Negativa

Мени инфостан варира, никад није иста сума. Како знаш да ти је поскупео?
tako sto mi je uvek bio gotovo isti

evo proverih racune na infostan online....tacno sto neko postavi link blica, poskupelo je odrzavanje zgrade (kod mene bez lifta)
 
Poslednja izmena:
tako sto mi je uvek bio gotovo isti

evo proverih racune na infostan online....tacno sto neko postavi link blica, poskupelo je odrzavanje zgrade (kod mene bez lifta)

reče mi majka da su podigli cenu održavanja liftova.
baš me zanima hoće li opet da se kvari svakih 10ak dana..


@ tema
videla sam juče u savskoj vojnike koji iznose i pakuju u vojne kamione inventar iz zgrade srpske banke...
gde li nose to? za koga?
jel im to posao?
 
Saljes sina u vojsku da seli bankarima arhivu i oficirskim babama klavire iz kruga dvojke na Dedinje.
Sećam se kada sam nosio neki TV nekom matorom ''đeneralu'' blizu zgrade pinka i kada je nešto ''zamerao''...Elita...:roll:
Negativa mi je što vlast apsolutno stavlja interese privatnih firmi ispred državnih i pokušavaju da stave kocku u kružnu rupu samo da bi namestili posao ljudima pa makar sve propalo...:roll:
 
Sećam se kada sam nosio neki TV nekom matorom ''đeneralu'' blizu zgrade pinka i kada je nešto ''zamerao''...Elita...:roll:
Negativa mi je što vlast apsolutno stavlja interese privatnih firmi ispred državnih i pokušavaju da stave kocku u kružnu rupu samo da bi namestili posao ljudima pa makar sve propalo...:roll:

Одговор и објашњење су у власницима приватнх фирми... Да ја направим фирму, не би држава са мном пословала...
Тако да то није интерес приватних фирми него интерес запослених код државе да се "очешу" о исту.
 
Одговор и објашњење су у власницима приватнх фирми... Да ја направим фирму, не би држава са мном пословала...
Тако да то није интерес приватних фирми него интерес запослених код државе да се "очешу" о исту.
To naravno nisu BILO KOJE privatne firme već sve braća, kumovi...Ti čak i kada bi imao super ponudu na tenderu našli bi neki način da te onemoguće, nešto bi ti iskopali...Ali poenta je da menjaju stvari koje ne treba da se menjaju i tako nanose štetu sistemu, zar je važnije da neko za par meseci uzme 100 000 evra a da država i građani imaju gubitak od 1 000 000...To je totalni idiotizam.
 
To naravno nisu BILO KOJE privatne firme već sve braća, kumovi...Ti čak i kada bi imao super ponudu na tenderu našli bi neki način da te onemoguće, nešto bi ti iskopali...Ali poenta je da menjaju stvari koje ne treba da se menjaju i tako nanose štetu sistemu, zar je važnije da neko za par meseci uzme 100 000 evra a da država i građani imaju gubitak od 1 000 000...To je totalni idiotizam.

Да је губитак само милионче, то би одлично било... Ми смо због лудачног управљања државом изгубили барем милион људи. У поређењу са тиме паре су безначајне.
 
Danas sam video na buvljaku u Zemunu, dva crnca, prava crnca, jedan obučen kao jamajčanin još, prodaju staru odeću...:cool:

njih dvojica odavno prodaju ispred cvetkove pijace.
pre 10 ak dana je zelenilo beograd postavilo barikade u vidu žičane ograde na prostoru gde su ulični prodavci okupirali
travnjak između pijace i bulevara ali slaba vajda. sad je trotoar krcat.
biće da su se zbog nedostatka prostora preselili tamo.
 
Poslednja izmena:
http://www.rts.rs/page/magazine/ci/...ajvrednija-lokomotiva-zeleznickog-muzeja.html
Како је исечена највреднија локомотива Железничког музеја

Обезбеђење објекта је постојало до пре месец дана, наводи Војчић, а онда више нико није водио рачуна о вредним експонатима.

„Две године ми ратујемо са насилницима који су желели да исеку наше локомотиве. Овде су на шинама исечене две локомотиве наочиглед целог града и на крају су затрпане у земљу. Сада су нам уништили нешто што свет нема“, указао је Војчић.

Директор Музеја не спори своју одговорност, али суодговорнима сматра и полицију и, посебно, предузеће „Београд на води“, које, каже, управља тим простором.

Згрожен сам.... благо речено.
 
teorija zavere.....mozda nekom zapelo za tu lokaciju pa sve ovo iscenirano...i onda ce da se pojavi g.menadzer i da saopsti da su nasli sjajnog investitora koji ce 'ruglo u centru grada da sredi'....
 
Јавили су о новом нападу на музеј 3. септембра. Као, похапсили пар бандита...

До нове године нећемо више имати музеј железнице.

Па коме буде до новогодишње расвете, нека му буде. Мени се већ смучило.
 

Back
Top