NESTAŠICA NEOŽENJENIH FRAJERA IZNAD 30

...nije nestasica ni njih, pune teretane i skole jezika single devojaka kojima su se smucili izlasci...evo iz glave vadim njih pet-sest, sve lepe, pametne, svaka ima neku svoju pricu zasto je sama, imaju interesovanja i hobije samo one nece da izlaze sa klincima pa se i ne vidjaju tako lako...meni je to tuzno, kod nas ko predje dvadeset i neku odmah ide u staro gvozdje, suludo.
 
...nije nestasica ni njih, pune teretane i skole jezika single devojaka kojima su se smucili izlasci...evo iz glave vadim njih pet-sest, sve lepe, pametne, svaka ima neku svoju pricu zasto je sama, imaju interesovanja i hobije samo one nece da izlaze sa klincima pa se i ne vidjaju tako lako...meni je to tuzno, kod nas ko predje dvadeset i neku odmah ide u staro gvozdje, suludo.
Samo mi o tim školama jezika ništa ne pričaj :lol:
 
pitala sam se kako to izgleda iz muskog ugla dok sam pisala
meni taj stav deluje kao da je izasao direktno iz srednje skole ("ja frajer" ). tamo je vazno da si frajer ali nakon toga sazrevas, svestan si i dalje svoje vrednosti i onoga sto si postigao naravno, ali ti je bitnije da se razvijas kao ljudsko bice na nekom drugom nivou. ideja o osobi u zrelim godinama kojoj je potrebno da u tudjim ocima vidi bas taj odraz svoje natprosecnosti je meni cudna. kad nemas potrebu da na taj nacin privuces paznju, valjda je i ne zracis pa te zene ne primecuju u toj meri... mozda.

pa..zene privlace "frajeri" te cine "frajer" imidz jacim i konzistetnijim..a sa druge strane ..sto je necija polna moc slabija to ima vecu potrebu da istu dokazuje i pred sobom i pred drugima..
u pitanju je imidz..slika..drustvena uloga..a necija vrednost nije u njemu nego u drugima tj njihovom misljenju i uverenju o njemu..( muskarac koji ima bar jednu zenu mora imati vecu vrednost nego muskarac koji nema nijednu..a muskarac oko koga se zene vrzmaju i trackaraju..uuu taj mora da je mnogo vredan..)..
 
ljudi vide ono sto hoce da vide..

da ali da bi uopste primetili nekoga, da li dovoljna njegova zelja da bude vidjen? tj, da li dobar tip ili riba, nebitno, koji ima potrebu da bude primecen uvek i bude primecen u gomili a neko ko podjednako dobro izgleda, ima podjednak uspeh i samopouzdanje ali ne i istu potrebu ne bude?
koliko zavisi od onoga ko gleda a koliko od onoga koga vidimo, ne samo gledamo u njega...
 
a to... ma zensko, pusti
nema ovaj matori zmaj u svojim kostima tu energiju mladosti i vrcavost duha u sebi sinko, ali lepo je znati da ste vi mladji narastaji tu pored nas :lol:

Na omladini svet ostaje. Uvek smo tu, za tebe :heart:

Verovatno je Freya mislila na škole stranih jezika, ne na kurseve kunilingusa.

:think:

z:shock:


Stranih jezika? Je l moguće?
 
da ali da bi uopste primetili nekoga, da li dovoljna njegova zelja da bude vidjen? tj, da li dobar tip ili riba, nebitno, koji ima potrebu da bude primecen uvek i bude primecen u gomili a neko ko podjednako dobro izgleda, ima podjednak uspeh i samopouzdanje ali ne i istu potrebu ne bude?
koliko zavisi od onoga ko gleda a koliko od onoga koga vidimo, ne samo gledamo u njega...

to je medjuzavisnost
 

Back
Top