nesigurna

EVE me ljubavi moja.
Negho bi li ti moj lotusov cvetic da ovrses malo

Fuj fuj
nista nisam rekla ............lele pa ti u grckoj bajo.Mogla sam se uvalim malo........
Nego znas ja sam ti sva fina i nezna skoro nenaceta.......jas bi ti mnogo dobro pasovala tu u griechenland.
daj prodaj tu tvoju na bliski istok [pa da ti se ja uvalim
 
Poslednja izmena:
nesigurna u sebe i svoja ljubavna umeca.Nakon trideset godina nekih 12 godina sexualnog zivota i cetiri veze.Svaki put slomljena izlazila iz istih.Svaki put nesigurnija u sebe i veru u novu ljubav i idealnog muskarca pitam sebe.a i vas:Zasto muski sovinisti uvek nakon par lepih meseci ostavljaju nas devojke u veri da im nikada i nismo bile dovoljno dobre?

Zato sto si glupa.Sta te briga sta on misli, ti imas svoj zivot. Imas i neke devojke, koje isto rade muskarcima. Njima je teze. Bitno je da si se ti dobro provela, dok je trajalo, a to sto ti on trubi, boli te uvo bas.
 
Zato sto si glupa.Sta te briga sta on misli, ti imas svoj zivot. Imas i neke devojke, koje isto rade muskarcima. Njima je teze. Bitno je da si se ti dobro provela, dok je trajalo, a to sto ti on trubi, boli te uvo bas.

Sa ovim se slažem, uživaj dok traje i baš te briga za rekla kazala.
Ako budeš gledala da se svidiš drugima, prema njihovim kapricima, završićeš u Lazi:lol:.
 

Back
Top