NEKA PITANJA NA KOJA SNS ĆUTI .... ZAŠTO ?

Bolja Srbija

Ističe se
Poruka
2.378
Poznato je ovde na forumu kakve ja stavove imam prema vladajućim strankama ....te da im prelaznu ocenu ne bih mogao dati ni u bunilu ....... poznato je međutim i da sam spreman da kritikujem i opoziciju vezano za ono što u njenom radu nije dobro ......

Ipak ja sam za PROMENE a po svemu sudeći SNS je stranka kojoj najviše građana daje podršku da povedu te promene ....

Ja lično smatram ih " najmanje lošim izborom" još uvek na našoj političkoj sceni .... međutim i SNS mora da odgovori na neka pitanja .... nisam u mogućnosti da govorim sa njihovim liderima ali bih voleo da mi ovde odgovore njihovi simpatizeri , pa ćemo krenuti redom .......


1 . Kakav je stav SNS vezano o pitanju Kosova? Da li je za njih Kosovo Srbija i ako nije šta je? Da li su možda za podelu Kosova? Kako će se ponašati ukoliko im Eu bude zahtevala da sa Kosovom održavaju dobrosusedske odnose , što praktično znači da ga DE FACTO priznaju .....da bi Srbija ušla u EU .....

2. Kakav je stav SNS-a prema NATO paktu ..... ukoliko nato bude uslov ulaska u EU da li će SNS ispuniti taj uslov ......

3. Da li je moguća koalicija SNS-a sa DS , tj . da li je to stav samo Jorgovanke Tabaković koja je tako što izjavila ili i NIKOLIĆA I VUČIĆA ?

4 . Da li će SNS podržati eventualnu regionalizaciju Srbije?

5 . Nikolić je izjavio kako je dok je bio na čelu SRS-a , SRS primao naloge za razna politička ubistva od strane Šešelja , ali i da ih je on stopirao .... postavlja se pitanje , zašto Nikolić nije postupio po zakonu i ako je Šešelj zaista naručivao ubistva, zašto ga Toma nije prijavio , što mu je bila zakonska obaveza ... da li zato da stranka ne izgubi na kredibilitetu ..... Ako je zato da li će iz istog razloga štititi i Karića nakon što dođu na vlast .....

6. SNS se zalaže za promenu Ustava da bi se smanjio br poslanika . Jasno je da je ustav isuviše ozbiljan akt da bi se menjao zbog samo jedne odredbe, naročito ovako trivijalne.... šta NIKOLIĆ JOŠ ŽELI DA BUDE PROMENJENO????? Ako ne žele ništa više da li će ipak pristati na još nešto ako im neko obeća da će podržati smanjenje poslanika a da oni pristanu na nešto drugo ...recimo regionalizaciju .....

Za sada ovoliko ...dodaću još a dodajte i VI .... ako neko smatra da zna odgovore na ova pitanja neka piše .....

Iskreno meni fale dobri odgovori na ova pitanja pa da se opredelim za SNS .... na eventualnim izborima ... za sada ih nema i SNS mi ostaje samo - NAJMANJE LOŠA OPCIJA .....


VOLEO BIH I DA DATE MIŠLJENJE ZAŠTO NA OVA PITANJA KOJA SU IM NERETKO INDIREKTNO ILI DIREKTNO POSTAVLJANA ČELNI LJUDI SNS-a ... ĆUTE '?????


TOLIKO .....
 
Poslednja izmena:
Postavila bih mu i ja nekoliko pitanja:

Da li se ogradjuje od ovakvih ispada svojih najbližih saradnika?

files.php


2. Kako može da nam garantuje da neće dozvoliti da Srbija ponovo bude u političkoj i ekonomskoj izolaciji, s obzirom na to da je do pre kratkog vremena podržavao politiku koja je Srbiju i odvela u takvu izolaciju??

3. Da li će, u slučaju osvajanja najvećeg broja mesta u Parlamentu, a u nemogućnosti da samostalno formira Vladu (što je izvesno), ući u koaliciju sa DS i ostaviti na pozicijama ministre iz DS koji su pojedine oblasti doveli do dna (prosveta, zdravstvo, pravosudje...

Ima još toga, ali za početak je dovoljno.

I da..pitanje postavljaču teme: zašto misli da je SNS najmanje loše rešenje za Srbiju, odnosno, šta je to što Nikolića i njegovog najbližeg saradnika Vučića, kvalifikuje kao dobrog predsednika, odnosno premijera?
 
Poznato je ovde na forumu kakve ja stavove imam prema vladajućim strankama ....te da im prelaznu ocenu ne bih mogao dati ni u bunilu ....... poznato je međutim i da sam spreman da kritikujem i opoziciju vezano za ono što u njenom radu nije dobro ......

Ipak ja sam za PROMENE a po svemu sudeći SNS je stranka kojoj najviše građana daje podršku da povedu te promene ....

Ja lično smatram ih " najmanje lošim izborom" još uvek na našoj političkoj sceni .... međutim i SNS mora da odgovori na neka pitanja .... nisam u mogućnosti da govorim sa njihovim liderima ali bih voleo da mi ovde odgovore njihovi simpatizeri , pa ćemo krenuti redom .......


1 . Kakav je stav SNS vezano o pitanju Kosova? Da li je za njih Kosovo Srbija i ako nije šta je? Da li su možda za podelu Kosova? Kako će se ponašati ukoliko im Eu bude zahtevala da sa Kosovom održavaju dobrosusedske odnose , što praktično znači da ga DE FACTO priznaju .....da bi Srbija ušla u EU .....

2. Kakav je stav SNS-a prema NATO paktu ..... ukoliko nato bude uslov ulaska u EU da li će SNS ispuniti taj uslov ......

3. Da li je moguća koalicija SNS-a sa DS , tj . da li je to stav samo Jorgovanke Tabaković koja je tako što izjavila ili i NIKOLIĆA I VUČIĆA ?

4 . Da li će SNS podržati eventualnu regionalizaciju Srbije?

5 . Nikolić je izjavio kako je dok je bio na čelu SRS-a , SRS primao naloge za razna politička ubistva od strane Šešelja , ali i da ih je on stopirao .... postavlja se pitanje , zašto Nikolić nije postupio po zakonu i ako je Šešelj zaista naručivao ubistva, zašto ga Toma nije prijavio , što mu je bila zakonska obaveza ... da li zato da stranka ne izgubi na kredibilitetu ..... Ako je zato da li će iz istog razloga štititi i Karića nakon što dođu na vlast .....

6. SNS se zalaže za promenu Ustava da bi se smanjio br poslanika . Jasno je da je ustav isuviše ozbiljan akt da bi se menjao zbog samo jedne odredbe, naročito ovako trivijalne.... šta NIKOLIĆ JOŠ ŽELI DA BUDE PROMENJENO????? Ako ne žele ništa više da li će ipak pristati na još nešto ako im neko obeća da će podržati smanjenje poslanika a da oni pristanu na nešto drugo ...recimo regionalizaciju .....

Za sada ovoliko ...dodaću još a dodajte i VI .... ako neko smatra da zna odgovore na ova pitanja neka piše .....

Iskreno meni fale dobri odgovori na ova pitanja pa da se opredelim za SNS .... na eventualnim izborima ... za sada ih nema i SNS mi ostaje samo - NAJMANJE LOŠA OPCIJA .....


VOLEO BIH I DA DATE MIŠLJENJE ZAŠTO NA OVA PITANJA KOJA SU IM NERETKO INDIREKTNO ILI DIREKTNO POSTAVLJANA ČELNI LJUDI SNS-a ... ĆUTE '?????


TOLIKO .....

Kada bi SNS odgovorila na ova pitanja ,odgovori bi bili jako bliski odgovorima DS i LDP...
 
Ајде да пробам да дам неки лични став, како видим ових шест питања.

1. Тома синоћ рече да је њихова црвена линија нешто даље него ДСС-ова, тј. да су они за испуњавање стандарда ЕУ и наставак преговора, а ако дође тренутак када се мора бирати или/или, лако је прекинути преговоре. Слободно сам интерпретирао његове јучерашње речи.
Да ли говори истину, видећемо...
2. У 10 програмских тачака СНС стоји војна неутралност и блиска сарадња са Русијом.
3. Документа која је приказао Викиликс, у којима се Тадић жали Америма да Холанђани блокирањем ССП дају муницију опозицији, тј. СНС, показају да СНС неће са ДС.
4. Не знам заиста
5. Не знам
6. Не знам
 
Ta tajkunska stranka seljackog djilkosa iz Bajcetine za koga niko ziv nije cuo u KG dok ga DB nije delegirala kod kuma (koga se odrekao kao 12 prase) u SRS i nema program ,sve se svodi na borbu da se sto pre zajse na kobilu zvana vlast i da se pocne vracati tajkunima ono sta su ulozili u njih kada su ih i osnivali.
Kako se moze verovati ljudima koji su do juce boli granicne koceve na liniji Karlobag-Karlovac-Virovitica i lepili plakate sa slikama " ulica djenerala R.M." ,a sada bi ga sa merakom spakovali za Haga na dugogodisnje guzenje.
Niti je to prava stranka ,niti imaju bilo kakav program za boljitak Srbije kao drzave,to je interesna grupa odpadnika iz drugih stranka i do jucerasnjeg najekstremnijeg dela SRS-a,koji su dobili ogromnu lovu da bi Milosevicevi tajkuni,koji su zaceti u njegovo vreme i koji su ga se odrekli 5.oktobra,ponovo zavladali ovom zemljom...pocevsi od Milosevicevog podpredsednika vlade Miskovica,pa do Milosevicevog ministra Beka i bata Karica.:dash::evil:
 
Poslednja izmena:
Poznato je ovde na forumu kakve ja stavove imam prema vladajućim strankama ....te da im prelaznu ocenu ne bih mogao dati ni u bunilu ....... poznato je međutim i da sam spreman da kritikujem i opoziciju vezano za ono što u njenom radu nije dobro ......

Ipak ja sam za PROMENE a po svemu sudeći SNS je stranka kojoj najviše građana daje podršku da povedu te promene ....

Ja lično smatram ih " najmanje lošim izborom" još uvek na našoj političkoj sceni .... međutim i SNS mora da odgovori na neka pitanja .... nisam u mogućnosti da govorim sa njihovim liderima ali bih voleo da mi ovde odgovore njihovi simpatizeri , pa ćemo krenuti redom .......


1 . Kakav je stav SNS vezano o pitanju Kosova? Da li je za njih Kosovo Srbija i ako nije šta je? Da li su možda za podelu Kosova? Kako će se ponašati ukoliko im Eu bude zahtevala da sa Kosovom održavaju dobrosusedske odnose , što praktično znači da ga DE FACTO priznaju .....da bi Srbija ušla u EU .....

2. Kakav je stav SNS-a prema NATO paktu ..... ukoliko nato bude uslov ulaska u EU da li će SNS ispuniti taj uslov ......

3. Da li je moguća koalicija SNS-a sa DS , tj . da li je to stav samo Jorgovanke Tabaković koja je tako što izjavila ili i NIKOLIĆA I VUČIĆA ?

4 . Da li će SNS podržati eventualnu regionalizaciju Srbije?

5 . Nikolić je izjavio kako je dok je bio na čelu SRS-a , SRS primao naloge za razna politička ubistva od strane Šešelja , ali i da ih je on stopirao .... postavlja se pitanje , zašto Nikolić nije postupio po zakonu i ako je Šešelj zaista naručivao ubistva, zašto ga Toma nije prijavio , što mu je bila zakonska obaveza ... da li zato da stranka ne izgubi na kredibilitetu ..... Ako je zato da li će iz istog razloga štititi i Karića nakon što dođu na vlast .....

6. SNS se zalaže za promenu Ustava da bi se smanjio br poslanika . Jasno je da je ustav isuviše ozbiljan akt da bi se menjao zbog samo jedne odredbe, naročito ovako trivijalne.... šta NIKOLIĆ JOŠ ŽELI DA BUDE PROMENJENO????? Ako ne žele ništa više da li će ipak pristati na još nešto ako im neko obeća da će podržati smanjenje poslanika a da oni pristanu na nešto drugo ...recimo regionalizaciju .....

Za sada ovoliko ...dodaću još a dodajte i VI .... ako neko smatra da zna odgovore na ova pitanja neka piše .....

Iskreno meni fale dobri odgovori na ova pitanja pa da se opredelim za SNS .... na eventualnim izborima ... za sada ih nema i SNS mi ostaje samo - NAJMANJE LOŠA OPCIJA .....


VOLEO BIH I DA DATE MIŠLJENJE ZAŠTO NA OVA PITANJA KOJA SU IM NERETKO INDIREKTNO ILI DIREKTNO POSTAVLJANA ČELNI LJUDI SNS-a ... ĆUTE '?????


TOLIKO .....

ODGOVOR JE VEOMA JEDNOSTAVAN:

50105015015401510505105qj6.jpg
 
Hehheehehe džabe provocirate, Tadikali!
Немој Сале, још их боли пактирање у БГД ? Аух, пардон СРС је то урадио да би "лакше контролисала власт", а ДС "да би показала демократичност" а напредњаци су "издајници" само због тога што са Љајућем формираше власт у Пријепољу.
Сачувај ме Боже радикалске "доследности" и ДСове "демократичности".
Молим се Господу Богу да СРС остане испод 5 %, а ДС и Г17 ван власти ! Славило би се дубоко у ноћ на тај дан, ако се ово реализује...
 
Немој Сале, још их боли пактирање у БГД ? Аух, пардон СРС је то урадио да би "лакше контролисала власт", а ДС "да би показала демократичност" а напредњаци су "издајници" само због тога што са Љајућем формираше власт у Пријепољу.
Сачувај ме Боже радикалске "доследности" и ДСове "демократичности".
Молим се Господу Богу да СРС остане испод 5 %, а ДС и Г17 ван власти ! Славило би се дубоко у ноћ на тај дан, ако се ово реализује...

Ja bih ovome dodao samo jos "Dinkiceve ekonomicnosti"...:)
 

Back
Top