Nestala Jelena Krsmanovic pronadjena mrtva

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da, taj Vuk Đuričić...jeste je uvredio, ali je ona njega "spustila" i on nije više umeo rečima kao i svaki nasilnik je bukvalno stavio ruku na njena usta....ali nema taj klipan ništa sa ovim.

Grome, Marjanovići logistiku svakako imaju...oni, pa kumovi... i neko ko je pomogao u uklanjanju dokaza zbog neke zahvalnosti svekrvi.

Seti se onog inspektora Došena koji je suspendovan, on je vodio istragu na početku. On je ležao u zatvoru 6 meseci i za njega kruže priče da je budaletina teška koja je spremna na sve, ali na sve!
Sećam se tvojih postova vezanih za Indi...e tu donekle delimo mišljenje, ali CIA? Pa mislim da bi CIA izabrala daleko popularniju žrtvu od Jelene i kao što sam kažeš, nebitnog kompozitora iz prizemne kuće.
I ta pesma sa nekom malom sa Pinka, peva April u Beogradu, on se čovek ni na jedan sekund nije trzao na tekst...ne znam da li je ta pesma bila ranije planirana, ako jeste zašto su ti roditelji došli sa tom idejom kad znaju da je njemu u aprilu ubijena žena.

MilaJasna, taj klip je videla jedna osoba i objavila na portalu dnevnih novina i eto sada na naslovnoj strani Srpskog Telegrafa možete videti upravo tu priču. Aaaali, novine su to pa napisaše da je to izjavila Rada Matić, za koju mislim da je ubačena od strane policije, jer su njene slike navodno iz policije prosleđene Telegrafu... to je samo fora, 99%.
I još su joj fotošopirali masnicu i napisali TAJNI snimak...a snimak kod kuma na profilu podešen na javno!

Iz tog razloga govorim da se manite novina, nego gledajte video izjave i emisije..
 
Poslednja izmena:
Dakle ne bi toliko misterije bilo da je ubica Zoran, jer to bi nazalost bilo samo jos jedno u nizu porodicnih ubistava, ni po cemu specificno u odnosu na druge slicne...
Ili je pak Zoran ono neki veliku guru estrade i politike pa ga kao svi siste...
Ne lici mi na takvog..

...
Zoran je specificna osoba Vidi se na snimku iz devedesetih da vec od desete godine ima iskustvo manipulisanja publikom... One izjave koje je davao kuci nakon ubistva su slicne sa tom izjavom iz detinjstva. U oba slucaja laze uz odobrenje roditelja Tj. prica ono sto nije... On je verovatno oduvek prikazivao tu vezu drugaciom nego sto jeste i ne bi mogao da izdrzi da bude skroz otkrivena njegova istina i ono sto je on ucinio, jer tada bi morao to i sebi da prizna, a on to ne moze...Ovako pod okriljem roditelja i dalje se sve negativno prebacuje na neke vise sile ili na ono da je to moralo da se desi...
Ne zaboravite na majcin poziv koji je siguran i na njen odgovor da ce doci posle trcanja (to znaci da jeste sigurno bila na trcanju i da bi naknadno donosenje tela znacilo da je oteta za vreme trcanja u po bela dana)...
 
Nadam se da ne spamujem, ali ovo treba ponovo i ponovo odgledati.


Sveze posle buistva, covek laze konstatno i prica napamet naucene price, na 'teza' pitanja ''novinara'' guta knedle, skrece pogled, krsi ruke i odgovara ne skroz direktno.
Kad god pogledam ovaj video ubedjena sam da je on ubica.



Samo mi nije jasno (ukoliko je on ubica) kako su tako besprekorno odradili (nije mogao sam naravno) prikrivanje tragova.
Uzak blagi.






P.S. kiriku, evo upravo o slicnom razmisljamo - o njegovim videima. Svaka ti cast za ovo sto si rekao za laganje u odogrenje roditelja i prebacivanje negativnog na vise sile, najezila sam se citajuci....

Grome - slazem se za April u Beogradu, znam da sam jos i procitala da je klinka ili njena mama izjavila da je Zoran divan i tako to.


Mileeena10 - i ja sam isto pomislila - mislim da sam i videla snimak, covek se smeje dok radi pesmu a pesma je April u BGD-u, i jos je peva klinka malo starija od Jane.....
 
Poslednja izmena:
Nadam se da ne spamujem, ali ovo treba ponovo i ponovo odgledati.


Sveze posle buistva, covek laze konstatno i prica napamet naucene price, na 'teza' pitanja ''novinara'' guta knedle, skrece pogled, krsi ruke i odgovara ne skroz direktno.
Kad god pogledam ovaj video ubedjena sam da je on ubica.



Samo mi nije jasno (ukoliko je on ubica) kako su tako besprekorno odradili (nije mogao sam naravno) prikrivanje tragova.
Uzak blagi.






P.S. kiriku, evo upravo o slicnom razmisljamo - o njegovim videima.

Grome - slazem se za April u Beogradu, znam da sam jos i procitala da je klinka ili njena mama izjavila da je Zoran divan i tako to.

Da...ja sam sve pratila još od one prve objave da je Jelena nestala na trčanju...Prva njegova izjava na tv-u,koje sada nema nigdje na netu,je bila meni najsumnjivija.
Toliko je bio zbrkan sa izjavama...nje je nestalo,a on nije odmah alarmirao policiju...kao,čekao je da se otmičari jave...
Ma kakvi crni otmičari,ko bi ti baš nju otimao?
Što reče grom,šenu siromašnog muzičara iz prizemlja.
Pa izjava kume da su zvali i sigurnu kuću,a tvrdi da im je brak bio idealan.
Alo bre,ko još bježi iz idealnog braka u sigurnu kuću,i plus ostavi dijete koje obožava.
Ma sumnjivi su mi ti Marjanovići,i tačka.
 
Zbrkan je, duca03 ali je u ovom intervjuu jos malo i 'nabubao'. Jesi sigurna da ovaj link sto sam postavila nije prvi video posle ubistva?
Gledam sada opet i laz do lazi - jeste prvo zvao policiju, nije zvao, a znam iz proverenih izvora da nije odmah nazvao policiju.


Kiriku1, ne izlazi mi iz glave tvoja poslednja poruka...
 
Poslednja izmena:
On je u svim tim video intervjuima sebe i svoje pokopao. Kaže da su tamo redovno bili, a ne zna za koliko vremena ona istrči tu deonicu, čak ni okvirno.

Način na koji govori je kao neko dete koje pokušava da se izvuče iz laži... Taj snimak najbolje govori...7.07 kada je zapleo jezik, saslušajte Mladenovo pitanje pre toga. Na početku snimka kaže spustimo se sa detetom dole na poljanu. Ako se parkirao kod stadiona na parkingu, nije mogao da se spusti jer je već dole. Ako je parkirao na prvoj rampi, onda se popeo kolima gore na taj deo gde svi parkiraju i spustio se na livadu.

Ona je išla na kardio box a ta teretana ima raspored treninga, kardio box je subotom u 18h. Ako je bila redovna tamo, zašto bi išla na kardio trening pre kardio treninga?

i kasnije su Srpskom Telegrafu objavljene poruke koje je Jeca razmenila sa prijateljem. Taj prijatelj je njen PR menadžer bio i radi u Srpskom Telegrafu i u tim porukama se Jeca požalila kako ne može da gleda Indi, da je nešto nervira, ne sećam se tačno, ali to je bila poenta...kako baš nisu u dobrim odnosima.
 
Poslednja izmena:
Zbrkan je, duca03 ali je u ovom intervjuu jos malo i 'nabubao'. Jesi sigurna da ovaj link sto sam postavila nije prvi video posle ubistva?
Gledam sada opet i laz do lazi - jeste prvo zvao policiju, nije zvao, a znam iz proverenih izvora da nije odmah nazvao policiju.


Kiriku1, ne izlazi mi iz glave tvoja poslednja poruka...


Mislim da je bila neka njegova kratka izjava na nekom od dnevnika,sada se tačno više ne mogu sjetiti svega.
Žao mi je što nisam ni znala za ovu temu,jer sam baš sve pratila i možda bismo nešto više i zakljičili da smo ovde od početka razmjenjivali mišljenja i ta saznanja iz medija.
 
Meni su Gromove teorije delovale jako ubedljivo, ali se sada vracam na onu koju sam od pocetka imala na osnovu videa, a to je da je Zoran ubica...

Mileeena10 ti si tu iz kraja i eto jos informacija koja ga kopaju. Plus svi ti detalji na snimcima koje si ti i puno nas ovde na snimcima uhvatila...


Tek sam sada ovo shvatila:
6:51 - 'Jel ti imas ideju iz kog miljea bi taj zlikovac mogao da bude?'

Zoran odgovara: ''Vidite.. MI... Ljude.. ljude koji su u nasem okru-okru-okruzenju ...aaa... to su divni ljudi... zato sto smo i mi... i mi tab...ne ne ne znam brate sta ti pricam, znaci uuuu, sacekajsacekaj BAG .. ne mogu ne mogu znaci kad ...kad pokusavam taj profil coveka...'' itd, nastavlja da kao konta ko je, sav iznenada fokusiran. AU covece, ladno je lik rekao i BAG hej, pa grozote. Ne znam kako je samo postenim inspektorima koji znaju da je on a ne mogu da ga hapse kad se ja ovoliko sada pokidah.

Lando je lik na to pitanje rekao MI.
Omaska ili ne. ONI SU. 'Divni ljudi', ali ne dovrsava da smo 'MI divni ljudi', jer zna da nisu.
Pokidala ga savest u tom trenutku, najjasnije ga je pokidala od svih videa
, ali se nekako pokrio. Ili misli da jeste - mene nije slagao. Ali ko sam ja....



Samo mi nije jasno da li je moguce da su toliko tobro 'pocistili teren' i da i dalje nema dokaza.. Tatica pomagao, neumitno.



P.S. kiriku1, open slucajnost ili ne - bas sam kuckala o po meni najtezem trenutku za lazovcinu, a evo vidim i ti si pravo o tome kucko - da majkin poziv, sto je i gore vec bilo navodjeno a i Mileeena10 se slozila.... Covece.
Meni je opa ovo MI DIVNI LJUDI moje dije uspeo da izgovori najzesci momenat.
 
Meni su Gromove teorije delovale jako ubedljivo, ali se sada vracam na onu koju sam od pocetka imala na osnovu videa, a to je da je Zoran ubica...

Mileeena10 ti si tu iz kraja i eto jos informacija koja ga kopaju. Plus svi ti detalji na snimcima koje si ti i puno nas ovde na snimcima uhvatila...


Tek sam sada ovo shvatila:
6:51 - 'Jel ti imas ideju iz kog miljea bi taj zlikovac mogao da bude?'

Zoran odgovara: ''Vidite.. MI... Ljude.. ljude koji su u nasem okru-okru-okruzenju ...aaa... to su divni ljudi... zato sto smo i mi... i mi tab...ne ne ne znam brate sta ti pricam, znaci uuuu, sacekajsacekaj BAG .. ne mogu ne mogu znaci kad ...kad pokusavam taj profil coveka...'' itd, nastavlja da kao konta ko je, sav iznenada fokusiran. AU covece, ladno je lik rekao i BAG hej, pa grozote. Ne znam kako je samo postenim inspektorima koji znaju da je on a ne mogu da ga hapse kad se ja ovoliko sada pokidah.

Lando je lik na to pitanje rekao MI.
Omaska ili ne. ONI SU. 'Divni ljudi', ali ne dovrsava da smo 'MI divni ljudi', jer zna da nisu.
Pokidala ga savest u tom trenutku, najjasnije ga je pokidala od svih videa
, ali se nekako pokrio. Ili misli da jeste - mene nije slagao. Ali ko sam ja....



Samo mi nije jasno da li je moguce da su toliko tobro 'pocistili teren' i da i dalje nema dokaza.. Tatica pomagao, neumitno.



P.S. kiriku1, open slucajnost ili ne - bas sam kuckala o po meni najtezem trenutku za lazovcinu, a evo vidim i ti si pravo o tome kucko - da majkin poziv, sto je i gore vec bilo navodjeno a i Mileeena10 se slozila.... Covece.
Meni je opa ovo MI DIVNI LJUDI moje dije uspeo da izgovori najzesci momenat.

Možda nije pomogao samo tatica, nego i inspektor koji je radio na početku istrage. Videli ste sami kako je loše obezbeđeno mesto gde su je našli. Ima tu još mnogo stvari koje se saznaju jer smo iz istog kraja...
 
Sto se tice dva videa sa Slave...i navodne "modrice"...
Oba videa su evidentno sa iste Slave, iste godine, jer je ista odeca aktera, jedino je na videu gde Jelena peva njoj kosa podignuta, a u ovom drugom pustena.
I kako onda na jednom snimku nema modrice a na drugom ima...u mozda sat il koliko vec iste Slave...
I ponavljam da ne primecujem nikakvo posebno neraspolozenje, cak stavise vrlo opusteno kretanje i ponasanje Jelene, jer vidimo da ona novopridoslom gostu prinosi slatko tj zito, a potom mu oslobadja mesto za stolom dobacujuci upaljac Zoranu i sl. A nesto posle vidimo da u skakutavom relaksiranom koraku po nesto izlazi iz sobe. I to je sve.
Nikakva drama niti neprijatna gestikulacija ili neka potistena nisu prisutni.

...
 
Jelenu je ubio neko jako besan (na nju ili na nekoga iz njene familije) i to iz potpuno banalnih razloga.
Kakve zavere, kakve sekte, kakvi rituali...ništa od toga.
Taj neko ima mnogo jake igrače koji su nakon ubistva sve profesionalno očistili i zataškali tragove.
Pozadina svega je 100% bizarna.
--------------------------
edit
-------------
Ne isključuju se i najbliži članovi familije...muž, tast...
 
Poslednja izmena:
Ovo ubistvo je izvedeno sa namerom da skrene paznju sa nekih dogadjaja.to moze biti i jedan od glavnih motiva..ako su sluzbe strane upetljane.ubistvo u toku predizborne groznice,medijska hajka,posle 2i po meseca je bio tzv sabor na Kritu,koji je očigledno od strane bezbednosnih sluzbi kontrolisan ,ima dokaza za to,taj dogadjaj na Kritu sam dosta pratio,koliko je bilo moguće kroz medije.sve te informacije su na kasicicu davane.ovaj dogadjaj je dosta posluzio da se skrene paznja ljudi sa mnogo vaznih dogadjaja.žuta stampa je tu "uslugu" učinila ponajvise.najveću stetu su pretrpeli Marjanovići,neki ljudi iz policije smenjeni,ili sklonjeni sa slučaja.najveću stetu su pretrpeli Marjanovići,to niko ne moze da ospori.
 
Jelenu je ubio neko jako besan (na nju ili na nekoga iz njene familije) i to iz potpuno banalnih razloga.
Kakve zavere, kakve sekte, kakvi rituali...ništa od toga.
Taj neko ima mnogo jake igrače koji su nakon ubistva sve profesionalno očistili i zataškali tragove.
Pozadina svega je 100% bizarna.
--------------------------
edit
-------------
Ne isključuju se i najbliži članovi familije...muž, tast...

i ja sam pre tako mislio ,ali se ispostavlja da to nije bas tako kao što izgleda.to je ucinjeno tako da izgleda da je neko u besu ubio,da se posumnja na nekog manijaka,muza,sektu,švalera zbog neuzvraćene ljubavi...način na koji je ubijena,a znamo da je baš brutalan,je uradjen bas tako da bi skrenuo istragu u drugom pravcu.posto ocigledno vidimo da su njene stvari bile razbacane ,i dosta dalje od tela.a da jedan zanimljiv komentar sam negde procitao,kaže kako je jedna patika mogla da joj spadne,kada se zna da kada se trči,vezba,dzogira,oprema mora biti dobro zategnuta,pogotovo patike,da ne bi doslo do pada,povrede...a Jelena mi nije delovala kao aljkava osoba,vidi se da je bas vodila racuna o sebi,garderobi...a i da je ispala patika,znaci da bi to ukazivalo da je bilo borbe,i to velike,a niko nista nije čuo toga dana.sve ukazuje da je ovo podmetnuto ,i to u toku noći,jer sutradan je tek nadjena.
 
Kiriku je u jednom postu napisao da je Jeleni verovatno slomljen vrat..to je njegova pretpostavka,to zvanično nigde nije objavljeno.pretpostavka u smislu kao slomljen joj vrat,da ne bi vristala,da se ne bi čula.pa kiriku ne verujem da je to bas tako jednostavno slomiti vrat čoveku,kao sto to radi Stiven Seagal na filmu!?i da je to uradjeno ,mi to ne znamo,to je profi mogao da uradi ,a Zoran mi nesto bas ne deluje da zna aikido i neke druge borilacke vestine.znači ,ovo je samo pretpostavka,znači nema veze sa stvarnošću.a ovamo je pronadjena patika ,sto opet ukazuje da je bilo borbe,tako pokazuje mesto zlocina ,a niko nista nije cuo nije video.znaci ova pretpostavka o vratu otpada,jer je kontradiktorna.
 
Možda nije pomogao samo tatica, nego i inspektor koji je radio na početku istrage. Videli ste sami kako je loše obezbeđeno mesto gde su je našli. Ima tu još mnogo stvari koje se saznaju jer smo iz istog kraja...

glavni načelnik ,čovek koji je smenjen ,uopšte nije vodio slučaj,ne znam kako mu beše ime.taj covek je starije slučajeve resavao,hladne slučajeve,zamenik neki Kostić je vodio slučaj,i on je sada nacelnik.mozete naći na internetu ,i videti izjavu koju je dao smenjeni nacelnik..
 
Kiriku je u jednom postu napisao da je Jeleni verovatno slomljen vrat..
Rekao san mozda joj je slomljen vrat(misleci u borbi), to ne mora da se stvarno desilo...
A ti, grom i pojedini ste sami napravili bajku ubedjeni da su malo poznatu pevacicu iz Borce ubile neke tajne sluzbe za rad nekih visih ciljeva... Neki postovi jesu zanimljivi, jer su smesti(mislim na ono gromovo sa sabiranjem, oduzimanjem i mnozenjem borojeva dok se ne dobije broj 11 i slicni, pa to ni Ilija Cvorovic nije radio), ali ja u zadnje vreme samo procitam prvu recenicu i ne mogu dalje...
 
Rekao san mozda joj je slomljen vrat(misleci u borbi), to ne mora da se stvarno desilo...
A ti, grom i pojedini ste sami napravili bajku ubedjeni da su malo poznatu pevacicu iz Borce ubile neke tajne sluzbe za rad nekih visih ciljeva... Neki postovi jesu zanimljivi, jer su smesti(mislim na ono gromovo sa sabiranjem, oduzimanjem i mnozenjem borojeva dok se ne dobije broj 11 i slicni, pa to ni Ilija Cvorovic nije radio), ali ja u zadnje vreme samo procitam prvu recenicu i ne mogu dalje...
nismo ja i grom nikakvu bajku napravili.zuta stampa je napravila bajku,oni su ovim napadanjem porodice napravili realiti.a samim tim da je ovo vise od obicnog slucaja.zar Vodja nije rekao sam"OVO JE VELIKI SLUČAJ".zbog čega VELIKI SLUCAJ?ja ne znam da li se o Kenedijevima ovoliko pisalo,a pisalo se dosta.
 
.zar Vodja nije rekao sam"OVO JE VELIKI SLUČAJ".zbog čega VELIKI SLUCAJ?ja ne znam da li se o Kenedijevima ovoliko pisalo,a pisalo se dosta.
Posto je Vodja imao saznanja iz policije da policija zna(posle drugog dana) ko je ubica. Vodja je da bi dobio poene kod naroda(a on to najvise voli), obavestio javnost da je u pitanju veliki slucaj. Mislio je da ce se "veliki slucaj" brzo resiti pa ce zato i on biti jos veci vodja nego sto jeste....
Vidim sada u novinama da su kao policiji pritisnuti svekar i dever, a kao istragom je utvrdjeno da Zoran sigurno nema nikakve veze sa ubistvom... Moje misljenje je da su to informacije iz policije koje se namerno pustaju u javnost, jer je Zoran u stvari jedini osumnjiceni i jer misle da ce dobiti ono sto im treba tako sto ce pritiskati samo njegovu porodicu, a ne njega...
 
Malo poznata pevačica iz Borče,kako kiriku kaze,bi bila idealna žrtva za takve stvari.poznata,a nije VIP.ocigledno je da je žena bila čista ,nije sumnjivog morala bila,bila je i pobozna,novinari bi iskopali da je imala nekoga ,a to nije uradjeno.policija,ne verujem da je bilo sta nasla.jednom rečju,nevina osoba,nije se švalerisala,ima porodicu,Borca je idealna lokacija ,tu ima svacega,cak se pominju i sekte,narkomani,jos neka neresena ubistva,sta ti ja znam...porodica jeste malo cudna,ali to nista ne znači,svi smo mi na neki način čudni,pa ne znači da smo kriminalci ,ubice,ili sta već.ne znam meni deluje da je ova zrtva pazljivo birana,neduzna,porodica onako dodje čudna,muz i on tako pomalo čudan,idealne zrtve da bi bile žigosane unapred.sve ukazuje da je ovo planirano,i to pazljivo,nista nije random,nasumično.
 
Ne znam to za "dobijanje poena",to kod mene ne pali,da bih glasao za nekoga taj mečku mora da rodi,a ne da resi ubistvo.

- - - - - - - - - -

Posto je Vodja imao saznanja iz policije da policija zna(posle drugog dana) ko je ubica. Vodja je da bi dobio poene kod naroda(a on to najvise voli), obavestio javnost da je u pitanju veliki slucaj. Mislio je da ce se "veliki slucaj" brzo resiti pa ce zato i on biti jos veci vodja nego sto jeste....
Vidim sada u novinama da su kao policiji pritisnuti svekar i dever, a kao istragom je utvrdjeno da Zoran sigurno nema nikakve veze sa ubistvom... Moje misljenje je da su to informacije iz policije koje se namerno pustaju u javnost, jer je Zoran u stvari jedini osumnjiceni i jer misle da ce dobiti ono sto im treba tako sto ce pritiskati samo njegovu porodicu, a ne njega...

mislim da je ovo samo sipanje iz šupljeg u prazno.to sta mediji tzv. plasiraju moze se macku o rep okačiti.
 
Sto se tice dva videa sa Slave...i navodne "modrice"...
Oba videa su evidentno sa iste Slave, iste godine, jer je ista odeca aktera, jedino je na videu gde Jelena peva njoj kosa podignuta, a u ovom drugom pustena.
I kako onda na jednom snimku nema modrice a na drugom ima...u mozda sat il koliko vec iste Slave...
I ponavljam da ne primecujem nikakvo posebno neraspolozenje, cak stavise vrlo opusteno kretanje i ponasanje Jelene, jer vidimo da ona novopridoslom gostu prinosi slatko tj zito, a potom mu oslobadja mesto za stolom dobacujuci upaljac Zoranu i sl. A nesto posle vidimo da u skakutavom relaksiranom koraku po nesto izlazi iz sobe. I to je sve.
Nikakva drama niti neprijatna gestikulacija ili neka potistena nisu prisutni.

...

Kako smo svi mi zaključili da je reč o masnici i neraspoloženju, ti si isto tako zaključio da je izašla skakutavim i relaksiranim korakom! Pretpostaviću samo da je ona žena koja joj je nešto rekla i pokazala ka vratima mislila nešto za dete ili tako nešto i Jelena je izletela, a za njom i njena majka, žena u crvenom kaputu.
 
Nema nikakvih tragova krvi ni na Zoranu ni na autu niti po kuci NIGDE
A tragovi krvi ne mogu tek tako izlapiti, cak i kad se operu...
Iako su mediji spinovali sa naslovima o varikini i slicna izmisljena sranja...za koja je cak i Ministar Stefanovic rekao da nemaju veze sa slucajem...
Dakle mediji SERU pola godine vec...

Sama ta cinjenica da on nije mogao oprati toliku krv...a koje je moralo biti u litrima i po njegovom licu i kosi, i rukama i nogama, i odeci, obuci, autu...
Jer to nije bio jedan udarac...to je bilo pregrst udaraca i prakticno lupanje po lokvi krvi nekim predmetom...

To sve nije moglo biti izvedeno tu, jer ne postoje uopste tragovi te i tolike borbe i tolikog ritualisanja, a pod dva to sve nije mogla izvesti jedna osoba...dakle i otimanje i ubistvo i manipulisanje telom...
Minimum dve, a najoptimalnije tri osobe...


.

to se i ja pitam,zašto ljudi toliko uporno izbegavaju ovu činjenicu da krv nije nadjena,da tragovi krvi nisu nadjeni.nego se uporno unose neke pretpostavke da je muz kriv ili članovi porodice?!eto čak i izmisljena varikina je ubačena,zasto ?pa opet da bi porodica bila kriva,lincovana.o njihovim izjavama(porodice)šta su u javnosti rekli ne mogu da komentarišem jer nijedan video nisam odgledao.
 
Kako smo svi mi zaključili da je reč o masnici i neraspoloženju, ti si isto tako zaključio da je izašla skakutavim i relaksiranim korakom! Pretpostaviću samo da je ona žena koja joj je nešto rekla i pokazala ka vratima mislila nešto za dete ili tako nešto i Jelena je izletela, a za njom i njena majka, žena u crvenom kaputu.



Potpisujem. Vrlo je ocigledno da je njeno raspolozenje u prvom videu (kad peva 'na uvce') bilo, pa da se izrazim tako - blago nadrkano, i da se on nje nekako streca, a u drugom (najnovijem sa kumasinovog fejsa), smoreno i neraspolozeno. Za modricu nisam sigurna, Mileeena10, ali dobra sminka cuda cini - mogli su biti i podocnjaci od nespavanja. Definitivno ti snimci su dokaz da Zoran tripuje (ili i sam zna ali nece sebi da prizna) da su imali savrsen brak. Ne znam Grome da li si procitao moj post od 00:25, i da li su gledao Zoranove intervjue.

Ja se vracam na moj stari osecaj da je ili Zoran ubica (ne zato sto su nam mediji tako servirali itd.) ili da zna ko je ubica.
Jedina sto ne mogu da shvatim je kako je moguce da su tako pedantno ocistili teren od dokaza... Da se i dalje ne mogu pohapsiti.

Kao sto kiriku1 rece, budjavom AV-u je to sve doslo bred izbore (da ce se objaviti ime ubice) kao odlican marketing koji ga cini vecim nego svemir, a meni se povracalo kad sam cula da ipak sada nece da obajvi ime, djubre jedno, jer eto nije ok zbog izbora.
Ja se izvinjavam zbog pristrasnog politickog stava u poslednjoj recenici.


Rocknrollsores - niko ne izbegava tu cinjenicu, tjs. ja ne svakako. A sto se tice izjava porodice, kucaj na jutjubu, ima izjava koliko hoces, eno gore 2 linka od mene i kiriku1-a, to je jedna od retkih realnih informacija, kamera ne laze. Zoran dominira u broju i duzini izjava.
I negde je neko rekao na ovoj strani - ni o Kenedijevima se nije ovoliko pisalo - pa zar kolicina pisanja o nekoj temi u nasim 'novinama' treba da bude ikakvo merilo? Nasmejaste me.
Oni pisu o malom prstu neke starlete po sedam dana, pa sta treba da zakljucimo da je to relevantno za drzavnu sigurnost?

Ovaj slucaj je u medijima od starta bio na pogresan (predetaljan, pod rizikom da se ugrozi istraga i optuze potencijalni neduzni ljudi) nacin predstavljan, i novinske kuce su provalile da prodaja cveta, i nastavili istim tempom da rokaju, prvenstveno zbog licnog finansijskog interesa, a onda mozda i zbog dogovora sa visim strukturama koje su mozda na neki nacin (ako nista ono u sklanjanju dokaza - nepravilnom obezbedjivanju mesta zlocina i ostalo) upletene u ovo.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top