NEKA PITANJA NA KOJA SNS ĆUTI .... ZAŠTO ?

Kada bi SNS odgovorila na ova pitanja ,odgovori bi bili jako bliski odgovorima DS i LDP...

Moguće je ..... apsolutno je moguće ... ako je to istina , onda oni od "najmanje loše opcije" postaju bleda kopija Tadića .... IPAK MOGUĆE JE I DA NEBI ODGOVORILI TAKO KAKO TI KAŽEŠ ......ali pošto kao građani i birači ne možemo da sanjamo odgovore ...ja bih voleo da ih čujem ....

Ајде да пробам да дам неки лични став, како видим ових шест питања.

1. Тома синоћ рече да је њихова црвена линија нешто даље него ДСС-ова, тј. да су они за испуњавање стандарда ЕУ и наставак преговора, а ако дође тренутак када се мора бирати или/или, лако је прекинути преговоре. Слободно сам интерпретирао његове јучерашње речи.
Да ли говори истину, видећемо...
2. У 10 програмских тачака СНС стоји војна неутралност и блиска сарадња са Русијом.
3. Документа која је приказао Викиликс, у којима се Тадић жали Америма да Холанђани блокирањем ССП дају муницију опозицији, тј. СНС, показају да СНС неће са ДС.
4. Не знам заиста
5. Не знам
6. Не знам

Šomi druže moj , ne čini li ti se da je opasno što ne znamo odgovore na pitanja od 4-6?? Osim toga pitanje 3 ...tvoj odgovor ukazuje da DS neće sa SNSom a ne obrnuto .... POSEĆAM TE NA JORGOVANKINU IZJAVU koju TOMA I ACA nisu demantovali ......

Ta tajkunska stranka seljackog djilkosa iz Bajcetine za koga niko ziv nije cuo u KG dok ga DB nije delegirala kod kuma (koga se odrekao kao 12 prase) u SRS i nema program ,sve se svodi na borbu da se sto pre zajse na kobilu zvana vlast i da se pocne vracati tajkunima ono sta su ulozili u njih kada su ih i osnivali.
Kako se moze verovati ljudima koji su do juce boli granicne koceve na liniji Karlobag-Karlovac-Virovitica i lepili plakate sa slikama " ulica djenerala R.M." ,a sada bi ga sa merakom spakovali za Haga na dugogodisnje guzenje.
Niti je to prava stranka ,niti imaju bilo kakav program za boljitak Srbije kao drzave,to je interesna grupa odpadnika iz drugih stranka i do jucerasnjeg najekstremnijeg dela SRS-a,koji su dobili ogromnu lovu da bi Milosevicevi tajkuni,koji su zaceti u njegovo vreme i koji su ga se odrekli 5.oktobra,ponovo zavladali ovom zemljom...pocevsi od Milosevicevog podpredsednika vlade Miskovica,pa do Milosevicevog ministra Beka i bata Karica.:dash::evil:

Neke stvari koje si kazao su istina ..neke nedokazane insinuacije ( recimo ono na početku) ...... međutim čak i ove istine su dovoljne pa da ne budemo očarani SNS -om ..... ali kada ih uporediš sa grehovima ostalih njihovi još dođu mali ...........

Moguće je ..... apsolutno je moguće ... ako je to istina , onda oni od "najmanje loše opcije" postaju bleda kopija Tadića .... IPAK MOGUĆE JE I DA NEBI ODGOVORILI TAKO KAKO TI KAŽEŠ ......ali pošto kao građani i birači ne možemo da sanjamo odgovore ...ja bih voleo da ih čujem ....
Znači Tadiqi je dobar:mrgreen:
Al ova izjava
krećem se "NEVIDLJIVO I NEČUJNO" po gradilištima
Izjava veka:mrgreen:

Ni jedna stranka nema odgovore na ova pitanja, a i ako ima ti odgovori su neodredjeni i neosnovani...tako da dzabe se pita...

Nije tačno da nema nijedna stranka .... DSS , SRS , LDP ....čak mislim i G17+ ...e sada ja se sa odgovorima koje daju ove stranke ne slažem ...ali oni bar imaju neke odgovore .... ja ih tražim od SNS-a ...tražim da ponude nešto novo što bi bilo prihvatljivo ....

Znači Tadiqi je dobar:mrgreen:
Al ova izjava
krećem se "NEVIDLJIVO I NEČUJNO" po gradilištima
Izjava veka:mrgreen:

MOLIM TE DA NE VADIŠ MOJE REČI IZ KONTEKSTA .... rekao sam AKO JE NEŠTO ISTINA ......ali ti si taj deo zanemario i istrgao samo ono što ti se sviđa ......INAČE TADIĆ JE KATASTROFA .... ako si to želeo da čuješ ...eto .....

a kao što vidiš o toj izjavi i ja imam isto mišljenje

Ne znam kakvi su njihovi stavovi ali pošto znam kakvi su stavovi drugih mnogo bitnijih mogu da zaključim posle dugog i temeljnog razmišljanja sledeću pametnu izjavu koja glasi :

AKO NA VLAST DODJU TOMA I VUČIĆ POPUŠIĆEMO QURČIĆ.....

Pa kada vidim kako se izražavaju oni koji su protiv SNS-a .....i to ne ovde nego na velikom br tema i šta im je argumentacija ...pomislim da bi trebalo glasati za SNS!

Šomi druže moj , ne čini li ti se da je opasno što ne znamo odgovore na pitanja od 4-6?? Osim toga pitanje 3 ...tvoj odgovor ukazuje da DS neće sa SNSom a ne obrnuto .... POSEĆAM TE NA JORGOVANKINU IZJAVU koju TOMA I ACA nisu demantovali ......
Da, smatram da je opasno.
Sto se tice tacke tri, u poslednje tri nedelje Nikolic i Vucic su rekli da nece uci u koaliciju sa DS ali ni sa G17 (to je spomenuto i na potpisivanju Sporazuma sa NS, Pokretom Socijalista i Karicevim PSS). Ja im verujem da nece sa DS,a razumem ljude koji su bojazljivi i skepticni po tom pitanju.

Za sve zute i radikale (pri tom znam da nisi u toj grupi), koji tvrde da ce SNS uci sa DS u koaliciju, imam zanimljivu opkladu-kladjenje u brisanje naloga i trajno onemogucenje pristupa Krstarici. Dakle, ako SNS formira vlast sa DS, meni se brise nalog. Ako SNS ne formira vlast sa DS, tom drugom se brise nalog.
Pa da vidimo da li tadikali smeju da se klade.
O opkladimozemo obavestiti nadlezne moderatore i admine.
Opklada vazi samo u slucaju formiranja/neformiranja vlasti...izjave ne treba toliko uzimati za ozbiljno.

Jos nesto, neki Tadikali tvrdise da ce SNS uci umesto G17 u Vladu sa DS 2010-e godine. Evo, 15-ti je januar, ostalo je jos 15 dana, pa cemo videti da li su lagali.

tomislav-nikolic-498(1).jpg

Lep plakat iza Tomislava :ok:

Ma sve je to u redu .... plakat iza njega kaže da će pobediti a ne da posle neće praviti koaliciju .... JORGOVANKA TABAKOVIĆ KAŽE DA JE TA KOALICIJA MOGUĆA....

zeza li se neko ovde sa nama .... da glasam za Tomu da pobedi Tadića pa da Tadić opet vlada .... a jok ....

MOŽE LI TOMA NIKOLIĆ DA IZAĐE I JASNO KAŽE : " OSIM U SLUČAJU DA BUDE VANREDNO STANJE I POTREBA DA SE STVORI VLADA SVIH STRANAKA KOJA BI IZRAZILA DRŽAVNO JEDINSTVO ...... DS JE NEPRIHVATLJIV KOALICIONI PARTNER ZA SNS ....PRE ĆEMO OSTATI U OPOZICIJI NEGO SA NJIMA I G17+ PRAVITI VLAST......" ....

E kada to čujemo stvari će biti jasne ....

Кад човека удари жутица, болести и перверзији нема краја.
И ово је као најјача опозициона странка у Србији?

Pazi . ovde već ima tvoje paranoje .... prosto neko može da bude opozicija i da se zalaže za Evro - integracije .... a da li su najjači u opoziciji pokazaće izbori ....

tema i dilema, za one koje nesto vide u tomi srebroljupcu

ja im ne bih dao dve copave guske da cuvaju

a promene ustava? pa ovaj rezim i ova dieologija ide korak po korak u sustret zeljama onih koji su izvrsili agresiju na srbiju i srbe. pa vi zamisljajte zasto menjeti ustav koji su prakticno oni doneli, tj njihova frakcija

dakle, ja dilema nemam, od rezima , i od tome, nista ne ocekujem, samo stetu i ometanje srbija da stane na noge

Pazi . ovde već ima tvoje paranoje .... prosto neko može da bude opozicija i da se zalaže za Evro - integracije .... a da li su najjači u opoziciji pokazaće izbori ....
Тако је, став према евро-интеграцијама није пресудан за донос власт-опозиција.
Уосталом, питање ЕУ / НЕ ЕУ није уопште најважније политичко питање у Србији.

Ma sve je to u redu .... plakat iza njega kaže da će pobediti a ne da posle neće praviti koaliciju .... JORGOVANKA TABAKOVIĆ KAŽE DA JE TA KOALICIJA MOGUĆA....

zeza li se neko ovde sa nama .... da glasam za Tomu da pobedi Tadića pa da Tadić opet vlada .... a jok ....

MOŽE LI TOMA NIKOLIĆ DA IZAĐE I JASNO KAŽE : " OSIM U SLUČAJU DA BUDE VANREDNO STANJE I POTREBA DA SE STVORI VLADA SVIH STRANAKA KOJA BI IZRAZILA DRŽAVNO JEDINSTVO ...... DS JE NEPRIHVATLJIV KOALICIONI PARTNER ZA SNS ....PRE ĆEMO OSTATI U OPOZICIJI NEGO SA NJIMA I G17+ PRAVITI VLAST......" ....

E kada to čujemo stvari će biti jasne ....

:klap::ok:

U svakom slucaju ova vlada treba da se menja. Poslanici jos vise da se menjaju...
Mada bih ja sve politicare(celu politicku garnituru) promenio... Ovo je vrlo dobro, ja sam shvatio da hoce da promene samo br. poslanika i br. ministara. Da ih smanje. Da nema vise povecavanja i otvaranja novih radnih mesta u vladi...

Kakav je stav za Kosovo, stav je kao i svih ostalih, "ne daju Kosovu nezavisnost".
Ne u NATO to je stav vecine stranaka...
Koalicija SNS DS je veoma moguca, jer su veoma slicne stranke... Mada postoji mogucnost da ne bude te koalicije(sve zavisi od Kostunice).
Ovo za naloge vezane za Seselja, nisam znao... Imas li neki link?

Nema potrebe da tražim link u vezi toga sa Šešeljem ...prosto ...nije davno bilo a i Radikali su zbog te izjave podigli tužbu ...zaista ne znam gde bih sada mogao da ti nađem tu izjavu , ja ih ne nalazim na netu ...ja ih čujem i pamtim .....

Što se tiče Kosova odgovorio si samo da deo pitanja ...taj deo svi znamo ali nisi na nastavak ......dakle da li će uspostaviti dobrosusedske odnose sa KOSOVOM .....to me interesuje jer bi taj čin bio ustvari DE FACTO priznanje ..... to što se busaju u grudi i govore nikada nećemo priznati , to me neinteresuje ... to govori i Tadić a u praksi se ide u drugom smeru ......

Isto i za NATO ...šta ako kažu uslov za ulazak u EU je NATO ...šta onda?

Radikali su proslost? Kakvi Tadikali... :rotf:
I SPS je svojevremeno rekao ne sa DS-om pa gledaj sada... I obrnuto je bilo sa DS-om... NIkada sa SPS-om...
OVO Je politika... mislis da je njih briga sta ti ja ili bilo ko na formu misli? Gledaju samo svoj dzep...
Bilo bi dobro da dodju promene na bolje.. U svakom slucaju i to bolje treba menjati... Dok ne dodju jos bolji...

Sa ovim BOLDIRANIM SE APSOLUTNO SLAŽEM .... promene i samo promene ...... to je ok ...... jer SNS kakav god da je bolji je od vladajuće ekipe .....

ali treba razmisliti ...da li SNS ili neko drugi iz opozicije .... a to zavisi od ODGOVORA NA PITANJA KOJA SAM POSTAVIO ....

Šomi ...gde je rekao ...daj da vidim taj snimak pa da znam odgovor na bar jedno pitanje ......
Немам снимак, само текстове...

Kolundžija i Vučić: Nemoguća saradnja DS i SNS
Tanjug | 27. 09. 2010. - 08:42h | Foto: FoNet | Komentara: 73

Visoki funkcioneri Demokratske Stranke (DS) i Srpske napredne stranke (SNS) Nada Kolundžija i Aleksandar Vučić odbacili su mogućnost predizborne saradnje te dve političke partije.

Kolundžija: SNS "u suštini nije nekakva evropska snaga"Šefica poslaničkog kluba DS Nada Kolundžija je sinoć u emisiji "Utisak nedelje", na televiziji B92, rekla da su posle izbora za tu stranku prihvatljive sve opcije koje dele iste vrednosti i ciljeve, ali da sa SNS to u ovom momentu nije slučaj.

"Posle izbora svi koji su spremni i koji imaju politiku kao DS nisu neko sa kim ne možemo da razgovaramo. Naprednjaci apsolutno nisu dosegli nivo u kojem bi mogli da pomislimo da su po ciljevima i vrednostima stranka koja prihvata iste principe kao DS. SNS sada to nije", rekla je Kolundžija.

Kolundžija je rekla je da bi ta stranka bila najzadovoljnija kada bi sve stranke u Srbiji iskazale jedinstvo oko ulaska u Evropsku uniju, ali da nema dileme da je Demokratska stranka Srbije (DSS) protiv toga, a da SNS "u suštini nije nekakva evropska snaga".

Zamenik predsednika SNS Aleksandar Vučić je, u istoj emisiji, napomenuo da saradnja SNS i DS "ne samo da nije nerealna, već i gotovo nemoguća".

"Srbija nema alternativu, a SNS je za evropski put Srbije, kao i za saradnju sa svima u svetu", istakao je Vučić i dodao da je lider naprednjaka Tomislav Nikolić lideru DSS Vojislavu Koštunici na prošlonedeljnom sastanku preneo da SNS neće promeniti stav prema EU.

Vučić je negirao da je SNS poslala stenograme razgovora sa DSS stranim ambasadama. On je dodao da šef delegacije EU u Srbiji Vensan Dežer nije na sastanku sa liderom SNS rekao da naprednjaci neće imati pristup ambasadama ukoliko budu ušli u koaliciju sa DSS, navodeći da je on lično predstavnike jedne istočne i dve zapadne ambasade uputio na sajt SNS i stenograme svih izjava o ulasku Srbije u EU.

Vučić je dodao da je na sastanku s Koštunicom dogovoreno da se dve stranke međusobno ne napadaju, ali da su već sutradan iz DSS stigle "salve uvreda" i da su, između ostalog, rekli kako naprednjacima neko "zavrće uši".

Zamenik predsednika SNS je rekao da je Koštunica taj koji je državljane Srbije izručio Tribunalu u Hagu, oslobodio iz zatvora teroriste i dočekivao na "crvenom tepihu" one koji su bombardovali Srbiju.

Potpredsednik DSS Nenad Popović, treći učesnik u emisiji, rekao da ta stranka i dalje veruje da će sa SNS naći zajedničke principe i u buduće voditi politiku koja je isključivo u interesu građana Srbije.

Popović je takođe kazao da je Koštunica sa državnicima iz EU razgovarao kao premijer, u vreme kada evropske države nisu priznale jednostrano proglašenu nezavisnost Kosova i Metohije, a da se lider SNS Nikolić "u kafani" sastajao sa nemačkim ministrom spoljnih poslova Gvidom Vesterveleom.

"Ja bih jako voleo ukoliko bi nam se SNS pridružila u konceptu da samo Srbija nema alternativu, ali mi smo strpljivi. Voleo bih kada bi u budućnosti SNS prihvatila naše argumente i sa nama u buduće vodila jaku beskompromisnu državnu politiku isključivo u interesu građana", zaključio je Popović.
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/209071/Kolundzija-i-Vucic-Nemoguca-saradnja-DS-i-SNS

TOMISLAV NIKOLIĆ: NEĆE BITI VELIKE KOALICIJE, NEĆU DA AMNESTIRAM DS
http://www.standard.rs/-cvijanovi-v...ti-velike-koalicije-neu-da-amnestiram-ds.html

ŠTA ĆE NAPREDNJACI U KOALICIJI ZA PROMENU USTAVA?

DRAGAN MARKOVIĆ utorak, 14 decembar 2010

Kao da je aktuelni Ustav donet u 19 veku, a ne pre samo četiri godine

Svedoci smo da je ovih dana aktuelizovana tema promene Ustava Srbije. Koja je argumentacija stranaka koje se zalažu za promenu Ustava i koliko su one dosledne?

„Predsednik Srpskog pokreta obnove Vuk Drašković izjavio je da trajnog, obostrano prihvatljivog rešenja kosovskog problema ne može biti dok god je na snazi preambula Ustava Srbije, kojom se negira realnost i stvara lažni utisak da Srbija ima nekakav suverenitet nad Kosovom." Draškovićev cilj je jasan, samo se pitam šta bi na to rekao onaj Vuk Drašković,sa početka 90-ih? Ujedinjeni Regioni Srbije se zalažu za stvaranje regiona, što zahteva promene Ustava. Međutim, iz tog konglomerata stranaka i lokalnih lidera idu i korak dalje i predlažu zajedničko delovanje zarad promene Ustava.„Član Predsedništva Ujedinjenih regiona Srbije Suzana Grubješić izjavila je da je potreban razgovor svih stranaka koje traže ustavne promene, kako bi se utvrdilo o kojim promenama je reč i koji bi bio rok za izmenu najvišeg pravog akta države." Vlatko Ratković, funkcioner Demokratske stranke, u tekstu „Menjaćemo Ustav" kaže: „Pitanje regionalizacije je imperativ koji treba uneti u Ustav jer se pokazalo da su centralizovane države neefikasne zbog ekonomskog i demografskog razvoja i, na kraju krajeva, zbog bezbednosti zemlje". Šutanovac ističe da „moramo ići na promenu Ustava ne samo iz tog razloga (smanjivanja broja poslanika) već ima mnogo toga što može u Ustavu da se definiše za Srbiju u 21. veku." Kao da je aktuelni Ustav donet u 19 veku, a ne pre samo četiri godine.

Važno je podsetiti da su sve ove stranke podržale donošenje aktuelnog Ustava. Zašto su tako brzo promenili svoj stav? Sada opet na značaju dobijaju optužbe na račun ovih stranaka da su prilikom referenduma 2006. javno podržavale donošenje Ustava, a na terenu sprovodile tih bojkot, priželjkujući da za njegovo potvrđivanje ne glasa 50 odsto biračkog tela, koliko je bilo neophodno da bi referendum uspeo.

Za promenu Ustava je i LDP i njen lider Čedomir Jovanović. Oni su od samog početka oštri protivnici ovog Ustava, pa se njihovo zalaganje može smatrati doslednim političkim delovanjem. Naravno i njima smeta preambula, ali ne samo to "nego ceo Ustav".

REGIONALNI RAZVOJ? Nit koja spaja insistiranje ovih stranaka za promenu Ustava je navodna briga za ravnomernim regionalnim razvojem. Međutim, Ustav koji je usvojen 2006. godine sadrži radi ublažavanja posledica nejednakog ekonomskog razvoja odredbe o obavezi države da se stara o ravnomernom i održivom ekonomskom razvoju (član 94), proširene izvorne nadležnosti AP Vojvodine (član 183), proširene izvorne nadležnosti lokalnih samouprava (član 190), pravo na pokrajinsku (član 183. stav 5) i lokalnu imovinu (član 190. stav 4), pravo na neposredne izvorne prihode (član 183. stav 6. i član 184). Zanimljivo bi bilo da čujemo od predstavnika ovih stranaka šta je u ovom Ustavu smetnja ravnomernijem razvoju? Još zanimljivije bi bilo da čujemo zašto hoće da menjaju Ustav zbog decentralizacije, a lokalnim samoupravama nisu dali ono što im po Ustavu pripada (lokalna imovina i izvorni prihodi), smanjili su transferne prihode za prethodne dve godine za preko 40 odsto ili za oko 36,8 milijardi dinara. I za kakvu se decentralizaciju zalažu ako su reformom sudstva ugasili desetine sudova po manjim gradovima, a "racionalizacijom u prosveti" gase sve više seoskih škola?

Mene je najviše iznenadio stav Srpske napredne stranke, najjače opozicione stranke koja je započela prikupljanje potpisa za promenu Ustava. Naprednjaci traže da se smanji broj poslanika sa 250 na 125. Broj od 250 poslanika za broj stanovnika i veličinu Srbije se u evropskim okvirima smatra prosečnim, ali u Srbiji je Skupština toliko ponižena da je praktično sramota protiviti se smanjenju broja poslanika. Ali bez obzira na nezadovoljstvo naroda ponašanjem poslanika, ovom inicijativom sam iznenađen iz dva razloga:

1. Nikolić je (tada zamenik predsednika SRS) bio veoma angažovan u pisanju ovog Ustava i kampanji za njegovo donošenje. Zašto neke od primedbi koje sada iznosi protiv Ustava nije tada zagovarao? Šta ga je sprečavalo u tome da ih sprovede? Šta se desilo za samo nekoliko godina da Nikolić toliko promeni svoje stavove (ne samo po ovom pitanju)?

2. Veoma važno je i pitanje zbog čega uopšte SNS prihvata igru vlasti i otvara temu promene Ustava? Naprednjaci su samo pre desetak dana izneli platformu za pregovore sa vlašću, u kojima iznose pet zahteva (odgovornost za ubistvo Ranka Panića, obustavu prodaje Telekoma, smene u RTS i Studiu B, odgovornost za izbornu prevaru u Boru i dogovor o izborima) i, ukoliko ih vlast ne ispuni, SNS će organizovati proteste. Ovaj zahtev je delovao kao ozbiljan opozicioni nastup. Ali zašto u te zahteve nisu uvrstili i promene Ustava? I zbog čega potpise ne skupljaju za neke od tih pet zahteva, već za promenu Ustava iako smanjenje broja poslanika neće rešiti nijedan problem u Srbiji? Ovo je veoma važno pitanje jer govori o programskom opredeljenju naprednjaka. Očigledno je u njihovom dosadašnjem delovanju da izbegavaju jasne i čvrste programske stavove po mnogim pitanjima pokušavajući da pridobiju što više birača, ali i funkcionera ostalih stranaka. Neki patriotski nastrojeni intelektualci i analitičari su takvo ponašanje smatrali taktikom da bi SNS došao na vlast, a onda sprovodio politiku, za koju su se Nikolić i Vučić do skora zalagali. Međutim, po nekim pitanjima, njihovo balansiranje je nedopustivo. Tako Aleksandar Pavić u tekstu „Tačka na naprednjake" jasno iskazuje nezadovoljstvo zbog zalaganja SNS za saradnju sa Hagom i zbog veoma tihog protivljenja prodaji Telekoma. SNS javno istupa protiv prodaje Telekoma, a obustavljanje prodaje je i među pet tačaka za pregovore sa Vladom, što je, imajući u vidu štetnost prodaje Telekoma, veoma razuman i hvale vredan zahtev. Ali zbog čega onda nisu podržali inicijativu SRS u Skupštini da se raspravlja o prodaji Telekoma? Zbog čega ne podrže peticiju uglednih stručnjaka da se Telekom ne prodaje? Zbog čega ne podrže peticiju DSS "Stop prodaji Telekoma", koja se sprovodi na ulicama cele Srbije? Zbog čega sami nešto ne organizuju po tom pitanju, pre mesec dana su u Areni imali impozantan skup preko 20.000 ljudi, zašto nisu prošetali do Vlade i Predsedništva sa tim zahtevom?

NAPREDNJAČKA PITANJA Željko Cvijanović u skorašnjem tekstu o SNS, piše zbog čega su naprednjaci manje loše rešenje od aktuelne vlasti, ali pokušava da ojača njihove programske zahteve, da ne bi postali obična kopija režima: „Treba ih nagovoriti da izađu na ulicu i tamo zarade svoje izbore i započnu proces promena; da na tim protestima istraju na svojim zahtevima vlasti da se mane prodaje Telekoma i da oslobodi makar državne medije." Hajde da vidimo na čemu će SNS insistirati u narednim danima, da li na pitanjima koja su zaista važna za budućnost Srbije ili na ispraznoj inicijativi o promeni Ustava, koja podseća na veoma popularnu seriju, Selo gori, a baba se češlja...

P.S. U kontekstu novog poniženja oko (ne)odlaska na dodelu Nobelove nagrade za mir, predlažem da nova preambula Ustava glasi: „Srbija nije država, pogotovo ne srpskog naroda, već je Srbija prćija koalicije nevladinih organizacija pod tutorstvom Jelka Kacina!"

Fond Sobodan Jovanović

Слажем се сасвим. Клетве, лупање рукама и ногама о инвентар Скупштине, пребијање Бечића итд. само су нека од нечасних дела "часних" српских радикала.
Скупштина би почела да личи на нешто када би се очистила од њих.
Имаш репутацију од мене :ok:

Jedno je sigurno ..ponašanje radikala u skupštini je žalosno ...naročito N Jovanović , Pop -Lazić , Radeta ...očaj ......ali ....istina je još jedno njihovi poslanici su najprisutniji i najaktivniji u radu ... prate ih poslanici SNS-a, DSS-a i dolaze i LDP-ovci ...međutim ekipe iz vladajuće koalicije DS , G17+ , SPS itd ... gotovo da nema....njima obično sede po 2-3 poslanika a ostali dolaze samo na glasanje da stegnu dugme kako im je rečeno .... po meni je to JEDNAKO NEPOŠTOVANJE SKUPŠTINE KAO I ONO RADIKALSKO ......

Back