Nesto mi je ovde cudno!

2pike:
Nisam gledao koliko clanova ima forum, ali mi je zanimljivo da se do sad niko nije deklarisao ko derpe, bar kolko ja znam! A ribe se pokrsise da pokazu kolko su slobodnih shvatanja, pa imamo gomilu "bisexualki", ako se pod tim podrazumeva prolezbejsko prokenjavanje po forumu. E, sad, sumnjate li na nekog (osim na mene, ja sam ionako jednom muvao Vanesssu celo vece)? Sta mislite, ko bi bio dobar derpe?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
VANESSA TI JE MUSKO!!!!
...no dobro ne krivim te , i ja sam jednom nasela na pumps , misleci da je zensko...:)
 
...Reci cu vam. Ne mogu da verujem koliko moze decko da bude naivan... Necu samo reci ime jer kad je uspeo on da sacuva to u tajnosti onda cu ja da cenim to njegovo umece, nece valjda da bude kao Miso i Jelena iz Smedereva, ona lici mnogo na Jasara Ahmedovskog iz mladjih dana, na pevaca tog, sa onom cupavom frizurom, pa da obelodanjuje sve svoje kikseve.Priznaje Igor kao svoj najtezi greh, u suzama, promenicu ime, stavicu ime Ljilja da bi bilo zanimljivije, "Spavao sam sa Ljiljom" Ha ha ha ha ha ha ha ha, a ja ni 5 ni 6 "Je ba la te Ljilja" Nikad se tako ne psujem.To je bilo jednom za 10 godina da sam se tako opsovala.Posle pola sata sam zaboravila za tu "krucijalnu" informaciju s kim je on spavao, a setila sam se tek pre nekoliko dana.
 
2pike, jel ti to hoćeš da postaneš sumnjiv?
a015.gif
 
2pike:
Nisam gledao koliko clanova ima forum, ali mi je zanimljivo da se do sad niko nije deklarisao ko derpe, bar kolko ja znam! A ribe se pokrsise da pokazu kolko su slobodnih shvatanja, pa imamo gomilu "bisexualki", ako se pod tim podrazumeva prolezbejsko prokenjavanje po forumu. E, sad, sumnjate li na nekog (osim na mene, ja sam ionako jednom muvao Vanesssu celo vece)? Sta mislite, ko bi bio dobar derpe?
bio je neki lik što je samo jednom otvorio neku temu tipa:zaljubljen sam u najboljeg druga, a on voli neku žensku.
taj se baš deklarisao u ogromnom postu svojoj ljubavi..
ne sećam se nicka.
 

Back
Top