareli stavovi i nisu i neki minus , ali veliki plus je to shto se ne pretvaraju da poznaju navike mladjih , furaju svoj fazon i ne optereciju ni mene ni sebe .

konzervativnost je donekle ok
a i matoriji te nauce nekim pravim vrednostima, ubace ti nesto u glavicu, i nisu popustlivi kao roditelji koji su ti blizi po godinama (pricam na osnovu licnog iskustva, i iskustava ljudi koje poznajem)
mnogo mi smeta to sa kevom nmg da pricam o nekim ozbiljni stvarima, npr. o sexu, planovima za buducnost i sl.
kao da se sve to podrazumeva ali u pravo vreme ali niko nece to da precizira, kad, kako, sta
volela bih da imamo otvoreniji odnos, da mogu da sednem sa njom, da pijemo kafu i razgovaramo lepo...
al' jjbg
ali ne zalim se, prihvatila sam situaciju i guram tako
 

Back
Top