nesigurna

nesigurna u sebe i svoja ljubavna umeca.Nakon trideset godina nekih 12 godina sexualnog zivota i cetiri veze.Svaki put slomljena izlazila iz istih.Svaki put nesigurnija u sebe i veru u novu ljubav i idealnog muskarca pitam sebe.a i vas:Zasto muski sovinisti uvek nakon par lepih meseci ostavljaju nas devojke u veri da im nikada i nismo bile dovoljno dobre?
Pa sestro da li mislis da si ti idealna!? Mozda je tebi bilo lepo tih nekoliko meseci, a On mislio da ce se situacija popraviti pa imao strpljenja... Pa kad te ostavio, onda je sovinista.
Kako mrzim ovakvu ...samozivost!!!
 
nesigurna u sebe i svoja ljubavna umeca.Nakon trideset godina nekih 12 godina sexualnog zivota i cetiri veze.Svaki put slomljena izlazila iz istih.Svaki put nesigurnija u sebe i veru u novu ljubav i idealnog muskarca pitam sebe.a i vas:Zasto muski sovinisti uvek nakon par lepih meseci ostavljaju nas devojke u veri da im nikada i nismo bile dovoljno dobre?

:think:
muski sovinisti....idealan muskarac....ostavljena.....:think:

jesi zbunjena, to se bas vidi iz tvog posta.
ne mogu da verujem da mislis da postoji idealan muskarac. to kao prvo. a kao drugo ne mogu da verujem da taj sa kim si bila vise meseci ustvari jeste sovinista ali ti je ipak bilo lepo s anjim...ili je postao sovinista posle raskida, u tvojoj glavi?
a sta uopste trazis sa "sovinistima"? pogresno projektujes stvari, pogresno rasudjujes. ako je otisao iz veze ne znaci da je sovinista, mozda je divan ali ste niste nasli. sto ti nisi prekidala te veze ako vec tvrdis da su "sovinisti"?
trece, to razmisljanje "muskarci ostavljaju (jadne) devojke" je toliko jadno da ukazuje da imas bas bas iskrivljenu predstavu o svemu. zrtva? usamljena diva u visokoj kuli zamka koja ceka princa a dolaze joj samo azdaje? sirota romanticna dusica koju "povredjuju".....

ps. kako ja nikako da naletim na soviniste?:think:
 
Ne znam da l ova priča ima naravoučenije, ali, eto, muva se po netu...

Njen dnevnik:
U subotu uvece mi se ucinio cudnim. Nasli smo se u kaficu i popili pice. Pomislila sam da sam ja za to kriva, jer sam citavo popodne bila u kupovini s prijateljicama i malo zakasnila na sastanak, ali on nije nista komentarisao.
Razgovor je zapinjao, pa sam mu predlozila da odemo na neko intimnije mjesto, gdje bismo mogli na miru pricati.
Posli smo u jedan restoran, ali on je i tamo nastavio da se cudno ponasa.
Izgledao je odsutan duhom. Pokusala sam da ga oraspolozim, a sve vreme razmisljala da li sam ja kriva sto je takav ili postoji neki drugi razlog. Pitala sam ga sta mu je, a on mi je odgovorio da to nema veze sa mnom. Odgovor mi nije zvucao uvjerljivo. Dok smo se automobilom vracali kuci, rekla sam mu da ga jako volim, ali on nije nista odgovorio, samo je prebacio svoju ruku preko mojih ramena. Nisam znala kako objasniti njegovo ponasanje, jer mi nije uzvratio da i on mene voli niti je bilo sta rekao, pa sam postala jos zabrinutija. Kad smo konacno stigli kuci pomislila sam da me zeli ostaviti. Pokusala sam ga navesti na razgovor, ali je on upalio televizor i poceo da odsutno gleda program, kao da mi daje do znanja da je izmedju nas gotovo.
Na kraju sam odustala i rekla mu da idem spavati. Desetak minuta kasnije dosao je i on, i na moje iznenadjenje odgovorio na moja milovanja i poceo voditi ljubav sa mnom.
No, i dalje je izgledao rastresen. Htjela sam se suociti sa situacijom, razgovarati s njim sto je pre moguce, ali je on zaspao. Pocela sam plakati i plakala sve dok nisam zaspala. Vise ne znam sta bi trebalo da cinim. Gotovo sam sigurna da misli na neku drugu. Moj zivot je potpuna katastrofa.


Njegov dnevnik:
Danas igrala Zvezda. Izgubila ko nikad. Uvece malo ****.
 
E da ti ja kao pravi muskarac odgovorim.

Meni veza ne moze potrajati niti mogu dugo torbati zenu koja mi ne odgovara. Ustvari mora mi se puno toga poklopiti. Poljubac, izgled, gradja tela, njena guza mi se mora svideti. Mora biti kuja, jer ako u njoj nema "kuje" ja nju gledam kao sestru. Jer meni svako malo dodje da zenu torbam kao kuju uza zid zguza i vucem je za kosu. A ako toga nema. Kod mene je to onda pisi propalo.

Sto ne znaci da si ti losa, cak naprotiv mozda mozes biti i bolja od mnogih, ali svako trazi ono sto mu odgovara.

Inace, kod mene kuja mora biti poslusna, nikako kao one kuje koje misle meni komandirati. Takva moze izgledati kako zeli, odmah dobije sut kartu.

E bre ti torbar
Kako bre ti tretiras nas zene kao kuje?????
Pa jedna kuja je i tebe rodila .I NJU SU OTPOZADI KUrCI LI Iza kosu vukli DOK SU TEBE iz jajca prosipali olosu jedan
A torbaju me samo oni sa k u r c e m u gacama takvi kao ti mogu da ga d r k a j u
 
Poslednja izmena:
уао какав сликовит опис
љубљене а још тепањка ала куц куц па уза зид

ел можда има још нека непријављена помагала?
 
:think:
muski sovinisti....idealan muskarac....ostavljena.....:think:

jesi zbunjena, to se bas vidi iz tvog posta.
ne mogu da verujem da mislis da postoji idealan muskarac. to kao prvo. a kao drugo ne mogu da verujem da taj sa kim si bila vise meseci ustvari jeste sovinista ali ti je ipak bilo lepo s anjim...ili je postao sovinista posle raskida, u tvojoj glavi?
a sta uopste trazis sa "sovinistima"? pogresno projektujes stvari, pogresno rasudjujes. ako je otisao iz veze ne znaci da je sovinista, mozda je divan ali ste niste nasli. sto ti nisi prekidala te veze ako vec tvrdis da su "sovinisti"?
trece, to razmisljanje "muskarci ostavljaju (jadne) devojke" je toliko jadno da ukazuje da imas bas bas iskrivljenu predstavu o svemu. zrtva? usamljena diva u visokoj kuli zamka koja ceka princa a dolaze joj samo azdaje? sirota romanticna dusica koju "povredjuju".....

ps. kako ja nikako da naletim na soviniste?:think:

p u s i ga
 
оћеш у инчи, дециметри, микрометри, метри, цолови, фунте по квадратном инчу, барима, спечифиној тежини
 
nesigurna u sebe i svoja ljubavna umeca.Nakon trideset godina nekih 12 godina sexualnog zivota i cetiri veze.Svaki put slomljena izlazila iz istih.Svaki put nesigurnija u sebe i veru u novu ljubav i idealnog muskarca pitam sebe.a i vas:Zasto muski sovinisti uvek nakon par lepih meseci ostavljaju nas devojke u veri da im nikada i nismo bile dovoljno dobre?

сад видео питање

ау, озбиљно треба да се одговори а то ми сад не иде од руке

мада извињавам се на неозбиљности и драге воље бих помогао да знам како

у браку сам округло 10-ку и увек сам у неком кругу двојке

можда превише радим
 
сад видео питање

ау, озбиљно треба да се одговори а то ми сад не иде од руке

мада извињавам се на неозбиљности и драге воље бих помогао да знам како

у браку сам округло 10-ку и увек сам у неком кругу двојке

можда превише радим

Jadna ja napusena ovde od svih toliko sam rascopana u usta da samo jos 24 mogu da osetim:)))
 

Back
Top