NESTAŠICA NEOŽENJENIH FRAJERA IZNAD 30

e052.gif
..bicu dobar
a176.gif
 
brate mili, kolika tema na tako jednostavno "pitanje" !

ko vredi kao frajer (lep, pametan, samouveren, uspešan.....) taj je i uposlen od ženskog roda,

a ko ne vredi, taj je sam, ali takve, same i slobodne, žene i neće, i ne treba da ih hoće, jer ne vrede.
kao što ni muškarci neće ružne i jadne žene, pa bile one ispod ili iznad 23, ovaj 30...


nema tu veze da li je preko 30, već da li vredi.


eto, vrlo jednostavno.

molim moderatore da izbrišu ostatak poruka na ovoj temi jer su suvišne.

sta ti naprica...:shock:
 
mnogo trazis...al si komplikovan!postavljacica ove teme moze biti kuma. oces -neces...ajde zdravo!:wink:

Necu bwe da budem kuma..jos neko kumstvo i vise necu znati ko mi je sve kum a ko kuma...:p..
ocu ..lepog,oko 30 godina, situiranog,pametnog,vernog,poverljivog,vrednog,zabavnog, zanimljivog,avanturistickog duha, da voli sex, porodicu i decu ..da voli samo mene.. i da sam mu ja centar sveta...Konkurs otvoren...CV obavezan..
 
Ko nije u potpunosti razumeo Georg Hegel_ovu "Fenomenologiju duha" slobodno se moze obratiti mladom gos'n strucnom konsultatu radi dodatnih pojasnjenja...
njegova teorija za uspesnu kohabitaciju medju polovima je vrlo simplicisticka...;););)



brate mili, kolika tema na tako jednostavno "pitanje" !

ko vredi kao frajer (lep, pametan, samouveren, uspešan.....) taj je i uposlen od ženskog roda,

a ko ne vredi, taj je sam, ali takve, same i slobodne, žene i neće, i ne treba da ih hoće, jer ne vrede.
kao što ni muškarci neće ružne i jadne žene, pa bile one ispod ili iznad 23, ovaj 30...


nema tu veze da li je preko 30, već da li vredi.


eto, vrlo jednostavno.

molim moderatore da izbrišu ostatak poruka na ovoj temi jer su suvišne.
 
Necu bwe da budem kuma..jos neko kumstvo i vise necu znati ko mi je sve kum a ko kuma...:p..
ocu ..lepog,oko 30 godina, situiranog,pametnog,vernog,poverljivog,vrednog,zabavnog, zanimljivog,avanturistickog duha, da voli sex, porodicu i decu ..da voli samo mene.. i da sam mu ja centar sveta...Konkurs otvoren...CV obavezan..

e sad mislim....od svega ja ne ispunjavam ni 2% :mrgreen:...da nisi stavila ono "oko 30 godina"...cvrc...ne bi se ni prepoznao :lol::lol:
 
Znam cure koje imaju 30-ak god,nisu udate.Ali imaju posao,karijeru,stan,kola.
Sretnu tipa,a on dzabalebaros,zivi kod mame i tate,nema nista i svi mu krivi.
Sta on da prica sa ovim curama.Ovamo se frajerise,i ne pada mu na pamet ozbiljna veza,normalno kad nema para da bar jednom izvede svoju djevojku kako dolikuje.Nece sigurno cura da ga shlepa non stop.Onda se hvataju za slamku,a kao time se hvale,i muvaju klinke,jer njima mogu pricati prazne price.I to je obicno ono vidimo se na poziv.
Misle da su8-),ha,ha.Kasnije se okrenu kafani,e onda sebe nazivaju boemima,ha...ha.:roll:

Cast izuzecima :)

e pa kad niko nece da ih oslovi pravim imenom...
kao "oni (doticni)" su boemi, (sama rec vuce koren iz franc.jezika)
to je prihvatljivo i pozeljno...:shock::shock::shock:
a ako upotrebimo sinonim iz srpskog jezika...
pijandure bre...... kakvi boemi :shock::shock::shock:
nismo na Jelisejskim poljima...
 
e pa kad niko nece da ih oslovi pravim imenom...
kao "oni (doticni)" su boemi, (sama rec vuce koren iz franc.jezika)
to je prihvatljivo i pozeljno...:shock::shock::shock:
a ako upotrebimo sinonim iz srpskog jezika...
pijandure bre...... kakvi boemi :shock::shock::shock:
nismo na Jelisejskim poljima...

Pa sa ironijom je i napisano to "boemi",jer oni tako sebe velicaju,a srozani su ktstrf.
 
Ko nije u potpunosti razumeo Georg Hegel_ovu "Fenomenologiju duha" slobodno se moze obratiti mladom gos'n strucnom konsultatu radi dodatnih pojasnjenja...
njegova teorija za uspesnu kohabitaciju medju polovima je vrlo simplicisticka...;););)

Simplistička nego šta!

Savršenstvo je u jednostavnosti.

Život je previše kratak, a ljudi je previše,
da bi se vreme trošilo na nadu da će od nekog ko ne vredi nešto postati.
 
Simplistička nego šta!

Savršenstvo je u jednostavnosti.

Život je previše kratak, a ljudi je previše,
da bi se vreme trošilo na nadu da će od nekog ko ne vredi nešto postati.
Ako ima više ljudi , onda je verovatno neki od vrednih nezauzet....ili privremeno zauzet nekom neodgovarajućom osobom....A kad se oslobodi , šta je onda?
Škart za sva vremena....

Pa nije ni čudo sa takvim pretpostavkama i palim duhom , da se razvijaju frustracije više nego lep osećaj života......kad sami sebe slepim učinimo.....predrasudama....
 
Evo ja sam bas optimisticki raspolozena .....upoznam lika nesto preko 3 banke.. lep, pametan,situiran,zanimljiv, romantican,mnogo istog mislimo, zelimo,kapiramo se negde dobro..jbt..ma skoro pa savrsen..da ne verujes..I neeeee, nisam se probudila, niti je mrmot odvio sareni papiric..vec lik je ozenjen...I sta sada.. Cinjenica je da slobodnih muskaraca preko 3 banke ima malo i kriju se u misjim rupama..Razvedenih ima ali su skenjani prethodnim brakom tako da, kao da ih i nema....
 
Evo ja sam bas optimisticki raspolozena .....upoznam lika nesto preko 3 banke.. lep, pametan,situiran,zanimljiv, romantican,mnogo istog mislimo, zelimo,kapiramo se negde dobro..jbt..ma skoro pa savrsen..da ne verujes..I neeeee, nisam se probudila, niti je mrmot odvio sareni papiric..vec lik je ozenjen...I sta sada.. Cinjenica je da slobodnih muskaraca preko 3 banke ima malo i kriju se u misjim rupama..Razvedenih ima ali su skenjani prethodnim brakom tako da, kao da ih i nema....

zakljucak: sve sto je dobro-zauzeto!:roll:;-)
 

Back
Top