Negativa

našu najveću riznicu rukopisa i srednjevekovnih dokumenata smeštenu u Arhivu SANU u Sremskim Karlovcima, od koje je bogatija bila jedino ona spaljena u bombardovanoj Narodnoj biblioteci na Kosančićevom vencu, godinama grizu pacovi zbog nebrige vlasti
 
našu najveću riznicu rukopisa i srednjevekovnih dokumenata smeštenu u Arhivu SANU u Sremskim Karlovcima, od koje je bogatija bila jedino ona spaljena u bombardovanoj Narodnoj biblioteci na Kosančićevom vencu, godinama grizu pacovi zbog nebrige vlasti

Зато што не постоји историја пре њих... :roll:

Слепима и глувима, онима без сећања се лако влада.
 
Xaxa da nekako čak i u vreme sankcija nije bio takav ''pad''...Moja sestra od tetke radi u kockarnici i kaže mi da ima ljudi koji bukvalno spavaju tamo...:neutral:
 
Један из основне је робовао тикетима, будио се у сред ноћи, све док једном није устао у 4 ујутру и рекао самом себи "ало бре будало, шта чиниш???". После тога је самог себе излечио. Можда је и уплатио неки тикет, али то је нешто сасвим друго.
 
bezobrazluk

jedno je boriti se za svoja prava a drugo maltretirati druge..narocito sto ti taksisti imaju itekako razloga da cute jer bi na prvom mestu morali da imaju fiskalne kase u vozilima..da se tacno napise putanja i na osnovu toga da se naplati racun..mene je jedan probao da zahebe tako sto mu "kao slucajno" ostala ukljucena druga tarifa od nocne voznje tokom dana i slicno...
 
agresivni prodavci orion paketa za koješta na vratima nedeljom...lepo kažem da nisam zainteresovana, ali - ne....nemam ja pojma da sam nezadovoljna i da ''moj'' provajder nije ok.
ma *******:aha:

Изгледа неки не познају љубазан начин... Треба им одговорити оштрије од њиховог наступа.
 
DOJAVA O BOMBI : Evakuisani radnici Gradske uprave u centru Beograda

Z0Nk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvWTJJN01EQV8vNjJkYTJmMGRhMjZhMzVlZTBlMGRhYzE3NzBkNTJiYzAuanBlZ5GTAs0C5ACBoTAB



Zbog dojave o bombi više od stotinu radnika evakuisano je iz zgrade Gradske uprave grada Beograda u Ulici 27. marta.

- Naše ekipe su na terenu - kratko su potvrdili u MUP-u.

Kako piše "Alo.rs", iz zgrade Gradske uprave evakuisano je više od sto radnika, a na licu mesta su i mnogobrojne policijske ekipe, ali i vatrogasci.
 

Back
Top