Ненад Чанак: Свако време има своје симболе!

Његова интелигенција је неоспорна али је спорна примена те интелигенције.
Стога, њега као таквог лепо води код себе кући. Нека ти се тамо избори, рецимо, за самосталност клозета у односу на друге делове куће.

....генијално....:hahaha::hahaha::hahaha:


.
 
Čanak je bio na frontu, 95% kvazi patriota sa ovog foruma to ne bi smeli. Da je neko stvarno partiota i da misli o Kosovu bio bi sada dole i u najmanju ruku bi se naselio u Mitrovici.

..шта је то битно за ову тему и уопште,
зашто те интересују дискутанти:?:

Бави се темом, мани се бављења дискутантима:bye:

.

.
 
..шта је то битно за ову тему и уопште,
зашто те интересују дискутанти:?:

Бави се темом, мани се бављења дискутантима:bye:

.
.

Kad si mogla danima i ti da se prilključuješ vredjanju mene,. što su radili sve ove kukavičke ništarije, da ja tebe lepo pitam gde je bio tvoj legitimitet da dovodiš moj patriotizam u pitanje? Vi samo pričate, a od vas koristi Srbija nije imala.
 
Kad si mogla danima i ti da se prilključuješ vredjanju mene,. što su radili sve ove kukavičke ništarije, da ja tebe lepo pitam gde je bio tvoj legitimitet da dovodiš moj patriotizam u pitanje? Vi samo pričate, a od vas koristi Srbija nije imala.

Ti vredjas sve i svi trebaju tebe,uz to si 0 od coveka,kukavica itd.

Koji tvoj patriotizam? :hahaha::rotf::hahaha::rotf:

Od tebe bi imala korist samo kad bi cutao ;)
 
Kad si mogla danima i ti da se prilključuješ vredjanju mene,. što su radili sve ove kukavičke ništarije, da ja tebe lepo pitam gde je bio tvoj legitimitet da dovodiš moj patriotizam u pitanje? Vi samo pričate, a od vas koristi Srbija nije imala.

3.gif


.
п.с.
пронађи макар једну реч где сам те ја вређала лично!


.
 
3.gif


.
п.с.
пронађи макар једну реч где сам те ја вређала лично!


.

Nemam nameru da listam hiljadu tema. Moje pitanje stoji. Ako je opstanak Srba i njihov broj na Kosovu par excellance nacionalno pitanje,, zašto ti ne odeš da živiš na Kosovo? Molio bih eksplicitan odgovor. Hvala.
 
Nemam nameru da listam hiljadu tema. Moje pitanje stoji. Ako je opstanak Srba i njihov broj na Kosovu par excellance nacionalno pitanje,, zašto ti ne odeš da živiš na Kosovo? Molio bih eksplicitan odgovor. Hvala.

Зато што нећеш наћи ништа:!:

Досадан си,....
не спамуј ми тему..."Ненад Чанак: Свако време има своје симболе!"
 
Nemam nameru da listam hiljadu tema. Moje pitanje stoji. Ako je opstanak Srba i njihov broj na Kosovu par excellance nacionalno pitanje,, zašto ti ne odeš da živiš na Kosovo? Molio bih eksplicitan odgovor. Hvala.

Broj Srba na Kosovu je NAMETNUTO 'nacionalno' pitanje radi viših ciljeva!
Znaš čemu bi to vodilo u svakoj državi: Prisilnom raseljavanju dela stanovnika da se ne bi u nekom kraju nakotilo više pripadnika MANJINE koji bi onda mogli da traže svoju državu!
 
Broj Srba na Kosovu je NAMETNUTO 'nacionalno' pitanje radi viših ciljeva!
Znaš čemu bi to vodilo u svakoj državi: Prisilnom raseljavanju dela stanovnika da se ne bi u nekom kraju nakotilo više pripadnika MANJINE koji bi onda mogli da traže svoju državu!

Ne lupetaj. ne govorimo o svakoj državi več o Kosovu gde se broj Srba svaki dan smanjuje, a broj Albanavasvaki dan povećava. Jesit ineki filozof? Da li se luipetanjem po forumima Kosovo brani? Zato brzo dole....
 
Ne lupetaj. ne govorimo o svakoj državi več o Kosovu gde se broj Srba svaki dan smanjuje, a broj Albanavasvaki dan povećava. Jesit ineki filozof? Da li se luipetanjem po forumima Kosovo brani? Zato brzo dole....

Inteligentnim i činjenicama potkrepljenim lupetanjima na forumu razoružavamo inteligentniji deo neprijatelja, a za ostale, neka im Bog pomogne ako ne budu dovoljno brzi!....
 
Inteligentnim i činjenicama potkrepljenim lupetanjima na forumu razoružavamo inteligentniji deo neprijatelja, a za ostale, neka im Bog pomogne ako ne budu dovoljno brzi!....

Aha, znači vi nipta u stvari ne radite sem što prodajete muda za bubrege? Sa napomenom da baš i nema ničeg inteligentnog i činjeničnog u pričama ovde. Misliš li da od takvog laprdanja iko na Kosovu ima ikalve koristi? Što se ovog drugog tiče ne foliraj se. Takvi kao ti nit smeju niti umeju ni da se tuku, a i plaše se bilo kakve opasne situacije.
 
Izvini,ali ja nisam znao da je rasparchavanje zemlje u interesu ove drzave jer da jeste ja bih odavno glasao za njega.

Ja ni jednom prilikom nisam video, niti igde pročitao da je Čanak povezan sa ikakvim rasparčavanjem zemlje. Izvini, ali politička hajka na Čanka i lupetanje Kurira ne priznajem kao nešto što može da formira moje mišljenje, pa se samim tim i ne slažem sa tobom. Dakle, gde je to Čanak rasparčavao zemlju?
 
Čanak priča u interesu Srbije, ono što politički vrh Srbije ne sme ni da pomisli ni u noćnoj mori. Kakav je da je, bar nije licemer kao ovi što pokušavaju da se prikažu kao rodoljubi.

Da . Nije licemer . Ne laze . Oce da odvoji vojvodinu od Srbije . Cist ne patvreni ustasa , iz komunjarske porodice , koji je Jugosloven a ne Srbin . Radi za HRvate , i Nemce , a protiv Srbije . Sto je najinteresantnije , ne uvija to previse u oblande .
 
Ja ni jednom prilikom nisam video, niti igde pročitao da je Čanak povezan sa ikakvim rasparčavanjem zemlje. Izvini, ali politička hajka na Čanka i lupetanje Kurira ne priznajem kao nešto što može da formira moje mišljenje, pa se samim tim i ne slažem sa tobom. Dakle, gde je to Čanak rasparčavao zemlju?

Pod 1 ja to sranje od novina uopshte ne chitam vec chitam izmedju redova:lol: Pod 2 ja koliko se znam jeste i to za vreme bombardovanja 99-e. Naravno ubrzo je odustao od toga pa samo zapeva za nekakve ustave i ostale stvari kako bi imao drzavu u drzavi. Dovoljan dokaz za to mi je i cinjenica da ga i podrzavate vi koji to prizeljkujete. Shvatio je Nesa da ne moze da deluje protiv ustavno i zato sad sve radi zaobilaznim putem, dok mu omladina njegove stranke stampa kalendare "Republike Vojvodine", sto on nikad nije osudio vec pravdao time da su oni jel'te mladi:roll:
 
Pod 1 ja to sranje od novina uopshte ne chitam vec chitam izmedju redova:lol: Pod 2 ja koliko se znam jeste i to za vreme bombardovanja 99-e. Naravno ubrzo je odustao od toga pa samo zapeva za nekakve ustave i ostale stvari kako bi imao drzavu u drzavi. Dovoljan dokaz za to mi je i cinjenica da ga i podrzavate vi koji to prizeljkujete. Shvatio je Nesa da ne moze da deluje protiv ustavno i zato sad sve radi zaobilaznim putem, dok mu omladina njegove stranke stampa kalendare "Republike Vojvodine", sto on nikad nije osudio vec pravdao time da su oni jel'te mladi:roll:

Pa Vojvodina i njena autonomija, nema nikakve veze sa rasparčavanjem države. Štaviše, sredjivanje pravnog poretka u Vojvodini je u interesu Srbije. Ali neka bude. Ja ne želim da se prepirem sa neistomišljenicima, samo što zaista verujem da je Čanak minorni faktor na političkoj scenii, a da "parčanje" i uništavanje Srbije ide direktno iz Beograda. ja ne podržavam Čanka, daleko od toga, ali imam svoje mišljenje o politici Vojvodine...
 
Pa Vojvodina i njena autonomija, nema nikakve veze sa rasparčavanjem države. Štaviše, sredjivanje pravnog poretka u Vojvodini je u interesu Srbije. Ali neka bude. Ja ne želim da se prepirem sa neistomišljenicima, samo što zaista verujem da je Čanak minorni faktor na političkoj scenii, a da "parčanje" i uništavanje Srbije ide direktno iz Beograda. ja ne podržavam Čanka, daleko od toga, ali imam svoje mišljenje o politici Vojvodine...

Pa zar forum upravo ne sluzi tome kako bi porazgovarao sa politickim neistomisljenicima?:lol: Eto vidish ja sam oduvek mislio da je sredjivanje pravnog poretka Srbije u interesu Srbije,a ne sredjivanje pravnog poretka jednog njenog dela.
 
Pa Vojvodina i njena autonomija, nema nikakve veze sa rasparčavanjem države. Štaviše, sredjivanje pravnog poretka u Vojvodini je u interesu Srbije. Ali neka bude. Ja ne želim da se prepirem sa neistomišljenicima, samo što zaista verujem da je Čanak minorni faktor na političkoj scenii, a da "parčanje" i uništavanje Srbije ide direktno iz Beograda. ja ne podržavam Čanka, daleko od toga, ali imam svoje mišljenje o politici Vojvodine...

Imam i ja kao jedan Lala misnljenje o vojvodini . Vojvodinu , kao autonomiju treba odmah ukinuti . Iz ovih stopa , u koliko mi Srbi mislimo da opstanemo .
 
Imam i ja kao jedan Lala misnljenje o vojvodini . Vojvodinu , kao autonomiju treba odmah ukinuti . Iz ovih stopa , u koliko mi Srbi mislimo da opstanemo .

Pa i to je bolje rešenje od ovog koje je sad na snazi. Dakle, Vojvodina sa većim pravima ili Vojvodina kao deo Srbije. Mi, Srbi ćemo opstati, samo u slučaju da se dozovemo pameti. A to znači da gledamo svoje interese, da radimo za sebe i da se ispomažemo kao ljudi, komšije i zemljaci. A to je moguće kad budemo prestali da se ložimo na budalaštine, koje razni naši neprijatelji koriste da nas dele i svađaju. Kao, npr, pitanje cepanje Vojvodine, koje se u suštini oslanja isključivo na našu sklonost ka podelama, na interesima političarčića i licemera u vlasti, i na našoj večitoj težnji "da komšiji crkne krava".
 

Back
Top