Negativa

Eo, ja ne znam da li je to tačno....kao ni starija žena koja je skočila sa zgrade, da li se to desilo.....onaj slučaj ubistva devojčice i samoubistva majke se očigledno desio, kao i mnoge druge tragedije......ali vesti idu Šaban ostavio 3 milona.....ponovno ubistvo...još 5 u ustava, pljački i sličnog...prostitutke u rijalitiju....prijemni za osnovce....spoljna politika.,.Vučić je car....grilovana piletina...Vučić je car i genije...dečji program: snimak Vučića kad je imao 10 god....divlje zveri u Beogradu, komarci, svinje i zmije...Novak o Federeru...Opasna vrem. prognoza... kataklizma u najavi...Vučić je car...gotove vesti...e, da...i poskupeće struja, a pros. Plate I penzije znate od jeseni 2 din. Veće...zbog Vučića...
 
Све је више лудака и прсотина. Она жена данас... Нема оправдања. Злочинка.
mislim da postaje alarmantno..sva ta ubistva i samoubistva, ne secam se da pre bilo toliko kao zadnje dve godine
..malo malo pa neko nekog ubio..za onu zenu sto je prvo zapalila stan pa bacila deta pa sebe..kazu da je bila bolesna
 
Ne znam ko mrači.....meni ne može sve da se proda ,......Dada, sin"bivšeg" pripadnika Zemunskog klana ubio, izm.ostalog majku, babu i tetku zbog toga što su dugovale za stan...pa u to samo veverica može da poveruje...al izm. redova sve je jasno....ja uopšte ne čitam crnu hroniku, jedino o slučajevima o kojima pišu romane u nastavcima...čujem ili pročitam ofrlje na forumu....o šabanu takođe, al pišu već mesecima i naročito me interesuje što je njegovoj udovici umrla majka.....sve ostale vesti o državi i standardu građana su ispod te vesti....i sličnih..i mnogi ih čitaju svakodnevno, do važnih vesti koje se tiču njihovih, a ne tuđih života......prate događaj..ubijene pevačice i sve redom godinama.,.....normalno će da će čitaocima da mozak bude kao sunđer..

Tabloidizacija svega...u stvari, tabloidotizacija.....to je tačno..jedino
 
mislim da postaje alarmantno..sva ta ubistva i samoubistva, ne secam se da pre bilo toliko kao zadnje dve godine
..malo malo pa neko nekog ubio..za onu zenu sto je prvo zapalila stan pa bacila deta pa sebe..kazu da je bila bolesna

Болесници не функционишу у породици и на радном месту. Ово је чисто зло, та жена је упропастила животе свих људи око себе.
Како то да нико ништа није приметио? Сигурно није пукла баш тог дана. А и да је пукла, нека скочи идиоткиња. Дете је убила еј..
 
Ја сам била тамо око пола 6. Изашли смо из ЕКО1 јер је једној жени позлило а ни ми остали нисмо хтели да колабирамо у возилу без климе.
Семафор код Скупштине смо прешли из четвртог цуга, иначе. Ка-та-стро-фа.
 
Da li neko prepoznaje ili poznaje ovu zenu? Ostavlja svakodnevno macke u Parku kod hotela Moskva.... Komsija ju je uslikao pri ostavljanu macaka. Serujte kako bi otkrili ko je ona i kako bi je opomenuli da vise to ne radi.
569598

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=488987468503296&set=a.120103122058401&type=3&theater
 
Ne znam ko mrači.....meni ne može sve da se proda ,......Dada, sin"bivšeg" pripadnika Zemunskog klana ubio, izm.ostalog majku, babu i tetku zbog toga što su dugovale za stan...pa u to samo veverica može da poveruje...al izm. redova sve je jasno....ja uopšte ne čitam crnu hroniku, jedino o slučajevima o kojima pišu romane u nastavcima...čujem ili pročitam ofrlje na forumu....o šabanu takođe, al pišu već mesecima i naročito me interesuje što je njegovoj udovici umrla majka.....sve ostale vesti o državi i standardu građana su ispod te vesti....i sličnih..i mnogi ih čitaju svakodnevno, do važnih vesti koje se tiču njihovih, a ne tuđih života......prate događaj..ubijene pevačice i sve redom godinama.,.....normalno će da će čitaocima da mozak bude kao sunđer..

Tabloidizacija svega...u stvari, tabloidotizacija.....to je tačno..jedino
Испирање мозга и брисање морала...

Ми ћемо да будемо нормална земља не када уђемо у ЕУ, него када обришемо таблоиде.
 
"Sve normalne" države ne plaćaju davaoce krvi, naprotiv, mnogo su ređe su one koje to rade.
nisi u pravu. na zapadu je jako razvijeno placanje raznoraznih stvari iz oblasti medicine..
sta mislis kako privatne klinike imaju siri spak mogucih donora organa?
jer placaju u proseku 10 do 50.000 po organu (govorim o zivim donorima kao na primer za kostanu srz, bubreg ...)..naravno to ulazi u cenu operacije.
u usa gomila beskucnika zivi od povremenog davanja krvi...

to samo kod nas "foteljasi" racunaju da ljudi dobrovoljno daju jer igraju na kartu humanosti...

slusam ministra kako je besno pricao kako niko ne daje donaciju u banku sperme..pa zasto prvi nije stao u red kao primer?
zanima me ko je od sadasnjih politicara i ljudi iz medicine koji propagiraju humanost a ne placanje, na spisku dobrovoljnih donora kostane srzi...
 

Back
Top