Nesto mi je ovde cudno!

...pa to je bilo 2003... kako kazzu ovdashnji starosedeoci - krsta je bila drugachija tada.... dinosaurusi su jos postojali, mlada cheljad su mislila da mogu da zatrudne ako uprazznjavaju oralni i analni seks, a u rechnicima ljudi je josh uvek postojala rech - taboo.... :)
 
Maslachak:
...pa to je bilo 2003... kako kazzu ovdashnji starosedeoci - krsta je bila drugachija tada.... dinosaurusi su jos postojali, mlada cheljad su mislila da mogu da zatrudne ako uprazznjavaju oralni i analni seks, a u rechnicima ljudi je josh uvek postojala rech - taboo.... :)
Ne radi se o tome, po toj logici, nema taboo-a ako pljujes po derposima?! Ali slazem se da je bila drugacija, bar koliko vidim po ovim starim temama
 
Gazdarica:
Nesto vec mozes da zakljucih iz nekoliko prethodnih postova, a za ostatak prelistaj teme iz 2003. godine... Za jednu od njih imas link na ovoj strani... Intra ga je postavio pa pogledaj ako te zanima...;)
EJ bas si super...ja polude pored ovih linkova...bas mi je potreban neko ko bi me uputio.... ali jos jedno ne razumem,,zasto moram da ulazim uvek u linkove da bih citao pp...zasto nije napravljeno (ili ja jos ne kapiram dobro sve ovo,)neka medusobna konbinacija,,,ako trenutno pisemo ja i ti,,.tu smo u trenutnom nasem linku..i to je to..zatim prelazimo sa teme na temu i razmenjulemo dopise...na znam..ja inace poginu sa teme na temu da bih video ko mi je sta napisao,,.zatim se zaboravim gde sam sta odgovorio i tako u beskraj... ludnica...ali dobro ukapiracu valjda...unapred zahvalan..
 
Gazdarica:
Sto ce reci da su LjiS nekada posjecivali prosvjeceniji ljudi, nego sada...!!!

Ne razumem...ili bas razumem, ccccc :roll:

Jel' to otvoreni poziv nama novima da se klonimo ovog sajta, tj foruma?
Ukoliko ciljate na odredjene, hm, nick-ove izvol'te ih imenujte...nije u redu da se SVI koji ovde svracamo i to od skoro, ne daj Boze osetimo zigosani k'o " ne prosvjeceni"... :roll:

Koliko ja umem da citam, a umem dokazano, ovo sto si rekla se krsi sa pravilima foruma...spada u licno vredjanje, al'...
Sto se mene licno tice, ocenjivali su me daleko pismeniji ljudi, prosveceniji, kulturniji i kvalifikovani za te stvari i NIKADA nisam dozivela da mi se kaze da sam " neprosvjecena", odnosno, neprosvecena ( u stvari sta bi to i moglo da znaci, u ovom slucaju),ccccccc :roll:

p.s. Vise bi mi znacilo kada bih ovo cula od nekog kompetentnijeg, al'...sta da se radi :roll:
 
SANDRINAbg:
Ne razumem...ili bas razumem, ccccc :roll:

Jel' to otvoreni poziv nama novima da se klonimo ovog sajta, tj foruma?
Ukoliko ciljate na odredjene, hm, nick-ove izvol'te ih imenujte...nije u redu da se SVI koji ovde svracamo i to od skoro, ne daj Boze osetimo zigosani k'o " ne prosvjeceni"... :roll:

Koliko ja umem da citam, a umem dokazano, ovo sto si rekla se krsi sa pravilima foruma...spada u licno vredjanje, al'...
Sto se mene licno tice, ocenjivali su me daleko pismeniji ljudi, prosveceniji, kulturniji i kvalifikovani za te stvari i NIKADA nisam dozivela da mi se kaze da sam " neprosvjecena", odnosno, neprosvecena ( u stvari sta bi to i moglo da znaci, u ovom slucaju),ccccccc :roll:

p.s. Vise bi mi znacilo kada bih ovo cula od nekog kompetentnijeg, al'...sta da se radi :roll:
I JA SAM TO DOZIVEO DANAS,,I MISLIM DA JE BILA ISTA OSOBA...MA SMESNI SU,,,,TO IM JE CEO SMISAO ZIVOTA..SAMO TO I POSEDUJU...NEKA SU...
 
mario80:
Jes, pola ljudi pomrelo ali definitivno fali retro luk web dizajna tih godina...

Druze, suvise si ti mlad za evociranje uspomena...Znas ko to radi, cccc...cak ni moja mama jos nije pocela da " priziva" davno proslo vreme, a ne daj Boze da govori " Eh, kako je nekad bilo"..? :roll: :lol:
Kad joj se to desi i ako...pa to je znak da se ostarilo...bas duhovno ostarilo :?

Fazon je gledati napred...sta nam donosi buducnost i prednosti napretka...ma, razumes ti mene... :wink: :lol:
 

Back
Top