Quantcast

Neces pa hoces...

Ms Bejb

Aktivan član
Poruka
1.649
Udjete u vezu pa vam nije to to. Sve vam nesto fali. Ima bolje, lepse, pametnije, bogatije...
Raskinete.
Posle nekoliko godina uvidite da bas i nema mnogo bolje, lepse, pametnije... mozda je cak i gore.

Da li vam se desavalo da ste se pokajali i predomislili? Da li je bilo kasno? Da li mislite da je nesto moglo drugacije i da biste sada bili srecniji?
Da li ste pokusavali nekoga osvojiti ponovo? Da li vidite nekoga nakon 10 ili 20 godina i pomislite da bi vam bilo bolje da ste ostali skupa?
Kakvi su rezultati?

Alter_Ego_

Buduća legenda
Poruka
42.454
Prvo mi bilo smesno, a nakon 10 sekundi sam prestala da se smejem i skoro mi suze krenule...

Jesi razmisljao o tome zasto je to?
Па..оно... има толико риба у мору, што да будем само са једном па одем, а онда видиш да су ти бивше биле супер. И једна и друга и трећа и остале. Са више њих сам се враћао, а са некима се нисам враћао, али сам размшљао како би било супер да се вратимо.

Ево, баш се овијех дана и недеља мувам са једном бившом са којом сам био два пута.

roland juno

Zainteresovan član
Poruka
493
Udjete u vezu pa vam nije to to. Sve vam nesto fali. Ima bolje, lepse, pametnije, bogatije...
Raskinete.
Posle nekoliko godina uvidite da bas i nema mnogo bolje, lepse, pametnije... mozda je cak i gore.

Da li vam se desavalo da ste se pokajali i predomislili? Da li je bilo kasno? Da li mislite da je nesto moglo drugacije i da biste sada bili srecniji?
Da li ste pokusavali nekoga osvojiti ponovo? Da li vidite nekoga nakon 10 ili 20 godina i pomislite da bi vam bilo bolje da ste ostali skupa?
Kakvi su rezultati?
Svaka se skola placa

gost 189405

Elita
Poruka
16.694
Ne, ono sto je bilo je proslo.Ako sam neku vezu zavrsila postojao je razlog za to.
Covek samo zeli time da se vrati u momenat u proslosti kada je bio srecan i zadovoljan.Ruzna istina je da se vise nikada ne mozes vratiti u isti momenat.
To mi je slicno narkomanu, koji bi opet ekstazu prvog puta.A dzabe se puca opet.
Govorim o odnosu gde si stvarno bio u vezi.
Tad ti je falilo nesto,sada nece? :) Jer eto ima gore.
Bolje biti ko covek sam

Manastirka

Iskusan
Poruka
5.813
Raskinete.

Kakvi su rezultati?
Sve je to sada prošlost!. Ne razmišljam o tome.Trajalo bi da je stvarno vredelo.Drago mi je kad vidim ljude da su dobro.Ne" kopam" po prošlim vremenima.Ne žalim ni za jednim bivšem.Niti vidim kakvu svrhu od toga.

Susan Sto Helit

Ističe se
Poruka
2.089
Raskinete.

Kakvi su rezultati?
Nisam pomislila, nego sam znala da može bolje.
Nisam se pokajala.
Nisam pomislila da smo trebali ostati skupa.
Nisam srela nikoga od bivših, i pomislila trebali smo ostati skupa. Zapravo, ako sam ih i srela, osećala sam olakšanje.
Rezultati su ok.

Metronomy

Veoma poznat
Poruka
10.685
Raskinete.

Kakvi su rezultati?
Trenutno je 8:8 , ali ne se znaje....
Vidis tamburo, velika je sreca predomisliti se na vreme....mnogo je lose poceti predomisljanje kada je vreme da se zivot uvodi u mirnije vode....Ljudi nekada misle da imaju dva, tri...osam zivota i moci ce da ispravljaju probom.....
a poenta je birati dok ne izaberes pouzdano dobro....kao kada biras u koji vir da skocis, pa ako omasis lupis glavom o pesak ili stenu, zavisi od srece....

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.