Нека је вечна слава нашој руској браћи!

eremita:
Важно је да знаш енлески да тандрчеш к'о навијен а о себи и сопственом идентитету и прошлости - појма немаш :wink: ;-) ;-)

znam ja vrlo dobro...
samo kada se sluzim engleskim, ne pisem pola-pola...nego ili srpski, ili engleski...ili jesi, ili nisi...
 
eremita:
Важно је да знаш енлески да тандрчеш к'о навијен а о себи и сопственом идентитету и прошлости - појма немаш :wink: ;-) ;-)

To nam onaj Petronije nariče pola srpski-pola engleski...........a takvi su najnesrećniji slučajevi ! :roll:

Kao znaš...by the way mislim big deal.....a i dobro smo prošli overall.....kad smo lupali glavom off the wall a i malo bili bribed od Mr. Sorosha, right ?

Osećam da ide onako po svim feštama počev od Exita do svih happeninga na MTV Adriji........i na kraju endne u European Federalist Movement..........ma do qrca!! :roll:
 
Sivonja:
To nam onaj Petronije nariče pola srpski-pola engleski...........a takvi su najnesrećniji slučajevi ! :roll:

Kao znaš...by the way mislim big deal.....a i dobro smo prošli overall.....kad smo lupali glavom off the wall a i malo bili bribed od Mr. Sorosha, right ?

Osećam da ide onako po svim feštama počev od Exita do svih happeninga na MTV Adriji........i na kraju endne u European Federalist Movement..........ma do qrca!! :roll:
hehe,ovo nije loshe
zabavilo me je
 
Sivonja:
To nam onaj Petronije nariče pola srpski-pola engleski...........a takvi su najnesrećniji slučajevi ! :roll:

Kao znaš...by the way mislim big deal.....a i dobro smo prošli overall.....kad smo lupali glavom off the wall a i malo bili bribed od Mr. Sorosha, right ?

Osećam da ide onako po svim feštama počev od Exita do svih happeninga na MTV Adriji........i na kraju endne u European Federalist Movement..........ma do qrca!! :roll:

Ахахаха......ово је одлично....хајде покушај да напишеш у овом фазону шта би одговорили они који се служе овим накарадностима када би одговарали на питање из народне поезије: "А СУ ЧИМ ЋЕШ ПРЕД МИЛОША ???"... :razz: :razz: :razz:
 
Položaj Rusije u svijetu.
''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Službeni jezik ruski
++++++++++++++++++++++

Glavni grad Moskva
++++++++++++++++++++++++++

Predsjednik Vladimir Putin
+++++++++++++++++++++++++++

Predsjednik Vlade Mihail Fradkov
+++++++++++++++++++++++++++
Površina
- Ukupno 17,075,200 km²
- % vode 1. na svijetu 0.5%
++++++++++++++++++++++++++++

Stanovništvo

- Ukupno 144,526,378

- Gustoća 8. na svijetu
9/km²
++++++++++++++++++++++++++++
Nezavisnost 26. decembar 1991.++++++++++++++++++++++++++++++++

Valuta Rublja
+++++++++++++++++++++++++++++++++

Vremenska zona UTC +2 do +12
+++++++++++++++++++++++++++++++++

Državna himna "Himna Rusiji"
+++++++++++++++++++++++++++++++++
Internetski nastavak .ru (.su još uvijek rezervisan od strane Ruske federacije)
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Pozivni broj 7
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
 
Ja neznam tacan broj rusa ili kozaka koji su se borili u VRS ali znam da je bilo puno boraca iz centralne Srbije i Kosova (monogi od njih su dali svoj zivot za vasu i nasu slobodu) barem na pocetku rata, a zasto se taj broj vremenom smanjivao vi braco iz Republike Srpske trebalo bi to da znate.
Na pocetku rata u hrvatskoj JNA nije mogla da primi sve dobrovoljce koji su hteli i zeleli da zastite srpsko stanovnistvo u hrvatskoj, zbog politike tadasnje drzave i JNA sistemom kreni stani povlaci se i opet zauzmi ono sto vec jesi svi su gubili moral i zelju da ostanu u jedinicama od kojih se jedan deo gubio u prostoru..... iz tih razloga ne cudi sto je broj dobrovoljaca bio sve manji.....
Na pocetku rata u BiH najveci teret rata su podneli borci iz Srbije koji su vec imali ratno iskustvo.....
nebih da duzim mislim da je Srbija i siromasni srpski narod davao kolko je mogao neobaziruci se na cinjenicu da je veliki broj vojno sposobnih Srba iz bosne izbegao ucesce u ratu, bez obzira na sva desavanja smatram da je miloseviceva politika o uvodjenju sankcija braci iz Republike Srpske njegov vrhunac izdaje Srba uopste
 
Chedo Kokardic:
Ja sam naveo kako nas je ruska drzava podrzala davanjem informacija za vreme bombardovanja i agresije 1999te godine nego si ti ogranicen da takve stvari mozes da shvatis.

Dobrovoljaca iz Francuske, Nemacke , Engleske nije bilo valjda ja koji sam ucestovao u ratu to bolje znam od tebe koji si u to vreme **** u gace i pio mleko pred odlazak u krevet.

Ko kaže da ih nije bilo?
Koliko j eputa kod leševa ZNG, UČK, ABIH nalaženi strani pasoši i lične karte?
Sve sami dobrovoljci do dobrovoljaca :9
Ti odma nije bilo, bilo je, samo na drugoj strani...
 
............."Crvena armija je počinila masu zločina kako je to navedeno u prvom tekstu. Ponijeli su se krajnje usrano, ali tako je vjerojatno bilo i u drugim krajevima. Jedna baba je poslije pričala kako je bila u austriji u radnom logoru pa su došli gospoda sovjeti i silovali sve po redu čak i te koji su bili na prisilnom radu. Uglavnom pripadnici crvene armije su bili največim dijelom gamad i đubrad prve vrste. Meni nema opravdanja za i jedan slučaj silovanja i takve treba dati pederima da ih guze da vide šta je to.To je jedina adekvatna kazna.
Jedna od dobrih stvari koju smo dobili od CA je druga tenkovska brigada NOVJ koja je bila sastavljana od tenkova T-34/85.E da ta ista brigada je sudjelovala u oslobađanju Beograda i nakon toga proboja sremskog fronta i onda dalje prostorom između save i drave do ljubljane.
Uglavnom Crvena armija=gamad najgore vrste.
A šta drugo očekivati od nepismenih seljaka i radnika koje su pokupili u nekakvim pripizdinama i poslali na front.
Čitao sam o slučaju kada su sovjetski vojnici dolaskom u njemačke gradove čupali pipe iz zidova jer su mislili da će ako ih zabodu u neki drugi zid opet poteći voda.
Jel treba šta više reći..."
 
Obersturmfuehrer:
preterujes markovozde...
sta onda reci za Patona, americkog generala koji se ispisao u Rajnu po prelasku iste...kakva li je tek onda ostala vojska kad je vodi takav selja...

Svaka je vojska , bagra, u ratu...........ali, svaka..........

Ja sam siguran da su i Amerikanci cinili svakakva zla, kao i Rusi...........kao i Hrvati , kao i Srbi..............

Ali, smatram da je glupavo preko celog posta pisati parole :"zivela rusija, ili " zivela severna koreja"...........kretenski je.......
 
markovozd:
Svaka je vojska , bagra, u ratu...........ali, svaka..........

Ja sam siguran da su i Amerikanci cinili svakakva zla, kao i Rusi...........kao i Hrvati , kao i Srbi..............

Ali, smatram da je glupavo preko celog posta pisati parole :"zivela rusija, ili " zivela severna koreja"...........kretenski je.......

slazem se...
 

Back
Top