Negativa

U pravu si da se dosta s**** dešava i u svetu, ali ovde nekako s obzirom na teritoriju i broj stanovnika, previše, za to ti ne trebaju mediji dovoljno da izađeš na ulicu i vidiš...Tenzija je što reče moj drug i kod onih koji imaju i kod onih koji nemaju kao da se samo čeka da neko potpali bure baruta...
 
Kad bih ja živela pod takvom tenzijom, odmah bih skočila u "plavo Dunavo" :hahaha1:

Znate ljudi, u redu je kritikovati određene konkretne stvari u gradu, ukazivati na nešto...ali da toliko, i iz posta u post,
pljujete po sopstvenoj državi, gradu u kome ste rođeni/živite...pa vi time pljujete po sebi samima, jer šta onda radite ovde ?
Jeste li toliko nesposobni da uredite svoj život ? :think:
 
Poslednja izmena:
Kad bih ja živela pod takvom tenzijom, odmah bih skočila u "plavo Dunavo" :hahaha1:

Znate ljudi, u redu je kritikovati određene konkretne stvari u gradu, ukazivati na nešto...ali da toliko, i iz posta u post,
pljujete po sopstvenoj državi, gradu u kome ste rođeni/živite...p:

Verovatno zato sto je ovo tema koja se zove NEGATIVA...
U temi POZITIVE pisu sve pozitivno :roll:
 
Negativa je što je nekom negativa ukazivanje na negativu...:eek::mrgreen:
Ako nekom nešto nije negativno onda nikakvo ''mračenje'' ne može da utiče na njega, to može da utiče samo na one koji su i sami puni sumnje.
 
Ja mislim da ne jer se apsolutno ništa ne menja i ovo je nešto kao ''venting'', svaki mesec se dešavaju sve gore i gore stvari, nema kraja...Ja ukazujem na pozitivne stvari takođe, objektivno, a na negativne, tek svaku desetu, kao mislim većina ovde.
 
htela je da kaze da nekad mi sami sebi nepotrebno pravimo negative..da treba da se okrenemo nekim drugim stvarima u zivotu :)

Ok, ali terati tu ideju na temi koji ocigledno sluzi da ljudi istresu svoje frustracije, je blago nepotrebno..
Kao da odes na temu o autima npr i zapnes da ljudi previse govore o autima i da bi trebali da voze bicikle :roll:
 
Ok, ali terati tu ideju na temi koji ocigledno sluzi da ljudi istresu svoje frustracije, je blago nepotrebno..
Kao da odes na temu o autima npr i zapnes da ljudi previse govore o autima i da bi trebali da voze bicikle :roll:

Ovo ipak nije tema za istresanje frustracija, možda na Psihologiji ima neka takva.
Ovde ukazujemo na konkretne stvari u gradu.

Da li i za ovo možeš da kažeš da je u skladu sa temom ... ili ...
.... svaki mesec se dešavaju sve gore i gore stvari, nema kraja...

kao i uvek preterivanje u svemu i svačemu, pa i pljuvanju samo zarad istog !?
 
prijeo mi se neki topljeni sir tipa zdenka, ali ja ne kupujem njihove proizvode pa reko aj da uzmem imlekovu šumadinku. kad ja bacim pogled dole vidim naveden uvoznik za srbiju.
bacim pogled opet a ona se pravi u rumuniji.
pazi imlekov sir uvozimo iz rumunije. aj reko da vidim vojvođanku kad ono vojvođanka proizvedena u hrvatskoj.
 
dobro si i ovi trouglici..

topljeni-sir-happy-cow-regular-140g-1005752-large.jpg
 
Samp pazite na datum isticanja, sestra se nedavno otrovala od isteklog kajmaka :(
Danas video pravog ''zombija'' u Zemunu...Matori lik, obučen kao one skitnice zombiji iz filmova, proćelav, krupan, krvavog čela i sa nekom crnom tečnošću koja teče iz usta, kretao se, poremećene motorike, mrmljajuči nešto, niz jednu ulicu, moram priznati da mi nije bilo svejedno a ni ostalima koji su ga videli...

- - - - - - - - - -

Lično mislim da ''elite'' na zapadu i istoku poseduju neku vrstu ''virusa besa'' i da će on biti oslobođen da hara svetom, kada dođe ''pogodan'' čas.
 

Back
Top