Nenormalno ili neuobičajeno?

ja nisam muskarac, ali ovo mi izgleda kao retoricko pitanje..
naime, da ti mislis da je normalno vec bi to uradila, znaci da si i ti to pozelela vec bi se desilo i ne bi nikoga pitala za savet.
a posebno ne bi pitala muskarce nego zene, jer cuvena je muska solidarnost. ili hoces da te neko nagovara ili trazite onog treceg koji ce da gleda...
oh zbun, meni nista nije jasno.. :(
 
Dark angel heaven-hell:
Jok. Iskljucivo zenski parti :P


UH ala ste neke....

8.gif
 
livija:
egzibicionistima je to sasvim normalno...... pa dobro..... dok ne trazhi da vas neko bije, i nije tako loshe..... :roll: :D

Egzibicionizam je neshto ponekad shto je potrebno kao vazduh i voda.Egzibicionizam je ponekad razlog zashto devojke nece da izgube nevinost u tajnosti.Egzibicionizam je ponekad razlog zashto devojke zele neshto shto mora da bude primeceno, neuobichajeno.Egzibicionizam je ponekad razlog zashto ona pravi od komarca magarca.Egzibicionizam je nekome garancija da ce ostvariti svoje najvece fantastichne, za druge ljude gotovo nemoguce zelje.
 
luckastalutkica:
Egzibicionizam je neshto ponekad shto je potrebno kao vazduh i voda.Egzibicionizam je ponekad razlog zashto devojke nece da izgube nevinost u tajnosti.Egzibicionizam je ponekad razlog zashto devojke zele neshto shto mora da bude primeceno, neuobichajeno.Egzibicionizam je ponekad razlog zashto ona pravi od komarca magarca.Egzibicionizam je nekome garancija da ce ostvariti svoje najvece fantastichne, za druge ljude gotovo nemoguce zelje.
tako, tako..... reci ti meni.... shta ja tu koristim dugachke rechi....... :roll: :lol:
 
eheh:
Evo šta mi se dešava... Moj dragi ima neodoljivu želju da nas neko gleda dok vodimo ljubav! Muškarci da li je to normalno, želim da čujem Vaše mišljenje...
Samo ubacila poruku i ... nestala! Nikad više ni pisma ni razglednice... c, c, c, c... znači ne dopada nam se društvo... hmmmm... pa tako je to kada umesto da porazgovaraš sa dečkom odlučiš za gomilu anonimusa od kojih je barem pola mlađe ili neiskusnije ili iskompleksiranije od tebe... a mi se sad pečemo na tihoj vatri... je si li probala u parku... na tramvajskoj stanici... u bioskopu... na beer festu....

U stvari možda se pojavio nov frajer koji voli iza roletni i navučenih zavesa sa ugašenim svetlom pa još uvek ne možeš da nađeš prekidač.... pa vi vidite šta je strašnije...
 
Dečko ti ima neki poremećaj, i to ga verovatno extra pali, ali ako to tebi stvarno smeta, moraš da ga oladiš, pod uslovom da on bez te varijante nemere. A ako ti nećeš, tražiće drugu koja hoće. <<<<<<<<<<A ako je to samo poželjna varijanta, onda furaj dalje, i odvedi ga kod doce.
 

Back
Top