Neonacisti divljaju

ra-ta-tat:
Zašto baš u Vojvodini?
pa zar nije malo suvišn pitanje?
Mađarska je izgubila ogroman deo svoje teritorije, Vojvodina je skoro pola sadašnje Mađarske.
Isto kao što Srbi žele svoje Kosovo, jer je njihovo, mada tamo sada žive Šiptari... isto tako Mađari hoće svoju Vojvodinu, mada tamo žive Srbi.

У свему томе постоји огромна разлика ! Мађарска је изгубиле своје територије у Свијетском рату, а Срби су изгубили Косово мучким нападом 18 земаља на нашу земљу. :twisted: Принципијелно, двије потпуно различите ствари.

Да ли ви уопште знате за звјерства које је починио Миклош Хорти под заштитом ђенерала Вермахта ??
 
King 7:
ne ide mi neonacizam i kukasti krst kod Srba nikako. Srbi su stradali od toga dosta i sigurno je da kukasti krst nije zastitnik ovog naroda. Pa Nemacki nacisti su odbili ikakvu saradnju sa Srpskim " nacistima " jedne godine. Inace, kako vam nije zapalo za oko dolazak madjarskih fasista u Srbiju i njihov nastup? Kako to da vas ne iritira?

Bas tako! Nacisti i fasisti su omiljeni termin i izrazavanje svake vlasti, za nesto sto im se ne svidja a zasta su ovi u pravu. Setimo se setnje '96-'97-e kada je Mira Markovic isto tako nazivala tadasnju opoziciju "nacistima" (Djiki, Draskovic Pesiceva) a 'ajde sada to pomeni ovo DOS-ovcima da je Djiki NACISTA... FASISTA!

Mirina skola je vecna, dok su joj deca (DOS) verna!
 
trce 4 cigana i nose kadu vidi to policajac i pojuri cigane koi se dadose u beg,posle duze jurnjave vide polcajac da ih nece stici te izvadi pistolj i upuca jednog cigana oni stadose kada pade na zemlju kad iz kade izlazi skins i kazesto mi probusi gumu
 
Novosadska TV 'Panonija' objavila je imena dosad identifikovanih pripadnika organizacije 'Nacionalni stroj', osumnjičenih da su počinili krivično delo izazivanja nacionalne, rasne i verske mržnje, razdora i netrpeljivosti.

Dosad su privedeni Nebojša Milankov [25] iz Đurdjeva, braća Vladimir [22] i Goran [23] Đermanović iz Rakovca, Dragan Pjevač [22] iz Bukovca. Pripadnici grupe iz Novog Sada su Mario Milosavljević [23], Goran Davidović [30], Borko Nović [30], Vanja Radosav [30], Slavko Buhovski [30], Nikola ******ć [21], Miodrag Milinković [20], maloletni M.M. [16] i još jedna osoba čiji identititet nije saopšten, javila je TV 'Panonija'.

Dežurni istražni sudija Okružnog suda u Novom Sadu Miroslav Alimpić, koji je posle podne saslušavao devet članova organizacije 'Nacionalni stroj' najavio je da će sutra saopštiti odluku o njihovom pritvoru.



pozdravljam brzu reakciju nase policije,lepo je videti da neko u ovoj drzavi radi svoj posao.:-D
steta sto nije isti arsin i prema madjarskim neonacistima...
 
Kada ce da objave imena onih iz zupanije i hortijevaca sa sve fotografijama i biografijama?
Kada ce se zvanicno protestvovati zbog osude momka i devojke koji su se u Zagrebu slikali sa slikom generala Draze koji je nacionalni junak i antifasista kao i zbog uskracivanja gostoprimstva nasem kosarkasu zbog slike istog?
 
ma ja sam vise puta na ovoj temi rekao da sas za to da se pohapse SVI neonacisti bili oni srbi,madjari ili eskimi...
sto se tice hortijevaca to je grupa staraca kojoj treba zabraniti okupljanja nista vise od toga...
za 64 zupanije mora se imati isti arsin kao i prema nacionalnom stroju i svim slicnim organizacijama
 
Elvin:
ma ja sam vise puta na ovoj temi rekao da sas za to da se pohapse SVI neonacisti bili oni srbi,madjari ili eskimi...
sto se tice hortijevaca to je grupa staraca kojoj treba zabraniti okupljanja nista vise od toga...
za 64 zupanije mora se imati isti arsin kao i prema nacionalnom stroju i svim slicnim organizacijama
Potpisujem.
 
jel vam se svidelo kako su pohapsili naciste? ja sam bio odushevljen,pohapsili su ih kao teroriste,verovatno su sada ponosni na sebe kakve su face ispali,SWAT timovi ih hapse,to nije mala stvar...
uglavnom,osetili su ruku demokratije,to cheka sve one koji nameravaju nekad da postupe kao i oni...

NEMA DEMOKRATIJE ZA NEPRIJATELJE DEMOKRATIJE
 
serb_pagan:
jel vam se svidelo kako su pohapsili naciste? ja sam bio odushevljen,pohapsili su ih kao teroriste,verovatno su sada ponosni na sebe kakve su face ispali,SWAT timovi ih hapse,to nije mala stvar...
uglavnom,osetili su ruku demokratije,to cheka sve one koji nameravaju nekad da postupe kao i oni...

NEMA DEMOKRATIJE ZA NEPRIJATELJE DEMOKRATIJE

Ovo ko da čitam ORVELA - ŽIVOTINJSKU FARMU:
SVE SU ŽIVOTINJE JEDNAKE, SAMO SU NEKE JEDNAKIJE OD DRUGIH!

Koja TOTALITARNA SVEST! MRAK....
 
Strela:
Ovo ko da čitam ORVELA - ŽIVOTINJSKU FARMU:
SVE SU ŽIVOTINJE JEDNAKE, SAMO SU NEKE JEDNAKIJE OD DRUGIH!

Koja TOTALITARNA SVEST! MRAK....

ne,nego ih treba pustiti da rade sta god im se prohte,da si izivljavaju gde god stignu i na kraju mozda ukoliko se dovoljno osile i pomisle da im ne moze niko nista raspale negde bombu ili nesto slicno.
oni su sami izabrali da ne budu jednaki,oni su zaboga "nacionalsocijalisti",za njih demokratija predstavlja nesto sto treba unistiti i razoriti do kraja kako bi kreirali svoj TOTALITARNI svet...
a koliko mi se cini,ti si njihov obozavalac...odmah sam te provalio.zakljuci svoj post sa "sieg heil",zasto se plasis i krijes svoja prava uverenja....

p.s.primetio sam da se neonacisti stalno pozivaju na orvela,kao demokratija je orvelovska i slicne gluposti.pa da ti kazem,orvel je napisao 1984.upravo zbog bujanja nacionalsocijalizma i komunizma-boljsevizma,dveju najotrovnijih ideja ikada nastalih na ovoj planeti.
 
Elvin:
znas kako adalv tebi i marlonu su uvek drugi krivi...stalno neke teorije zavere...

vec sam rekao neofasista u evropi mozda nema u lihtenstajnu i andori,avugde drugde ih ima pa ni mi nismo izuzetak
umesto da ih osudite vi smisljate nove i nove teorije zavere

Није ме било пар дана на форуму и тема се развила. Ипак морам да ти одговорим:
Нисмо уопште причали о теоријама завере. Ипак, стоји чињеница да се ништа не дешава спонтано. Поздрав.
 
serb_pagan:
jel vam se svidelo kako su pohapsili naciste? ja sam bio odushevljen,pohapsili su ih kao teroriste,verovatno su sada ponosni na sebe kakve su face ispali,SWAT timovi ih hapse,to nije mala stvar...
uglavnom,osetili su ruku demokratije,to cheka sve one koji nameravaju nekad da postupe kao i oni...

NEMA DEMOKRATIJE ZA NEPRIJATELJE DEMOKRATIJE

iako se slazem, ipak mislim da je tolika medijska paznja, usmerena ka tom hapsenju, kontra-produktivna...
uvek ce se javiti oni koji ce iz inata da sad njih podrzavaju..."evo, njih hapse sa kapuljacom preko glave", "ja uvek navijam za slabije" i slicno...
te organizacije zive od toga...oni se ponose time da ih hapsi policija, kao sto su se otporovci ponosili...nije da poredim, drugacije su okolnosti...
mislim da ce oni svi dobiti smesne novcane kazne, niko nece ostati u zatvoru, i organizacija ce, zbog tolike medijske paznje, postati poznata svakome...a to je njihov cilj...
 

Back
Top