Nepušački kutak : Ostavite pušenje sa nama!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
evo i mene sa punih 7 meseci bez povucenog dima..do sad sam ustekao 350 evra na kontu cigareta..idemo dalje!!


:worth: Браво и свака част! Е, што се тиче пара...сада се понекад питам одакле сам бре извлачила толике паре за такву глупост! Није било дилеме, за цигарете је морало бити. Ко зна шта сам све себи ускратила да бих се тровала...
350 је озбиљна цифра, сигурно си их корисније употребио него да пуниш џепове дуванмафији. :ok:
 
Ja za tri ipo meseca ustedeo 27.000 dinara minimum. I ja se zapitam odakle tolike pare, i stvarno mi nekako dodje zao kad se osvrnem na proteklih 8 godina. Bio sam spreman da u studentskim danima ne jedem nista, da bih imao za cigare. A sve vreme sam pusio Marlboro.. Po nekad sam danima sedeo i smisljao kako doci do para, svega sam se odricao, ali cigareta nikako.. Bas tuzno.. :(

Ali utesim se kad se setim da su svi zavisnici takvi, odrekli bi se bilo cega za malo zadovoljstva koje im droga pruza! :(
 
proslo mimi i hocu i tebe da vidim da istrajes i da se hvalises kao i ja na neki kljucni datum koliko ne pusis vec..ni slucajno nemoj da se prevaris i zapalis..nadam se da nisi..

Nisam, nisam, ni ne mislim da zapalim :D Jos se navikavam na zivot bez smrdljevka, ali vec mogu mirno da popijem kaficu i da ne pomislim da zapalim, samo se setim da sam nekada uz kafu palila jednu za drugom. Sad grickam Plazmu
 
Nisam, nisam, ni ne mislim da zapalim :D Jos se navikavam na zivot bez smrdljevka, ali vec mogu mirno da popijem kaficu i da ne pomislim da zapalim, samo se setim da sam nekada uz kafu palila jednu za drugom. Sad grickam Plazmu


Браво и теби! Јако ми је драго да то чујем. Јелда живот много бољи сад?
 
Браво и теби! Јако ми је драго да то чујем. Јелда живот много бољи сад?

Jeste, nego sta!!! Ne mogu da kazem sta je konkretno bolje, ali sama cinjenica da cigareta nije nesto sto upravlja mojim vremenom je ogroman plus. Ne smrdim, imam vise vremena, jednostavno SLOBODA!!! Cigareta tj. nikotin je nesto sto nam zaista pomucuje um i ne da nam da vidimo sve lepote zivota. Sada, posle 40 dana i apetit je pod kontrolom, mada mi ne smeta da se ugojim s obzirom da imam manjak kg ;)
 
Evo I mene dragi moji forumasi. Nisam propusila, I naravno nemam nameru, ali se nisam javljala zbog zdravstvenih razloga! Ubi me ljudi visok pritisak iz cista mira! Lekove ne mogu da pronadju koji mi odgovaraju, tako da idem po lekarima, I citam forum, ali slabije pisem. Naravno uz sve vas sam.
Dejane, cestitke, I guraj napred!
 
Evo I mene dragi moji forumasi. Nisam propusila, I naravno nemam nameru, ali se nisam javljala zbog zdravstvenih razloga! Ubi me ljudi visok pritisak iz cista mira! Lekove ne mogu da pronadju koji mi odgovaraju, tako da idem po lekarima, I citam forum, ali slabije pisem. Naravno uz sve vas sam.
Dejane, cestitke, I guraj napred!

Za visok pritisak je dobar kakao,pogotovo sirovi,staviš dvije kafene kašike u topliju vodu ili mlijeko,promješaš i popiješ...
Lično probao,ali iz znatiželje:).mislim imam normalan pritisak,ali poslije tog napitka me smlatilo,znači pao je negdje na 80 i nešto sa 50 i nešto,ne sjećam se tačno..pa pokušaj,nemaš šta da izgubiš
 
Za visok pritisak je dobar kakao,pogotovo sirovi,staviš dvije kafene kašike u topliju vodu ili mlijeko,promješaš i popiješ...
Lično probao,ali iz znatiželje:).mislim imam normalan pritisak,ali poslije tog napitka me smlatilo,znači pao je negdje na 80 i nešto sa 50 i nešto,ne sjećam se tačno..pa pokušaj,nemaš šta da izgubiš

Hvala ti mnogo! Znam da ovo nije tema ko ima problema sa visokim pritiskom, ali eto, morala sam da kazem. Sta sve nisam probala. Kazu doktori, najveci neprijatelj tog "tihog ubice" je duvan. Eto, ja ne pusim vec skoro 11 meseci.
U svakom slucaju, hvala mnogo na savetu! :bye:
 
U Njujorku i Čikagu zabrane i za električne cigarete
AUTOR: BETA-AP
Njujork - Prema novim zakonima u Njujorku i Čikagu, koji stupaju na snagu danas, elektronske cigarete zabranjene su u restoranima, barovima i drugim javnim mestima. U Čikagu se zabrana odnosi na zatvorena javna mesta, dok u Njujorku ona obuhvata i parkove i plaže.








Zabrana je izazvala raspravu između zdravstvenih zvaničnika, industrije elektronskih cigareta i njihovih korisnika po pitanju budućnosti elektronskih cigareta.
Pobornici elektronskih cigareta navode da one služe prevenciji ponovne popularizacije pušenja, posebno među tinejdžerima koji bi, kako se ocenjuje, elektronske cigarete mogli prihvatiti kao put ka običnim cigaretama.
Elektronske cigarete imaju nikotinsku bazu, preporučuju poznate ličnosti i imaju aromu koja podseća na bombone, što odgovara tinejdžerima, upozoravaju zakonodavci.
Korisnici i proizvođači elektronskih cigareta kažu da im je dato loše ime, što dovodi do toga da ih ljudi mešaju sa običnim cigaretama.
Oni dodaju da će najnovija zabrana loše uticati na entuzijazam ljudi koji žele alternativu duvanskim proizvodima.

- See more at: http://www.danas.rs/danasrs/iz_sata...te.83.html?news_id=75889#sthash.68hA6vHc.dpuf

http://www.danas.rs/danasrs/iz_sata..._za_elektricne_cigarete.83.html?news_id=75889
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top