Nedeljnik NIN napravio naslovnu stranu s puškom uperenom u predsednika Vučića! ZGROŽENI I ČITAOCI!

Ovo je jezivo , mene interesuje , al bez šale ,kako naši drugari Alfa,KESH ,Rostova ,Marinac i ostali sns vernici preživljavaju ovakve traume iz dana u dan , iz nedelje u nedelju ,svakodnevni atentati , pa onda zamalo infarkt i donji pritisak 150,VMA ,a sada i Crna strela uperena usred predsednika . Verujem da je jako frustrirajuće da se ti objekat obožavanja stalno nalazi u smrtnoj opasnosti , da mu rade o glavi svi belosvetski ološi , podržani od strane regionalnih srboždera i domicilnih ništarija.
Kako se nose sa tim pritisikom i rizikom , kao dete u rat da šalješ , evo recimo Mita koristi votku da se smiri , a kako ostale kolege izlaze na kraj sa tom neprestanom tenzijom i rizikom ?

Kako se ti nosiš sa ndh ideologijom, pošto je ovde naveliko propagiraš?
 
Tja..Ma ajde,nije on naprednjak da to radi.Opet se služite gebelsovim metodama,biserka..


Da tragikomedija bude gore - SNS je potekao iz negdasnjeg NDH Zemuna...gde je bila tvrdjava SNS predhodnice = SRS-a....

I gle cuda...iz istog kraja je potekla i Mi6 mafija = Zemunski klan koji je ubio Djindjica...

I sad evo i ruskom agentu postavise klopku gde? = U Zemunu...i to cak sa cover pricom da su snimali ko? - Hrvati...

Ima nesto trulo u drzavi Danskoj....i u tom Zemunu...

....
 
Ovo je jezivo , mene interesuje , al bez šale ,kako naši drugari Alfa,KESH ,Rostova ,Marinac i ostali sns vernici preživljavaju ovakve traume iz dana u dan , iz nedelje u nedelju ,svakodnevni atentati , pa onda zamalo infarkt i donji pritisak 150,VMA ,a sada i Crna strela uperena usred predsednika . Verujem da je jako frustrirajuće da se ti objekat obožavanja stalno nalazi u smrtnoj opasnosti , da mu rade o glavi svi belosvetski ološi , podržani od strane regionalnih srboždera i domicilnih ništarija.
Kako se nose sa tim pritisikom i rizikom , kao dete u rat da svoje , evo recimo Mita koristi votku da se smiri , a kako ostale kolege izlaze na kraj sa tom neprestanom tenzijom i rizikom ?
Ja sam nadam se slucajno izostavljen s ove liste, kod mene nista alkohol, organic vutra majka za smirenje.
 
Tebi treba dati miseve, da se necim zanimas, ali necim ozbiljnijim.... Treba ti dati one srazburske pacove da se igras sa njima do lake muzike, macku Evropendo. :lol:
Pazi tu, lijevo na slici oporba, desno na slici Vucic:

86076209.png
 
Све што ураде овај искористи.

Напредњацима није потребан никакав повод. Они су моралне наказе и без икаквог стида измисле нешто. Овде као имају неки повод, а повода заиста нема. Али тој организованој криминалној групи ништа то не смета.
 
Da tragikomedija bude gore - SNS je potekao iz negdasnjeg NDH Zemuna...gde je bila tvrdjava SNS predhodnice = SRS-a....

I gle cuda...iz istog kraja je potekla i Mi6 mafija = Zemunski klan koji je ubio Djindjica...

I sad evo i ruskom agentu postavise klopku gde? = U Zemunu...i to cak sa cover pricom da su snimali ko? - Hrvati...

Ima nesto trulo u drzavi Danskoj....i u tom Zemunu...

....
I Mance je poginuo u Zemunu, i Cunera su ustrelili u Zemunu (preko puta Mancea, 17 godina kasnije)... I Cunerov maloletni sin je pobio oca i sina u Zemunu... I Vucic je svoj prvi posao Generalnog direktora Pinkija radio u Zemunu... I Kinezi su napravili Pupinov Most iz Zemuna... I ja sam radio u Zemunu... :hahaha:
 
Напредњацима није потребан никакав повод. Они су моралне наказе и без икаквог стида измисле нешто. Овде као имају неки повод, а повода заиста нема. Али тој организованој криминалној групи ништа то не смета.

Istina, istina. Ali koriste medije 101%. Kao boško napada žene, izađu sns žene ispred njega, sa druge strane brane onog pastira jutku. Iznesu vešala na protest, Vučić jedva dočekao. Upadnu u rts, čist penal.
Zanimljivo, jedino policija nije nikad reagovala.
 
Da tragikomedija bude gore - SNS je potekao iz negdasnjeg NDH Zemuna...gde je bila tvrdjava SNS predhodnice = SRS-a....

I gle cuda...iz istog kraja je potekla i Mi6 mafija = Zemunski klan koji je ubio Djindjica...

I sad evo i ruskom agentu postavise klopku gde? = U Zemunu...i to cak sa cover pricom da su snimali ko? - Hrvati...

Ima nesto trulo u drzavi Danskoj....i u tom Zemunu...

....
Zemun , ustaska mahala :lol:
 

Back
Top