Nestala Jelena Krsmanovic pronadjena mrtva

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A sta ti mislis koji je cilj otmice nekoga na par sati i vracanja tela na mesto otmice?U stvari reci samo koji je cilj otmice i ubistva nekoga nakon par sati?

pa eto koji,da ne moze da se nadje počinilac,već pola godine..da se sva sumnja baci na porodicu tj.muza.ja ne vidim drugi razlog.da se napravi realiti ..

- - - - - - - - - -

A sta ti mislis koji je cilj otmice nekoga na par sati i vracanja tela na mesto otmice?U stvari reci samo koji je cilj otmice i ubistva nekoga nakon par sati?

da se jednom rečju napravi zbrka i haos.eto meni to tako deluje,ne znam drugim ljudima kako.
 
A jos bila utakmica 200 metara odatle...sa sve roditeljima na tribinama koje gledaju upravo u tom pravcu u kojem je nadjeno telo...i po kojem je navodno telo vukljano 300 metara...
Kako rekoh - NEMOGUCA MISIJA

Ali oteti Jelenu kraj rampe Crvenka, koja je u zaledjini terena...to je vrlo izvodljivo a da ne bude primeceno...jer zahteva manje vremena i snage...


...
U pitanju je utakmica pionira, na kojoj ima par ljudi u publici koji gledaju utakmicu, a cak i da su gledali u onom pravcu gde se sve desilo ne mora da znaci da su bilo sta mogli da vide. U pitanju je vise od 500m razdaljine i sta se desava tamo u nekom siprazju na 500m ne moze da se vidi i da se s namerom gleda...
 
A sta ti mislis koji je cilj otmice nekoga na par sati i vracanja tela na mesto otmice?U stvari reci samo koji je cilj otmice i ubistva nekoga nakon par sati?


Kakva je ovo formualcija "ubistvo na par sati"...ubistvo je konacno, a otmica je bila privremena...i trajala je verovatno negde oko 10-12 sati...maksimum 13 sati do pred zoru... posle cega je izvrseno ubistvo i telo baceno tj podmetnuto. S obzirom da je ubitsvo po mom misljenju ritulano-ezoterijske prirode..otmica i zadrzavanje do pola noci je imalo ritualne razloge verovatno...poput onog da se udje u 3. April (dan po verovanju smrti Isusa...)

Sigurno je koristena noc i to ona najmracnija pred zoru...za ubistvo i namestanje mesta zlocina...a gotovo sigurno su postojali i ljudi u nekim sluzbama sistema koji su obezbedili nesmetan pristup terenu...a kao slucajno šlampavo rasporedjujuci policajce i vidno neobezbedjivanje mesta nestanka/zlocina...


...

- - - - - - - - - -

U pitanju je utakmica pionira, na kojoj ima par ljudi u publici koji gledaju utakmicu, a cak i da su gledali u onom pravcu gde se sve desilo ne mora da znaci da su bilo sta mogli da vide. U pitanju je vise od 500m razdaljine i sta se desava tamo u nekom siprazju na 500m ne moze da se vidi i da se s namerom gleda...

300 metara borbe na zivot i smrt...su morali videti-cuti...
Ne postoji uho koje ne bi culo zenski vrisak..a ni videti ovih 300 metara da neko nesto vuklja...
Tih 300 metara je bukvalno kraj terena prolazilo skoro...


A posto je to sve bilo nemoguce neprimetiti/ne cuti, onda jedino logicno objasnjenje je da TOGA TU NIJE NI BILO...
Vec da je oteta kod rampe Crvenka i negde odvedena...a to vec nije morao videti niko...
Jer otmica i trpanje u auto/camac traje par sekundi, u vrh glave po minute...



...
 
pa eto koji,da ne moze da se nadje počinilac,već pola godine..da se sva sumnja baci na porodicu tj.muza.ja ne vidim drugi razlog.da se napravi realiti ..
Pa zasto nije mogao da je ubije na licu mesta, tako je valjda manja verovatnoca da ga otkriju? Hoce da bude ne otkriven pa dolazi vozilom, pa je otima, pa je ubija i vraca na mesto odakle je oteo u pauzi pretrazivanja terena? Toliko rizikuje da bude otkriven da ne bi bio otkriven? Van svake pameti...
 
A sta ti mislis koji je cilj otmice nekoga na par sati i vracanja tela na mesto otmice?U stvari reci samo koji je cilj otmice i ubistva nekoga nakon par sati?

A jos bila utakmica 200 metara odatle...sa sve roditeljima na tribinama koje gledaju upravo u tom pravcu u kojem je nadjeno telo...i po kojem je navodno telo vukljano 300 metara...
Kako rekoh - NEMOGUCA MISIJA

Ali oteti Jelenu kraj rampe Crvenka, koja je u zaledjini terena...to je vrlo izvodljivo a da ne bude primeceno...jer zahteva manje vremena i snage...


...

nisam znao da je teren samo toliko udaljen!
 
nisam znao da je teren samo toliko udaljen!
Grom smanjuje. ima vise od 500m... Kada gledas sa visine, videces stadion koji ima oko 40-50m sirine(sa zelenilom oko terena mora da ima i vise) i videces mesto gde je telo(a nadji i kakav je tu teren gde je telo, pun siprazja). Barem deset takvih terena po sirini stane u taj razmak izmedju mesta gde su tribine i mesta gde je telo nadjeno...
 
Poslednja izmena:
Koliko mi se čini ovaj svedok Laza,se valjda zove,zar on sam ne reče da nije siguran sta je i koga video.?dobro ovo za izjavu moze nekada da procuri,ima tu razne metode da ovde ne pisem sada.ali opet postoji you tube snimak nije flegovan ,a mogao je da bude .zasto nije?nekom nije u interesu!
Pa da, covek kaze da ne moze da zna da su oni, tako da i ne moze da bude neki neoborivi svedok. Ali ja mu verujem da je video muskarca, zenu i dete i to bas u vreme kada su oni bili na nasipu. I naravno predpostavljam da su to bili oni.
 
Neko je zeleo da ovaj snimak ostane u javnosti(mislim na youtube Laza),i tako da dodatno stvori zbrku,i baci sumnju na muza.

- - - - - - - - - -

A sta ti mislis koji je cilj otmice nekoga na par sati i vracanja tela na mesto otmice?U stvari reci samo koji je cilj otmice i ubistva nekoga nakon par sati?

A jos bila utakmica 200 metara odatle...sa sve roditeljima na tribinama koje gledaju upravo u tom pravcu u kojem je nadjeno telo...i po kojem je navodno telo vukljano 300 metara...
Kako rekoh - NEMOGUCA MISIJA

Ali oteti Jelenu kraj rampe Crvenka, koja je u zaledjini terena...to je vrlo izvodljivo a da ne bude primeceno...jer zahteva manje vremena i snage...


...

Pa da, covek kaze da ne moze da zna da su oni, tako da i ne moze da bude neki neoborivi svedok. Ali ja mu verujem da je video muskarca, zenu i dete i to bas u vreme kada su oni bili na nasipu. I naravno predpostavljam da su to bili oni.

mogao je da bude bilo ko,nista ovo ne dokazuje.
 
Grom smanjuje. ima vise od 500m... Kada gledas sa visine, videces stadion koji ima oko 40-50m sirine(sa zelenilom oko terena mora da ima i vise) i videces mesto gde je telo(a nadji i kakav je tu teren gde je telo, pun siprazja). Barem deset takvih terena po sirini stane u taj razmak izmedju mesta gde su tribine i mesta gde je telo nadjeno...

Od mesta navodnog inicijalnog napada na nasipu je oko 200 metara do stadiona, na to sam mislio...a do mesta gde je nadjeno(podmetnuto) telo je oko 500-600.
I to ti je taman ta razlika oko 300 metara...kojom je navodno vukljano telo...

...
 
...[/QUOTE]

Pa da, covek kaze da ne moze da zna da su oni, tako da i ne moze da bude neki neoborivi svedok. Ali ja mu verujem da je video muskarca, zenu i dete i to bas u vreme kada su oni bili na nasipu. I naravno predpostavljam da su to bili oni.
ovaj čovek je mogao da bude stvarno ozbiljan svedok da je video,primetio ,nacuo nesto ,u smislu da je muz napao Jelenu.culo bi se nesto.
Opet gledam ovu mapu sto si ubacio ,Laza ispada da je od mesta napada bio manje vise 200-300m ,a on nije rekao da je bilo ko koga napao.a i da su oni prosli tu gde je on pecao,čuli bi se nesto,neki zamor,krkljanac,..on to nije rekao.rekao je da su prosli ljudi sa detetom,sasvim normalno.tako da ovaj iskaz nema svrhe,to nisu očito bili oni.
 
Od mesta navodnog inicijalnog napada na nasipu je oko 200 metara do stadiona, na to sam mislio...a do mesta gde je nadjeno(podmetnuto) telo je oko 500-600.
I to ti je taman ta razlika oko 300 metara...kojom je navodno vukljano telo...

...
Mislim da niko ne zna gde je bio napad, a ti ako znas reci, sve i da je bio na najblizem mestu od staze do tribina, pa samo tu ima skoro dvesta metara, a na delu staze koji je u pravcu tela ima i vise od 500m razdaljine... Ako vec pricate o otmici, automobil bi mogao da se vidi sa te udaljenosti, to sigurno da...
 
Cvrc... A ja pomazem ubici posto sam ja postavio taj snimak ovde na forum?

Ne, ja ne sumnjam u tebe (dobro mozda sam naivan :D), vec gledam na to da si ti od starta zauzeo tu poziciju i naseo na manje vise pricu koja se plasira kroz medije svo vreme i sad nastojis tu pricu da racionalizujes.

Nego...
Evo jos par fotki sa GE za analizu, stavljao sam nasto slicno ranije, ali evo da ponovimo:


Slika prva - Zuti krug Rampa Crvenka, crveni kruzici mesto inicijalnog napada (navodno) i mesta gde je nadjeno (ili podmetnuto) telo:

afdmc1.jpg



Idemo sad da zumiramo taj potez oko rampe Crvenka...posto ja verujem da se otmica upravo tu negde desila...jer tu se nalaze putevi koji vode i ka pustom kraju ka kineskim barakama (plavi krug) i novom putu, a i putic ka reci kroz jos pustiji deo:

Plava linija je nasip-put kojim mogu ici auta, dzipovi pogotovu, a zuta linija je taj puteljak ka reci:

Dakle i "plavi put" i "zuti put" su kroz pust predeo...dakle niko gotovo da ne mora videti brzu otmicu...

295cy68.jpg





...
 
Dobro bi bilo kada bi se ti sa youtube preispitali,ko postavlja te snimke,ko tacno stoji iza toga.video sam u komentarima strasne uvrede,psovke,mrznju na racun Jelene.obično ljudi komentarisu da je žalosno sto je mlada zena tako stradala,ili prokunu onoga koje to uradio.pa se onda jave ti komentari puni mrznje i zlobe,tacno je neko isprovociran.
 
Mislim da niko ne zna gde je bio napad, a ti ako znas reci, sve i da je bio na najblizem mestu od staze do tribina, pa samo tu ima skoro dvesta metara, a na delu staze koji je u pravcu tela ima i vise od 500m razdaljine... Ako vec pricate o otmici, automobil bi mogao da se vidi sa te udaljenosti, to sigurno da...

Automobil ili sami otmicari (u slucaju da ih je cekao gliser na Dunavu npr...) su bili kod rampe Crvenka po mom rezonovanju...
Dakle nisu oni nuzno za njom vozali po nasipu, jer ona nije ni isla od njh (potencijalnih otmicara) vec ka njima - ka rampi, dakle upadala je u zamku...


...
 
Evo nadjoh i teren i tribine... Moje misljenje je da je telo bilo i dalje od ovog mesta koje sam obelezio na slici, al takva je slika... Mislim da se sa tribina tamo tesko sta moze videti, ali verovatno i da su ispitani ljudi koji su bili(predpostavljam njih par) i da niko nista nije video... Ljudi gledali utakmicu i ne zanima ih sta se desava na 500m od njih...

5.jpg
 
Imas i jedan visi deo tribina da kazem "ložu" u ovoj nekoj kuci koja se ne vidi na ovoj fotki, a odmah je tu desno iza ovih malih tribina..
Stavljao sam ovde na temi vec par videa sa nekih utakmica sto ima na Youtube da se nadje...
E sa te "loze" se itekako ima pregled i primetilo bi se svako komesanje tipa da neko nekoga vuce 300 metara od nasipa ka kanalu...
A i sa ovih malih tribinica se kao sto mozemo primetiti vidi nasip...

Ono sto se definitivno ne vidi...
To je upravo rampa Crvenka!
Jer je ona u zaledjini i terena i tribina i kuca...


...
 
.
E sa te "loze" se itekako ima pregled i primetilo bi se svako komesanje tipa da neko nekoga vuce 300 metara od nasipa ka kanalu...

...
Ne mora da znaci da ju je vukao, mozda je posle prvog udarca pocela da bezi, on je pojurio(od staze do mesta gde je telo se brzim trkom stigne za par sekundi)kada je stigao, oborio nastavio je da je udara.. sve je to trajalo jako kratko... Niko ih nije video u tim trenutcima... To su verovatno mogli da vide samo ljudi koji su bili na samom nasipu(a izgleda da ih tada nema) ili ljudi cije su kuce blizu mesta gde je telo nadjeno, ali oni ih jednostavno nisu videli...Sto je sasvim realno...
 
evo to je taj teren.. stopirajte na 0;05... dobro ovde je magla, ali i da nije... sve se to desilo verovatno u pravcu pravo iza tog visokog crveno belog stuba kada zaledite sliku na 0;05... Pravo tamo pa preko onog nasipa skroz do siprazja nema sanse da se bilo sta vidi... Verovatno da nema ni fizickih mogucnosti da se tamo vidi sta se desava, kao sto se verovatno ni odande ne vidi teren...

 
Ne mora da znaci da ju je vukao, mozda je posle prvog udarca pocela da bezi, on je pojurio(od staze do mesta gde je telo se brzim trkom stigne za par sekundi)kada je stigao, oborio nastavio je da je udara.. sve je to trajalo jako kratko... Niko ih nije video u tim trenutcima... To su verovatno mogli da vide samo ljudi koji su bili na samom nasipu(a izgleda da ih tada nema) ili ljudi cije su kuce blizu mesta gde je telo nadjeno, ali oni ih jednostavno nisu videli...Sto je sasvim realno...

Zena bezi u smrtnom strahu...i ti mislis da ona ne bi dozivala u pomoc i vristala ?! ?! ?!

Pri tome (posto ja definitivno mislim da nije Zoran) ona navodno bezi u pravcu muza i deteta...i ona idalje ne vristi...a jasno da bezi od smrti...
Dakle nema logike...
Vec je verovatno oteta pod prisilom ili uperenim pistoljem ili udarcem i strpana u auto/camac

Takodje bi bilo zanimljivo locirati lokaciju gde su se na livadi igrali Jana i Zoran....
A to je realan i stvaran podatak cak postoji i svedok, ona baba s kozama.
Dakle i ta lokacija gde su se igrali njih dvoje bi nam pomogla i jos pre potvrdila teoriju o otmici...


...
 
Pogledajte prilog 404131[/QUOTE]

Ne mora da znaci da ju je vukao, mozda je posle prvog udarca pocela da bezi, on je pojurio(od staze do mesta gde je telo se brzim trkom stigne za par sekundi)kada je stigao, oborio nastavio je da je udara.. sve je to trajalo jako kratko... Niko ih nije video u tim trenutcima... To su verovatno mogli da vide samo ljudi koji su bili na samom nasipu(a izgleda da ih tada nema) ili ljudi cije su kuce blizu mesta gde je telo nadjeno, ali oni ih jednostavno nisu videli...Sto je sasvim realno...

nerealno je.ona bi vikala iz sveg glasa,kuće su veoma blizu,ima sigurno desetinu kuća,i da niko ništa nije čuo ,ni video.drugo/krv nije nadjena nigde ,pregled,pretres kuće,auta je vrsen.nista. Da su mu to nasli ,momentalno pritvor mesec dana pa nadalje.3/cudno da toliko tragača nije našlo telefon,patiku,i jos nesto nemam pojma sta,tek sutradan je nadjeno.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top