NESTAŠICA NEOŽENJENIH FRAJERA IZNAD 30

kučka:
Godinaaaa..:-D
U mom okruzenju nema bas puno neozenjenih frajera u ranim 30-im. Ili su svi ozenjeni ili oni sto nisu su u vezama. Uglavnom malo ima slobodnih ali su i oni nekako nefleksibilni. Kakva su vasa iskustva u vasoj sredini?
Gde naci normalnog, neozenjenog, slobodnog muskarca u ranim 30-im,da nije mamin sin.? Ajde..samo posteno. I ozbiljno pitam, obzirom da ste redom siznuli na veze sa ozenjenim.:wink:

Slazem se i potpuno razumem da se svako normalan od 30 god. a ko je solo , zabrine ili bar pocne da razmislja o nekim ozbiljnim vezama , jer su to godine koje su neka prekretnica znaci trebalo bi da vec radjas decu, da imas stalan posao, da si dosta toga prosao, i sto bi rekli su najvecoj snazi za stvaranje , zaradjivanje i tako to. i u mojoj okolini npr. dosta parova zivi zajedno pre vencanja (moj dragi i ja takodje), znaci vecina koja ima 30+ je vec u vezi bracnoj il vanbracnoj. Medjutim, ja znam nekoliko zenskih osoba koja imaju 35-38 godina , imale su svojevremeno neke veze, nisu se udavale, i iz njihovog iskustva znam da bas onda kad se najvise trudis da nadjes momka onda bas nece ili nailaze na idiote. Da naglasim vrlo su kvalitete, obrazovane, prosecnog izgleda.Moja drugarica ima 30god, i godinama nije imala momka, vise je digla ruke od same sebe, i onda tras, yaljubi se u Italijana od 24 god. i ta razlika se uopste ne vidi. Jedna poznanica isto presla 30 u, vrlo uspesna u svom poslu, imala vezu koja je izmrcvarila godinama, pa 2 godine bila solo i upozna super coveka od 37 koji je razveden i sad cekaju bebu. Udavih te pisajuci ali nema pravila kako naci nekog, jednostavno il se desi ili ne. Jos nesto i muskarci preko 30 , imaju stav da su sve devojke sponzoruse, "istrosene", vecina njih je iskompleksirana i zato sve ide jos teze.
A ova mladjarija na forumu nemoj da zeza jer videce kako 30 godinica brzo dodje, pa ce se pitaju ^de su bili i sta su radili
 
kučka:
Godinaaaa..:-D
U mom okruzenju nema bas puno neozenjenih frajera u ranim 30-im. Ili su svi ozenjeni ili oni sto nisu su u vezama. Uglavnom malo ima slobodnih ali su i oni nekako nefleksibilni. Kakva su vasa iskustva u vasoj sredini?
Gde naci normalnog, neozenjenog, slobodnog muskarca u ranim 30-im,da nije mamin sin.? Ajde..samo posteno. I ozbiljno pitam, obzirom da ste redom siznuli na veze sa ozenjenim.:wink:
Jao, jeste! Ali, ne treba da brinemo, docekacemo ih sa 35-40 kad se razvedu, tad ce biti jos bolji, i zelece da ih neko tesi :)
 
kučka:
Godinaaaa..:-D
U mom okruzenju nema bas puno neozenjenih frajera u ranim 30-im. Ili su svi ozenjeni ili oni sto nisu su u vezama. Uglavnom malo ima slobodnih ali su i oni nekako nefleksibilni. Kakva su vasa iskustva u vasoj sredini?
Gde naci normalnog, neozenjenog, slobodnog muskarca u ranim 30-im,da nije mamin sin.? Ajde..samo posteno. I ozbiljno pitam, obzirom da ste redom siznuli na veze sa ozenjenim.:wink:
nije nikakva nestasica!znam takvih milion!i u gradu ih ima,a zadji po prigradskim mestima ili negde u unutrasnjosti,ne moze da ti se desi da se ne sapletes o nekog takvog
 
kučka:
Godinaaaa..:-D
U mom okruzenju nema bas puno neozenjenih frajera u ranim 30-im. Ili su svi ozenjeni ili oni sto nisu su u vezama. Uglavnom malo ima slobodnih ali su i oni nekako nefleksibilni. Kakva su vasa iskustva u vasoj sredini?
Gde naci normalnog, neozenjenog, slobodnog muskarca u ranim 30-im,da nije mamin sin.? Ajde..samo posteno. I ozbiljno pitam, obzirom da ste redom siznuli na veze sa ozenjenim.:wink:

na Elektrotehničkom fakultetu :lol:
 
@anakin

Ja sam morao da idem da lalam.. :razz:
Tačno, postoji stigmatizacija ljudi koji su sami. Iako ne mislimo da njima nešto nedostaje opet "što bi neko zdrav i prav bio sam"?
Ne osuđujemo ih, ali su nam "sumnjivi". Prihvatili smo nasleđene obrazce i gledišta prethodne generacije...jeste to je baš po JUSu, stereotipna uvrežena gledišta da "nešto ne valja". Ali, primetićeš da su neki ljudi, koji su sami , ozbiljno opterećeni svojim problemom.
Ja imam drugare koji imaju preko 30, sami su i STALNO kukaju da ne mogu da nađu devojku za ozbiljnu vezu, da to na nešto liči, a pri tom jure isključivo klinke koje super izgledaju šetaju ih okolo, a kada im predložimo neku našu stariju poznanicu kažu "daj ebote ima preko 30 -matora je.."
Meni je to kretenski...
Jednu od najboljih veza za koju znam ima moja koleginica koja je '69 godšte, a njen momak je '81. ozbiljan, vredan, sve ok, veza traje preko 3 godine, . E, a nju je blam što je tolika razlika u godinama..stidi ga se.. :lol: Srpska posla da sve moraju da komplikuju...



SINDI, da, lepo je što sve, odnosno "većinu" muškaraca proglašavaš nenormalnim, a ti jadna normalna i ushićena u svom predubeđenju. Mislim, saučestvujem u tvom bolu i gorkom iskustvu.
Malaksaj ili idi u manastir.
 
Inace, igrom slucaja dobro poznajem jedno musko drustvo koje ima ne preko 30, vec i preko 35. Svi su neozenjeni, neki imaju devojke. Na prvi pogled - ok "ponuda", fini, pametni, situirani, blah blah, ali cim pocne neka dublja prica, uh...

Po njihovoj prici, matora im je i ona od 28-9, kamoli neka od 30 i vise. Fixirani su na devojke u sitnim dvadesetim, ali bar otvoreno priznaju da im ni ne pada na pamet zenidba, deca isl.
 
prvo cu da kazem pa cu da citam, izgleda tema ima neki zaplet.dakle,moj najbolji drug i najbolji komsija su neozenjeni, a imaju 35-36 godina.sad da li im nesto fali kao muskarcima ne znam, ali kao drugovima ne bas. ovaj prvi je relativno aktivan,kada su zene u pitanju,ovaj drugi ja ne znam kada je imao devojku.meni je to strasno,i nije normalno.zasto je sve to tako, po nekada pricam sa njima, kada sami pocnu, i kapiram ih, ali dok oni sacekaju da se stvore uslovi, ostarice.
 
Sto rece Cali, nisam primijetila da je nestasica slobodnih 30-godisnjaka...
Poznajem ih sasvim dovoljno i obicno sa takvima ulazim u ljubavne veze, sto je i sasvim logicno buduci da me oni najcesce i muvaju, zbog slicnih godina, slicnih interesovanja, pogleda na svijet, itd... I trenutno se pomalo muvam sa jednim takvim slobodnih primerkom... :P
Zadnji momak (neke od zena sa foruma znace o kome pricam) svojevremeno mi je rekao da mu kod slobodnih zena starijih od 25 generalno najvise smeta ta opterecenost potragom za potencijalnim muzem... Cim to osjeti, od veze nema vise... Ozbiljne veze, dakako, za seksualnu su dobre...
Svaku od njih ili da kazem od nas, podvrgava testu na osnovu koga procjenjuje s kakvom osobom ima posla... I nije da ne zeli ozbiljnu vezu, zeli je naravno, ali ne sa ocajnim udavacama...
 
HeBePoBaTaH SINDI:
e, da se prvo zahvalim jurodiviju..da ne bi coveka, previdela bih ovu zestoku prozivku:D

hebe, oko moje lepo..a sto si ti meni tako nadrkan odjutros?:twisted:
moje pisanije je bilo protkano humorom, ako nisi primetio...:roll:
a za sebe sam jos onomad rekla da sam pacijent, pitaj bety:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ako hoces nesto ozbiljno da pricas, obrati se pristojno...ako neces, idi negde plesi....8-)

a ovakvo komentarisanje gadno je , najblaze receno:?
 
SINDI,
Kada budem rekao, kada mimo mene prođe da su "SVE ŽENE NENORMALNE", "NEMOGUĆE JE NAĆI NORMALNU ŽENU" u bilo kom kontekstu, a da ne odreagujem -
imaće i prolaz i tvoja konstatacija o nenormalnim muškarcima 8-)


Dakle: Ili malaksaj sa praznoglavim konstatacijama ili zagovaraj takve stavove u manastiru.
Aj sad..kreni polako 8-)
 
HeBePoBaTaH_:
SINDI,
Kada budem rekao, kada mimo mene prođe da su "SVE ŽENE NENORMALNE", "NEMOGUĆE JE NAĆI NORMALNU ŽENU" u bilo kom kontekstu, a da ne odreagujem -
imaće i prolaz i tvoja konstatacija o nenormalnim muškarcima 8-)


Dakle: Ili malaksaj sa praznoglavim konstatacijama ili zagovaraj takve stavove u manastiru.
Aj sad..kreni polako 8-)

slusaj me pazljivo, jer cu ovo reci samo jednom:mrgreen:

ja nikad nisam rekla da su svi muskarci nenormalni..ni da je nemoguce naci normalnog muskarca..ni da su sve zene normalne...citaj ono sto pise, a ne ono sto zamisljas da pise...

sto se malaksavanja tice, mogao bi i ti da malaksas sa arogancijom , bezobrazlukom i zadiranjem u licne stvari..ovo nije prvi put da gadjas nisko...to o meni ne govori nista , a o tebi govori mnogo...

svako tvoje kometarisanje skrene sa stavova(o cemu bi trebalo da pricamo) na licnosti...zar zaista nisi svestan koliko je to nisko i ruzno?

ako te neko nervira, imas ignore covece...to je makar lako
 
kučka:
Godinaaaa..:-D
U mom okruzenju nema bas puno neozenjenih frajera u ranim 30-im. Ili su svi ozenjeni ili oni sto nisu su u vezama. Uglavnom malo ima slobodnih ali su i oni nekako nefleksibilni. Kakva su vasa iskustva u vasoj sredini?
Gde naci normalnog, neozenjenog, slobodnog muskarca u ranim 30-im,da nije mamin sin.? Ajde..samo posteno. I ozbiljno pitam, obzirom da ste redom siznuli na veze sa ozenjenim.:wink:


Ovde i nije bas tako, brak se odavno ne velica tako da se u njega stupa izuzetno kasno ili i nikada. Hm, doduse istina je da su svi manje vise u vezama a oni koji nisu obavezno mi se zale da ne mogu naci ok devojku za duzu vezu, iako bas to zele, te jure klinke. Izgovor ili istina, to oni najbolje znaju.
 

Back
Top