nepristojna ponuda

Meni je jednom jedna princeza nudila 12 miliona dolara samo da na kraljevskom balu plešem sa njom celu noć. Odbio sam, jer sam znao da bih prihvativši morao da postanem princ. Kada je čula da se ženim poslala je spejs šatl da me čeka ispred opštine; astronaut Džozef mi je predao ružičastu kovertu sa porukom - ''Najdivnijem čoveku na svetu, neka Tvoja prelepa supruga, srećnica, uživa sa tobom u ovom daru kad već ne mogu ja. Neka vas moj skromni spejs šatl bezbedno odvede na medeni Mesec.''
Učinilo mi se da sam u jednom trenutku video princezu kako viri iza ćoška i plače. Posle sam čuo da je popila otrov na krstarenju.:(
 
Meni je jednom jedna princeza nudila 12 miliona dolara samo da na kraljevskom balu plešem sa njom celu noć. Odbio sam, jer sam znao da bih prihvativši morao da postanem princ. Kada je čula da se ženim poslala je spejs šatl da me čeka ispred opštine; astronaut Džozef mi je predao ružičastu kovertu sa porukom - ''Najdivnijem čoveku na svetu, neka Tvoja prelepa supruga, srećnica, uživa sa tobom u ovom daru kad već ne mogu ja. Neka vas moj skromni spejs šatl bezbedno odvede na medeni Mesec.''
Učinilo mi se da sam u jednom trenutku video princezu kako viri iza ćoška i plače. Posle sam čuo da je popila otrov na krstarenju.:(

ti si mogao da postanes princ, a ja sponzorusa opakog momka - kriminalca i kockara
nekog ko je za noc gubio i po 50.000usa
jbg nekom zivot majka, nekom maceha..ja bi prihvatila ponudu te princeze da sam bila na tvom mestu, pa nek ide zivot
 
Poslednja izmena:
o blago vama, bas vam zavidim :(
ja kad sam resio da se zenim, docule ove iz inicijative zena indjije, organizacije za aktivnost zena indjije i kluba golubova pismonosa.. ups.. ti nisu.. pocele da kume, naricu, lupaju pickom o beton i vicu: jebi nas, ooo, bundevoo.. kako sam bio neumoljiv, resile su da se odreknu godisnje clanarine.. skupilo bi se tu, brat bratu, mozda i dvesto evra.. bile su to ogromne pare za mene u tom trenutku al znao sam da ce me jednog dana to skupo stajati.. nisam zeleo da me uvuku u politiku.. tako sam ostao cist, ali suvog ***** ako ne racunamo zenu..
one nisu izginule niti im se bilo sta ruzno desilo, sem sto su bile u depresiji tri godine sto ih nisam ebo

evo, ako ne verujete imam i link
http://www.indjija.net/PageCyr.aspx?id=441
 
o blago vama, bas vam zavidim :(
ja kad sam resio da se zenim, docule ove iz inicijative zena indjije, organizacije za aktivnost zena indjije i kluba golubova pismonosa.. ups.. ti nisu.. pocele da kume, naricu, lupaju pickom o beton i vicu: jebi nas, ooo, bundevoo.. kako sam bio neumoljiv, resile su da se odreknu godisnje clanarine.. skupilo bi se tu, brat bratu, mozda i dvesto evra.. bile su to ogromne pare za mene u tom trenutku al znao sam da ce me jednog dana to skupo stajati.. nisam zeleo da me uvuku u politiku.. tako sam ostao cist, ali suvog ***** ako ne racunamo zenu..
one nisu izginule niti im se bilo sta ruzno desilo, sem sto su bile u depresiji tri godine sto ih nisam ebo

evo, ako ne verujete imam i link
http://www.indjija.net/PageCyr.aspx?id=441

ja se bas pitam kad sam isla kroz indjiju,odakle ovolike rupe po betonu:aha:
 
to su bila luda vremena.pocetak devedesetih..
nije on bio neprivlacan, naprotiv
nije bio ni nekulturan, naprotiv
ali je bio od onih alfa muskaraca kod kojih kad pristanes na pice, nema povratka..dalje ritam desavanja odredjuju oni
preskupo bi mene kostalo to pice
tih 5.000usa koje je on nudio je bila sitna cifra za ono sto bih ja izgubila

A sha bi ti izgubila, mozda covek bio onaj pravi kako ga vi zenske zovete??
 
jeste
dolazio je tamo gde sam radila
po svaku cenu je pokusavao da me nagovori da izadjemo na pice
posle tri meseca, sreo me ispred opstine, van radnog mesta, gde sam otisla da izvadim dokumenta da bi exmm i ja zakazali vencanje
pitao me sta radim tu
ja mu odgovorim - udajem se, treba mu neka dokumentacija
zezas
ne zezam

to vece je dosao ponovo kao gost na moje radno mesto, sacekao da mi dodje smena
kad sam izasla, pored njega su bili direktor i menadzer firme u kojoj sam radila, a on je mrtav hladan rekao - tri meseca te molim da izadjemo na pice i nista ne pomaze..danas si me zatekla sa onim sto si rekla..molim te, pre nego sto se udas, samo izadji na pice sa mnom, bez ikakve obaveze..evo, spreman sam da to pice platim 5.000usa i izvadio novac i stavio na sto
na pice naravno nikad nismo otisli, a njega su posle godinu dana ubili na jednom aerodromu
slomila si mu srce.
 
to su bila luda vremena.pocetak devedesetih..
nije on bio neprivlacan, naprotiv
nije bio ni nekulturan, naprotiv
ali je bio od onih alfa muskaraca kod kojih kad pristanes na pice, nema povratka..dalje ritam desavanja odredjuju oni
preskupo bi mene kostalo to pice
tih 5.000usa koje je on nudio je bila sitna cifra za ono sto bih ja izgubila

Pametnica :)
 
o blago vama, bas vam zavidim :(
ja kad sam resio da se zenim, docule ove iz inicijative zena indjije, organizacije za aktivnost zena indjije i kluba golubova pismonosa.. ups.. ti nisu.. pocele da kume, naricu, lupaju pickom o beton i vicu: jebi nas, ooo, bundevoo.. kako sam bio neumoljiv, resile su da se odreknu godisnje clanarine.. skupilo bi se tu, brat bratu, mozda i dvesto evra.. bile su to ogromne pare za mene u tom trenutku al znao sam da ce me jednog dana to skupo stajati.. nisam zeleo da me uvuku u politiku.. tako sam ostao cist, ali suvog ***** ako ne racunamo zenu..
one nisu izginule niti im se bilo sta ruzno desilo, sem sto su bile u depresiji tri godine sto ih nisam ebo

evo, ako ne verujete imam i link
http://www.indjija.net/PageCyr.aspx?id=441

Umalo se ne ozenih Indjijankom. :lol: I kajem se sto nisam. :dash:
 
:rumenko:
da li vam je neko otvoreno nudio $ za sex ili kopenzaciju ili pokusavao da vas kupi poklonima ili na slicne nacine ponudio da vas sponzorise?
ako nije - da li mu secnadate, ako jeste - koliko ste profitirale?
:cool:
Aj da se upišem u ispovedaonicu:
1. lik koji je bio diša u firmi koja je sarađvala sa bivšom firmom u kojoj sam godinama radila (spopao je mog kolegu, nije mu dao moj br. Posle je nekim kanilma došao do mog br.) nudio mi je bolju platu, bolju poziciju, zarad nekog druženja ( to sam skužila između redova, jer imala sam tada kolege muškarce koji su bili takođe na istoj ravni , a neki i uspešniji u određenim oblastima-pa ih nije kontaktirao), kasnije mi je i direktno to predočio, mada se privatno ne poznajemo, valjda je mislio: vidi cicika voli posao i kintu, ima da se naguzi samo tako. I zahebao se. Otišla sam sam u sasvim drugu firmu, bez izazovnih ponuda :lol: gde sam zadovoljna poslom i kintom, a uslov nije bio da se naguzim.
2. lik koji ima neke silne nekretnine, a kapiram da sam dedici tada bila jedna u nizu koje je startovao, jer sam stanovala privatno i delovala kao pogodan plen, da razmenim sokove sa neprivlačnim tipom zarad stana u njegovoj zgradi :lol: Ajd, istini za volju posle mi je jedna rekla da je i njoj nudio isti tretman :zcepanje:
............
Tako da mislim, da ženske koje dobijaju tu vrstu ponuda-nisu se nudile na tacni, a likovi koji tako nešto nude-ponude na 100 adresa -pa negde mora da im upali.
 

Back
Top