NESTAŠICA NEOŽENJENIH FRAJERA IZNAD 30

Godinaaaa..:-D
U mom okruzenju nema bas puno neozenjenih frajera u ranim 30-im. Ili su svi ozenjeni ili oni sto nisu su u vezama. Uglavnom malo ima slobodnih ali su i oni nekako nefleksibilni. Kakva su vasa iskustva u vasoj sredini?
Gde naci normalnog, neozenjenog, slobodnog muskarca u ranim 30-im,da nije mamin sin.? Ajde..samo posteno. I ozbiljno pitam, obzirom da ste redom siznuli na veze sa ozenjenim.:wink:
uklapam se u trazeni profil :tajna::andjeo:
 
Godinaaaa..:-D
U mom okruzenju nema bas puno neozenjenih frajera u ranim 30-im. Ili su svi ozenjeni ili oni sto nisu su u vezama. Uglavnom malo ima slobodnih ali su i oni nekako nefleksibilni. Kakva su vasa iskustva u vasoj sredini?
Gde naci normalnog, neozenjenog, slobodnog muskarca u ranim 30-im,da nije mamin sin.? Ajde..samo posteno. I ozbiljno pitam, obzirom da ste redom siznuli na veze sa ozenjenim.:wink:
Budi ti malo fleksibilna, pa ćeš da nađeš.
 
Da bih neku zenu tretirao kao sebi ravnu ta mora da ima sve duplo vise od mene.Dakle ako ja imam dva automobila ona ih mora imati 4 ako ja imam dva stana ona mora imati 4 plus vikendicu sa bazenom naravno.Ona mora da me izdrzava i da placa sve moje troskove i hirove( u to ubrajam i tri puta sedmicno naskakanje na guzate klinke)Mora da me obilno materijalno sponzorise i da mi rec jednu ne sme zucnuti da bih je uopste uvazavao kao osobu koja je meni ravna.
 
Da bih neku zenu tretirao kao sebi ravnu ta mora da ima sve duplo vise od mene.Dakle ako ja imam dva automobila ona ih mora imati 4 ako ja imam dva stana ona mora imati 4 plus vikendicu sa bazenom naravno.Ona mora da me izdrzava i da placa sve moje troskove i hirove( u to ubrajam i tri puta sedmicno naskakanje na guzate klinke)Mora da me obilno materijalno sponzorise i da mi rec jednu ne sme zucnuti da bih je uopste uvazavao kao osobu koja je meni ravna.

e, moj ti, takva neće tebe tretirati kao sebi ravnog :)
 
ma zahebava, odbijam da poverujem da postoji tako neko a da ima vise od 12 godina i da je ozbiljan.
tema: ima slobodnih ljudi tih godina kao sto ih je uvek i bilo i ne fali im nista, a ne znam da li u cetrdesetim neko sebe ozbiljno smatra frajerom... eto, frajera mozda i nema.

dobra obzrevacija,,samo muski sebe smatraju najvecim frajerima kad im se najmanje dize
 
dobra obzrevacija,,samo muski sebe smatraju najvecim frajerima kad im se najmanje dize

pitala sam se kako to izgleda iz muskog ugla dok sam pisala
meni taj stav deluje kao da je izasao direktno iz srednje skole ("ja frajer" ). tamo je vazno da si frajer ali nakon toga sazrevas, svestan si i dalje svoje vrednosti i onoga sto si postigao naravno, ali ti je bitnije da se razvijas kao ljudsko bice na nekom drugom nivou. ideja o osobi u zrelim godinama kojoj je potrebno da u tudjim ocima vidi bas taj odraz svoje natprosecnosti je meni cudna. kad nemas potrebu da na taj nacin privuces paznju, valjda je i ne zracis pa te zene ne primecuju u toj meri... mozda.
 
Meni tema zvuci kao - nestasica riba starijih od 30 godina. Nekako sve te ribe, cice, macke, frajeri, baje, dase bi trebalo da ostanu makar u trecoj deceniji. Ljudi uvek raskidaju, odlaze, razvode se (i to masovno) da zbilja trideseti rodjendan nije nista drugo do brojke. Moze biti nezgodan broj 40 zbog bioloskog sata, pod uslovom da zena pozeli dete. Mimo toga nikakve nestasice nema, makar je ja nisam primetila, naravno ukoliko govorimo o zrelim muskarcima i zenama koji nemaju sklonost ka tinejdzerima vec ka sebi ravnim.
 

Back
Top