Negativa

Nemoj da sudiš unapred,možda je neka devojčica tek položila,nema iskustva i boji se
Pre je dečak, jer auto je plav.
Da li bi ovakvim mozgovima trebalo naplatiti kaznu za nesavesno ponašanje.
kolika bi visina kazne trebalo da bude za mozak koji ovako razmišlja?
ili ne razmišlja uopšte?
Mislim da ne razmišljaju, uglavnom je to razlog. Ili ako i pomisle, boli ih uvo, samo ja da završim svoju priču. Mene najviše iznerviraju kad pošto poto hoće da uhvate semafor iako je zastoj očigledan, plus stoje crvene karo pruge. I onda se na silu utrpaju u raskrsnicu i blokiraju ovima iz poprečne ulice prolaz. E, za tu sebičnost i bezobrazluk bih ih odrala od kazne. A fozon uvek je takvima mnogo kraće crveno (npr. 20 s) nego ovima blokiranima koji moraju da čekaju još 100 s.

ozbiljan si?
ili pokušavaš da budeš duhovit?

parkiran je neuredno na dva slobodna mesta.
kako kad je posred parking mesta?

jedino ako mi nesto promice na slici.

aaa.jpg

ja bih cak pohvalio parkiranje jer je posred parking prostora tako da je dao prostora onima ispred i iza za manervisanje.
doduse ispred je izgleda izlaz iz neke garaze.

da li u školama za vožnju uče i kako da se parkiraš?
ili ne?
Мени баш и нису много показали.
Мотање југом по неким линијама није искуство блиско са правим паркирањем између других аутомобила. Истина, то је било пре 20 година, можда се до сада нешто променило... мада сумњам.

Da je ostavio mesta vredelo bi za isti takav autić.
ma daj..to bi bilo bahacenje.. mali automobili su kao i motori..trebaju da se ponasaju kao normalno vozilo na ulici.

dva takva "autica" ne mogu da jedno parking mesto ali ako se pribije uz jednu liniju itekako smeta vecem automobilu koji se parkira na mesto pored.

Са десне стране видимо жуту линију, забрањено паркирање... Да ли је и лево забрањено? Ако јесте, паркирање је изведено сасвим уредно.
i da nije a nije jer je bela linija, parkiranje je uredno i po propisima.

Back