Quantcast

Neidentifikovani leteci objekti

gost 15307

Legenda
Poruka
56.186
ne mora da znaci da su razvijeniji, ne mora da znaci da je lako doci do sledece zvezde, ne mora da znaci da bi samo dosli i uzeli sta im treba, pa cak i da dodju zbog toga, mozda im je potrebna pomoc. mozda njihova planeta umire pa im treba nova kuca. da li bi im mi pomogli? ne verujem. Sto se tice nasih zena,... nisu nepoznati slucajevi da "vanzemaljci" stupaju u odnose, pa caki imaju decu sa zemljanima. ili to bese neki mit? nisam siguran vise.

:sad2: :sad2: :sad2:
jadni vanzemljaci...dosli vamo da spase svoju planetu...al pjeske i...
ma, daj...Arione...kapiramja da si ti "romanticno celjade", al sto je...presmijesno, presmijesno je...:hahaha:

Mrs.Nero

Aktivan član
Poruka
1.582
ne mora da znaci da su razvijeniji, ne mora da znaci da je lako doci do sledece zvezde, ne mora da znaci da bi samo dosli i uzeli sta im treba, pa cak i da dodju zbog toga, mozda im je potrebna pomoc. mozda njihova planeta umire pa im treba nova kuca. da li bi im mi pomogli? ne verujem. Sto se tice nasih zena,... nisu nepoznati slucajevi da "vanzemaljci" stupaju u odnose, pa caki imaju decu sa zemljanima. ili to bese neki mit? nisam siguran vise.
Da....Treba im nova kuća.....
Ti kao da si upravo odgledao "First Wave":p

Unknown Entity

Aktivan član
Poruka
1.472
svi manje ili vise verovatni scenariji su potpuno moguci. meni to nije ni malo smesno, vise sam zacudjen. zato dajem sebi za pravo da razmatram razlicite ideje.

bilo da su bili ovde pre nas,sve vreme i sada prisutni na zemlji, jasno vam je da su superiorniji za minimum 81.000 godina (osamdesetjednuhiljadu), koliko bi trajao put do zvezde najblize suncevom sistemu, pri upotrebi letilice sa jonskim pogonom.Mislim na Proxima Centauri u sastavu trostrukog zvezdanog sistema Alpha Centauri udaljenu 4.22 svetlosne godine. Dakle , u slucaju da su dosli sa najblize zvezde :). Da su kojim slucajem dosli sa vece daljine, jasno vam je...

DEVIL

Aktivan član
Poruka
1.005
E ono sa zenama sam se ja malo salio:D haha...doduse ako mi to poverovaste nije ni cudo sto verujete u vanzemaljce:D
Salim se naravno
Pa bio bi red da ako ih ima, da se pokazu "Ko ljudi":D
Cudno da ih nigde kod nas nevide da lete okolo:D nije valjda da i oni ne vole srbe?:D
Neshvatajte me za ozbiljno:D
Meni su oni obicne mlakonje i da postoje, nevidim nikakvu svrhu tog njihovog proucavanja nas. Sta ima tu toliko da se proucava, posebno ako su tako extra pametni, skontali bi vec davno kakvi smo, uradili bi ono sto hoce i caos amigos. Ako im treba zemlja, ne razumem sta cekaju, da se jos vise prosiri ljudska rasa, pa da imaju sto vise za potamaniti:D
Nece oni ni zemlju, ni nas, a ni nase zene ( zao mi je dame:( necete imati taj luksuz da se vozite u nlo:P ), ja mislim da iako su negde videli taj NLO, on je verovatno slucajno samo zalutao malo:D i cim je video kakvi smo, istog momenta je pobegao:D ( Tako kazu na snimcima " Videli smo NLO i istog momenta je nestao:D, pobegao covek")
Morao sam:D
Preskocite ovaj post, nastavite pricu

Poslednja izmena:

P E G A Z

Primećen član
Poruka
793
Neko je lepo primetio da NLOi "evoluiraju" - nekad su bili krntije u obliku cigare, a danas ih vidjamo u stvarno cyber obliku. A ovi mrtvi vanzemaljci nikako da zalice na bilo sta drugo osim na coveka.

Sta kazete na ovaj scenario: Tajne vlade vec decenijama razvijaju supertajno (Teslino?) oruzje ("NLO"), a umrli "vanzemaljci" su posledica genetskih eksperimenata nad ljudima (i na fetusima) kojih je verovatno bilo TOLIKO da je u javnost konacno procurelo par slucajeva. Price o "otmicama" predstavljaju opravdanje za nabavku novih "zamorcica".

Ovo, naravno, ne iskljucuje 'genuine" male glavudzane;)

gost 15307

Legenda
Poruka
56.186
Neko je lepo primetio da NLOi "evoluiraju" - nekad su bili krntije u obliku cigare, a danas ih vidjamo u stvarno cyber obliku. A ovi mrtvi vanzemaljci nikako da zalice na bilo sta drugo osim na coveka.
gledaj....psihijatri su ovu..."pojavu" odavno..."primjetili" :per:

Sta kazete na ovaj scenario: Tajne vlade vec decenijama razvijaju supertajno (Teslino?) oruzje ("NLO"), a umrli "vanzemaljci" su posledica genetskih eksperimenata nad ljudima (i na fetusima) kojih je verovatno bilo TOLIKO da je u javnost konacno procurelo par slucajeva. Price o "otmicama" predstavljaju opravdanje za nabavku novih "zamorcica".

Ovo, naravno, ne iskljucuje 'genuine" male glavudzane;)
kazem da na HRTu ide repriza Dosjea X, po ko zna koji put, i da mi je simpaticno sto vidim da....pomno pratis :lol:

Poruka
15.281
Jes da sam svjež ko hljebac na ovom forumu,al sam iks godina na planeti...
Zar je moguće da niko nije primijetio kako se priče o vanzemaljcima plasiraju svakih
par godina ili decenija u novoj formi,ali suštinski iste?
Pa idemo redom,moja lista nebuloza(odmah da se ogradim,NE MISLIM da smo sami
u kosmosu):
PRVO,svi vanzemaljci su humanoidi,ono,jedna glava,dvije ruke i noge,itd...
DRUGO,svi imaju tehnike za brisanje uma,ali ipak pametnice neke ih prevare,i umjesto
da idu kod vojske ili tajnih društava,oni to daju nama,ali za 19,95 $...
TREĆE,oni nas otimaju,ali dok muškarce čereče i buše,dotle žene imaju uglavnom
seksualna iskustva,ili služe da rode hibrid-bebe...
ČETVRTO,u svim stripovima,filmovima,itd,vanzemaljac bilo kog oblika,umjesto da sruši civilizaciju,kad skrši par aviona i tenkova,odma' zavlači pipke pod suknju...
Hoćete dalje?Drugi put...

DEVIL

Aktivan član
Poruka
1.005
Jes da sam svjež ko hljebac na ovom forumu,al sam iks godina na planeti...
Zar je moguće da niko nije primijetio kako se priče o vanzemaljcima plasiraju svakih
par godina ili decenija u novoj formi,ali suštinski iste?
Pa idemo redom,moja lista nebuloza(odmah da se ogradim,NE MISLIM da smo sami
u kosmosu):
PRVO,svi vanzemaljci su humanoidi,ono,jedna glava,dvije ruke i noge,itd...
DRUGO,svi imaju tehnike za brisanje uma,ali ipak pametnice neke ih prevare,i umjesto
da idu kod vojske ili tajnih društava,oni to daju nama,ali za 19,95 $...
TREĆE,oni nas otimaju,ali dok muškarce čereče i buše,dotle žene imaju uglavnom
seksualna iskustva,ili služe da rode hibrid-bebe...
ČETVRTO,u svim stripovima,filmovima,itd,vanzemaljac bilo kog oblika,umjesto da sruši civilizaciju,kad skrši par aviona i tenkova,odma' zavlači pipke pod suknju...
Hoćete dalje?Drugi put...
Sehr gut:D

Svabov

Buduća legenda
Poruka
25.310
Znaci, vanzemljak, napumpa zemljanku i ona rodi poluzemaljca?
Nece moci....isto kao sto muska zebra ne moze da ka*a lavicu i da ispadne prugasti lav.....

Poruka
15.281
Dobro,bre,je li neko gledao kada Sigourney Weawer ima alien potomka?
:hahaha:
Da mi ono kaže TATA,tj, poočime :hahaha:,*beš Sigourney,zbrisao bih
udarajući se nogama u guzu...
E,gledao sam danas film Star trek VI,kad kapetan Kirk pukne nogom
aliena u koljeno,i kaže nekome:dobro da je imao koljeno da ga roknem...
A onda mu kažu:to mu NIJE bilo koljeno...
:hahaha:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.