Quantcast

NEGATIVA

Фабрика

Veoma poznat
Poruka
14.047
Рачун за струју (за мај) ми је опасно скочио. Да ли је то зато што смо се пар дана догревали климом? И то само по сат два.

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
35.629
Рачун за струју (за мај) ми је опасно скочио. Да ли је то зато што смо се пар дана догревали климом? И то само по сат два.
Почетак рада климе је најскупљи. Првих пар сати кошта приметно више него 7. и 8. сат, на пример.

Обилић

Zainteresovan član
Poruka
391
Примећујем да су теме и "Позитива" и "Негатива" започете у пролеће
једна 2006. а друга 2009. године.

"Позитива" је старија
значи да смо негативности постали касније свесни
а то опет значи да је песимизам производ рафиниранијег духа.

Ја мора да сам туп к'о оклагија
увек сам позитиван ! :D

fortes

Elita
Moderator
Poruka
24.542
a inače od prošlog meseca su sve penzionere koji su radili dopunski i nakon penzije skinuli sa zdravstvenog na budžetu i prebacili na poslodavca čime su ih motivisali da ne zapošljavaju penzionere na ugovor. U privatnom sektoru dakle obeshrabruju ostanak.
Drugim rečima bukvalno ciljaju da fosilima iz javnih službi produže vek trajanja jer za razliku od mladih partijskih uhleba barem znaju nešto i da rade.

hakim bej

Elita
Poruka
16.177
Bejah na policijskim šalterima zbog dobijanja novih dokumenata.
Uplatim takse, donesem papire na šalter, a oni kažu: ne može, ne, nikako, ne možete na šalter sa originalima, morate da donesete kopije plus originale na uvid.
Policija nema kopirnicu a traži kopije. Dobro.
Odem, iskopiram hrpu dokumenata, vratim se na šalter i plavuša kaže: e sada je u redu.
Vraća mi originale, zaatim uzima kopije, i jednu po jednu kopiju ubacuje u skener i skenira ih,
zatim mi vraća kopije.
Stajao sam bez reči sa velikim znakom pitanja iznad glave.
Plavuši šalteruši osim beneficiranog staža treba dati i kućnu negu, povrediće se negde, slomiće nokat zatvarajući šolju...