Нека је вечна слава нашој руској браћи!

Kohen:
Pa, ako se par hiljada Rusa i par stotina Grka, mogu staviti u ravan svega sto je Srbija istrpela zbog prekodrinskih Srba...........pocevsi od sankcija, mobilizacija, finansiranja vasih Republika Srpskih i Krajina ..........koje je Srbe u Srbiji dovelo do prosjackog stapa, neka vam je na cast.......................da ne pominjemo hiljade izbeglica , koje su u Srbiji nasle utociste...

I sada vam vise pomogli Rusi i Grci??? :evil:

Pa , i danas bi pomrli od gladi , da Srbija ne deli sa vama ovo malo sirotinje.......
Koje to fabrike rade u RS??
Sta se proizvodi u RS??

Sram te bilo.........ma dobro kazu oni , da nije trebalo ni jedan Srbin odavde da ode u dobrovoljce, i da ni jedan dinar nije trebalo da vam se posalje, jer se ovakva reakcija i ocekivala.........

I sada, neko postavlja pitanje, da li ste za spajanje Srbije i RS............neka , hvala, ja, licno nikada nisam za to.................spajajte se sa Rusima, koji su vam vise pomogli....

Е сад немој да изврћеш ствари. Јесте нам Србија помагала, али не онако како је требала и како смо ми очекивали, посебно мислим на народ који је у многоме остао незаинтересован за наше патње. А нисмо ми започели рат, него смо само бранили своја вијековна огњишта. Ако је могло из исламских земаља да дође 10000 бораца да ратује за Алију, како то да је из Србије дошло само 3000 да се бори са својом прекодринском браћом.

А то што теби сметају Срби изван Србије и што у њима видиш неки терет најбоље говори о теби и о твом болесном и накарадном начину размишљања.
 
Chedo Kokardic:
Dok mi ne unistimo ove domace izdajnike u Srbiji nema nam napretka. Tako je i Karadjordje se prvo obracunao sa domacim turskim slugama u srpskim redovima, pa krenuo da dize ustanak.

karađorđu je ustanak propao, jer su ga rusi prodali i pokušali da srbiju faktički vrate pod okrilje turske, mirovnim ugovorom (bukureškim, 1812)...karađorđe i ustanici na to nisu pristali, rusi su mu otkazali podršku i tako nam zabili nož u leđa, po ko zna koji put. epilog je poznat. tako da nije baš prikladno da spominješ čoveka na topiku posvećenom rusima, đeri...mada je poučno, za sve koji se zanose 'pravoslavnom braćom'...
 
besniris:
Potpuno tacno.Srbija mora pre svega da se obracuna sa unutrasnjim izdajnicima kojih ima u poprilicnom broju,bez toga nema nam napretka.

eee, kakvi smo, upropasticemo, CIA-u, FBI i KGB...
odakle im bre pare da plate TOLIKO domacih izdajnika i stranih placenika :)
btw....kako vam ne dosadi da kucate "domaci izdajnici i strani placenici"...ili imate neko specijalno dugme na tastaturi :)
 
бла бла бла...
Људи, како већ не схватите да смо сами на овом свету? :confused:
И једни и други се нешто ложе, те Америка, те ЕУ, те Русија...
Давно је прошао средњи век када су се и због љубави правила савезништва. И ја сам радикал, али не волим Русе, не волим ни Американце (нисам рекао мрзим, него сам равнодушан). Данас нико никог не воли, данас свако гледа само свој интерес. Само луди Срби и даље мисле да ће им неко помоћи а да тај неко не буде имао користи. Остали смо сами, све смо мањи и све нас мање има, и зато " у се и у своје кљусе". Док се други сабирају, ми се делимо. Зато је и лако великим силама да са нама манипулишу. А кад се будем сложили (надам се) онда неће бити битна сила која стоји испред нас.

П.С. Руским палим борцима слава
 
Gucanin:
бла бла бла...
Људи, како већ не схватите да смо сами на овом свету? :confused:
И једни и други се нешто ложе, те Америка, те ЕУ, те Русија...
Давно је прошао средњи век када су се и због љубави правила савезништва. И ја сам радикал, али не волим Русе, не волим ни Американце (нисам рекао мрзим, него сам равнодушан). Данас нико никог не воли, данас свако гледа само свој интерес. Само луди Срби и даље мисле да ће им неко помоћи а да тај неко не буде имао користи. Остали смо сами, све смо мањи и све нас мање има, и зато " у се и у своје кљусе". Док се други сабирају, ми се делимо. Зато је и лако великим силама да са нама манипулишу. А кад се будем сложили (надам се) онда неће бити битна сила која стоји испред нас.

П.С. Руским палим борцима слава

ne slazem se da moze sama zemlja da opstaje. u suprotnom se nijedna ne bi vezivala za neku drugu, vec bi sve zemlje bile same za sebe, a to nije tako. u svetu postoje odredjeni centri, na primer sad, eu, rus itd i svaka zemlja mora da odabere u ciju ce trubu trubeti i ciju ce podrsku zauzvrat traziti. danas nijedna zemlja nije suverena, vec se sve okrecu nekom od ovih "centara". ne zato sto ih vole, nego zato sto je to nuzno. samo je pitanje sta ce odabrati, i uopste koliki im je izbor.

slava poginulim rusima
 
Večna pamjat usopšoj ruskoj braći koji dadoše živote za veru Pravoslavnu !

Stvarno potresan tekst :cry:

Poznajem jednog momka koji je bio u ruskim redovima u Čečeniji još davno odmah nakon Bosne, kad je bila frka sa onim Dudajevom koga su Rusi kasnije roknuli.........

............... niko me neće ubediti da prestanem da verujem u braću !
Kad bi me izbacili iz Srbije otišao bih sigurno da živim u blagorodnu Majčicu Rusiju - naše drugo Otačastvo. :cool:
 
Chedo Kokardic:
Ja sam naveo kako nas je ruska drzava podrzala davanjem informacija za vreme bombardovanja i agresije 1999te godine nego si ti ogranicen da takve stvari mozes da shvatis.

Dobrovoljaca iz Francuske, Nemacke , Engleske nije bilo valjda ja koji sam ucestovao u ratu to bolje znam od tebe koji si u to vreme **** u gace i pio mleko pred odlazak u krevet.
A čemu ovako nešto? Probudio se Srbin u tebi?

Pauza za heroja!
 
Gucanin:
Ма јесте, ал то нама константно не иде за руком...
Има ту јако пуно фактора зашто је то тако.
По мени,један од највећих је и тај да они којима се интереси поклапају са нашим нису довољно интегрисани у наше друштво,па им не представљамо велику интересну зону...
 

Back
Top