Nekoliko pitanja o seksu

Sad ako je 1 od partnera iz nekog razloga nezainteresovan za sex,da li je drugi 100% siguran da je to pravi prolazni razlog,nema sanse da zna,sanse,ako ja potenciram sex to ne mora da znaci da mi se ima zbog snoske,nego bas iz tog iskustva udaljavanja,ona isto tako ne zna koliko sam ja spreman da se odricem zarad nekog tzv viseg njenog cilja,pa ne smem da dozvolim da se ona kocka s nasim vremenom i zivcima,mojim zivotom pre svega,mora se imati to na umu da se bliskost mora odrzavati
 
Sex je jedna od najbitnijih stavki uz poštovanje i ljubav u svakoj vezi, braku, jer je upravo to ono po čemu se razlikuje ljubavni od ostalih odnosa.
Bliskost i intimnost.
Bar u mom svetu.
Nikako ne mogu da razumem priče koje se sve češće provlače
u braku smo ali se ne pipamo godinama i super nam je.
Onda to više nije veza ni brak nego neka vrsta sporazuma o poslovnoj saradnji.
 
Sex je jedna od najbitnijih stavki uz poštovanje i ljubav u svakoj vezi, braku, jer je upravo to ono po čemu se razlikuje ljubavni od ostalih odnosa.
Bliskost i intimnost.
Bar u mom svetu.
Nikako ne mogu da razumem priče koje se sve češće provlače
u braku smo ali se ne pipamo godinama i super nam je.
Onda to više nije veza ni brak nego neka vrsta sporazuma o poslovnoj saradnji.
A šta ako su neki 2-3 decenije u braku i muž oboli naprimer od dijabetesa i postane impotentan...
A bliskost, poštovanje i ljubav su nastavile da postoje...
Da li supruga treba da ostane u tom braku? I da li to "više nije ni veza ni brak, nego neka vrsta
sporazuma o poslovnoj saradnji"?
 
A šta ako su neki 2-3 decenije u braku i muž oboli naprimer od dijabetesa i postane impotentan...
A bliskost, poštovanje i ljubav su nastavile da postoje...
Da li supruga treba da ostane u tom braku? I da li to "više nije ni veza ni brak, nego neka vrsta
sporazuma o poslovnoj saradnji"?
Dok na ruci imas prst, ne mora da bude cvrst
 
Poslednja izmena od moderatora:
A šta ako su neki 2-3 decenije u braku i muž oboli naprimer od dijabetesa i postane impotentan...
A bliskost, poštovanje i ljubav su nastavile da postoje...
Da li supruga treba da ostane u tom braku? I da li to "više nije ni veza ni brak, nego neka vrsta
sporazuma o poslovnoj saradnji"?
Nismo dosli do toga,ovde je rec o bubicama pre,podrazumeva se i penzija pa i prestanak sexa,ne moze se za svakog znati kako ce reagovati i da je los covek sto voli sex
 
A šta ako su neki 2-3 decenije u braku i muž oboli naprimer od dijabetesa i postane impotentan...
A bliskost, poštovanje i ljubav su nastavile da postoje...
Da li supruga treba da ostane u tom braku? I da li to "više nije ni veza ni brak, nego neka vrsta
sporazuma o poslovnoj saradnji"?
E to je druga stvar, ako jedno oboli a ljubav je i dalje prisutna onda se upravo u ime te ljubavi ostaje uz partnera..osim ako neko nije kamen i u stanju je da ostavi onog ko voli samo jer je bolestan.. To je ono kad dođe vreme da se i u praksi pokaže ono 'i u dobru i u zlu i u zdravlju i u bolesti'
 
E to je druga stvar, ako jedno oboli a ljubav je i dalje prisutna onda se upravo u ime te ljubavi ostaje uz partnera..osim ako neko nije kamen i u stanju je da ostavi onog ko voli samo jer je bolestan.. To je ono kad dođe vreme da se i u praksi pokaže ono 'i u dobru i u zlu i u zdravlju i u bolesti'
Moja bivsa imala koksaki i ok ja bio uz nju,posle godinu dana takvog razvlacenja se razidjemo,e sad da li sam trebao da prekinem ranije?da li bi se razisli da nije bila bolesna uz redovan sex?ja sad znam odgovor tad ne
 
A šta ako su neki 2-3 decenije u braku i muž oboli naprimer od dijabetesa i postane impotentan...
A bliskost, poštovanje i ljubav su nastavile da postoje...
Da li supruga treba da ostane u tom braku? I da li to "više nije ni veza ni brak, nego neka vrsta
sporazuma o poslovnoj saradnji"?

ja sam danas odje nauchila da treba da ga ostavi

🤷‍♀️
 
Nisam sigurna da sam te skontala pa sve gledam da ne napišem nešto pogrešno..
Sad znaš odgovor tad nisi znao a odgovor je.. Ne bi?
Pa nisam znao jer sam prepustio slucaju i pauzi da uradi svoje,iako potencirao razne aktivnosti ona ima bekap da je zbog bolesti izbegavala sve,ona nasla drugog,ja nasao druge,da sam izvukao odmah istinu kroz pricu koju sam samo ja pocinjao svima bi bilo bolje,da sam se udaljio ranije mozda bi se trzla i pokrenula,u svakom slucaju smo se brzo snasli pa je jasno da je bila stvar zasicenja u 6-7god veze,sto se jos jednom desilo bas oko tih 6god
 
Ako mu ne daje jer joj se daje već samo da bi ga zadržala onda i treba ga pusti da ode drugoj a ona da daje onom kome joj se daje


a chuj sestro pa nije svijet bash tako einfach, jer on odlazi kompletno, morash da delish sve shto ste stekli na pola uzgred sramota je da olajava "nije mi davala" mushkarci brzo ostanu bez pameti i kontrole

poenta je da on svakodnevo hotje a ona bi mozhda pristala na klasichno petak ili subotu
i pitanje da li ona mora da stoji na raspolaganju kad se njemu hotje
 
a chuj sestro pa nije svijet bash tako einfach, jer on odlazi kompletno, morash da delish sve shto ste stekli na pola uzgred sramota je da olajava "nije mi davala" mushkarci brzo ostanu bez pameti i kontrole

poenta je da on svakodnevo hotje a ona bi mozhda pristala na klasichno petak ili subotu
i pitanje da li ona mora da stoji na raspolaganju kad se njemu hotje
Glavna je poenta da zena i dalje daje,to jes ne daje,muskarce nikad ne boli glava
 

Back
Top