Nece Rome u klupama

И још ти, кретенчино, цитираш туђе постове као "расистичке"???
Тебе не треба јурити по кривичном закону за шта си писмено дао основа -
тебе треба затворити у лудницу и бацити кључ!:evil::evil::evil:

U jutarnjim satima ne bi trebalo da postoji nervoza.
Jutarnja nervoza je zapravo posledica lošeg seksualnog života tokom noći.

dr. mr. vip Iron Freud
 
Ахам........па вероватно ти зато овако рано онанишеш.......:lol::lol::lol:

п.с. Браниш свога друга комуњарског психопату...

Bilo je to lepo vreme ako si gledao svoja posla jer te je država kreditirala za stan. Nisi morao da plaćaš banci kamatu za dolazak na šalter, kamatu za krsnu slavu, kamatu za 8. mart, kamatu za Novu godinu...

Lepo je pljuvati iz komunjarskog stana sa centralnim grejanjem...
 
Ipak ke najgore biti RADIKALSKI RASISTA- fašista
A po kom to *statutu* centralne otadzbinske uprave, smatrate, da treba da imate veća prava samo zato što ste NAJVEĆA SRAMOTA ZA SRBIJU?



To što nisam LDP nikako ne znači da sam radikalski rasista. Bilo bi dobro da se vratiš malo unazad, pročitaš moje postove, a onda ćeš, sigurna sam, doći ponovo na ovo mesto i reći - izvini.

Sasvim želim da verujem da je u pitanju nesporazum, obzirom da se ubih objašnjavajući ovde da ničije dete ne bi trebalo diskriminisati.

A ništa lakše nego izvući rečenicu iz konteksta svih ostalih i prikazati je kao nečiji fašistički stav.:wink:
 
Bilo je to lepo vreme ako si gledao svoja posla jer te je država kreditirala za stan. Nisi morao da plaćaš banci kamatu za dolazak na šalter, kamatu za krsnu slavu, kamatu za 8. mart, kamatu za Novu godinu...

Lepo je pljuvati iz komunjarskog stana sa centralnim grejanjem...

Нисам у комуњарском стану него у сопственој кући!:evil:

Потпуно те разумем што жалиш за тим лоповским временима... нема више "дипломат магацина" из којих сте могли да крадете и вучете кући колико сте хтели, нема више скидање свих трошкова, тајно дуплирање плата, бесплатних путовања на терет сиротиње........
 
Нисам у комуњарском стану него у сопственој кући!:evil:

Потпуно те разумем што жалиш за тим лоповским временима... нема више "дипломат магацина" из којих сте могли да крадете и вучете кући колико сте хтели, нема више скидање свих трошкова, тајно дуплирање плата, бесплатних путовања на терет сиротиње........

Prema istorijatu rada svih stranakla koje su činile vlast nakon rapsada SK Srbije, možemo da naidjemo na gomilu afera u vezi toga što tebe muči. Pojedinci se čak usudjuju da poklone srpsku infrastrukturu Rusima jer im je nešto loše povezano u glavi a trenutno su u vlasti pa im se može..
 
Prema istorijatu rada svih stranakla koje su činile vlast nakon rapsada SK Srbije, možemo da naidjemo na gomilu afera u vezi toga što tebe muči. Pojedinci se čak usudjuju da poklone srpsku infrastrukturu Rusima jer im je nešto loše povezano u glavi a trenutno je u vlasti pa mu se može...


А зашто тако безочно ЛАЖЕШ???
 
Ili si pripadnik neke fašističke organizacije, ili se zezaš. Nema trećeg.:roll:

To je nebitno. Bitno je da svi koji brane cigansturiju ne bi bili presrecni da im dete sedi u klupi sa nekim vasljivim cigancetom... :D To je sve ono fora moze moze al ne pored mog deteta. Isto kao i gejevi.. Moze moze al dalje od mene...

Pa ako ste toliki ciganoljupci sto vam se deca ne druze sa kontejnerasima....
 
Njihovo mesto nije u Srbiji,ne kazem da ih treba ubijati vec im omoguciti povratak u svoje zemlje.Da li ste videli sta nam rade,dovoze nam 50 000 cigana iz evrope,ovo je strasno!Oni ovde ne mogu da opstanu dzabe im je bilo kakva pomoc,kada nece i ne umeju da je iskoriste!Beograd i srbija se pretvara u cigansko ruglo.Dok im se ne omoguci prelazak u svoju zemlju,jedina ideja bi bila i to dobra da se sklone negde van grada,realno(sto ne znaci da im treba graditi kuce),kuce se mogu samo graditi izbeglicama i srbima kojima je stvarno potrebna pomoc,onima koji rade,a nemaju adekvatni dom!Skitnice cigani i ostali,nek se svi zajedno premeste iz gradova,a ni u selu im bas nije mesto!

Beograde ne dam da te oboje!

www.srpskinacionalisti.freeforums.org
 
To je nebitno. Bitno je da svi koji brane cigansturiju ne bi bili presrecni da im dete sedi u klupi sa nekim vasljivim cigancetom... :D To je sve ono fora moze moze al ne pored mog deteta. Isto kao i gejevi.. Moze moze al dalje od mene...

Pa ako ste toliki ciganoljupci sto vam se deca ne druze sa kontejnerasima....

Ja nisam nikakav "ciganoljubac", ja sam čovekoljubac, a ti si... vidi ti sam sa sobom šta si.:evil:

Niti su svi Cigančići vašljivi, niti su svi oko kontejnera, a u mom kraju ima onih koji vade iz kontejnera, a uopšte nisu Cigani.

A to što ti pričaš i to kako vaspitavaš svoje dete, to će u životu biti samo tvoj problem. Danas ti smetaju Cigani, sutra će početi da ti smetaju neki drugi, tome nema kraja.

Ali, pošto ja nisam bila tvoja učiteljica da ti na vreme objasnim neke stvari, sad je očigledno kasno, pa ćeš morati sa tim da živiš.

Budi ti meni živ i zdrav i samo napred, a kad ti dete bude prebilo ili nedajbože ubilo nekoga samo zato što je druge vere ili boje kože, nemoj da se pitaš zašto je u zatvoru. To si ga ti naučio, dete se nije rodilo zlo.
 
Сам си рекао да ћеш да одсечеш, па те ја само подржавам у твојим настојањима, јер неке ствари су некима апсолутно вишак.


Sto volim da citam tvoje postove pune nemoci,jer si operisana od bilo kakve argumentovane raprave.Jos sam ti oznacio i podebljao ono sto treba da procitas,ali si izgleda i suvise plitka da bi bilo sta rezonovala....:mrgreen: Ja sam rekao da cu da odsecem sebi onu stvar,ako nisam u pravu,ali posto jesam i siguran sam da jesam,ne vidim sta ti dajes za uzvrat zbog tvoje gluposti....:-D Ja kada nisam u pravu,nesto cu i da priznam,ali neki tvrdoglavi ljudi poput tebe su bezgresni(kada bi to samo postojalao...:lol: ali na tvoju zalost ne postoji).


alergicna:
Ti se, vidim, osećaš veoma *inteligentno* pa izbegavaš *inteligentno*da vidiš znak jednakosti izmedju SMRDLJIVIH FAŠISTA U NEMAČKPM PARLAMENTU danas i STALJIMOVIH KOMUNISTA *juče* Mrtva je to trka!
Fašista ima svuda samo se različito zovu, i ne vidim da imaju bilokakav uticaj na zvanične stavove tih država na temu rasne ili verske .diskriminacije
I nema ih samo u kapitalizmu
Kod nas su to radikali, koji su podržali fašistički skup u Novom Sadu, podrzavaju *Obraz* i kao što vidiš na ovoj temi, najglasniji zagovornici diskriminacije.
Pošto si ti dovoljno *inteligentan* ne treba da ti kažem da nisu samo NEMCI fašisti a PARTIZANI NJIHOVI NAJVEĆI PROTIVNICI

Evo jos jedne devojke koja je prepametna,pa u svom pametovanju SKRECE SA TEME.Znas li ti kakav je naslov ove teme?Gde se ovde spominju komunisti?!:confused: Jel si ti slepa, gluva,gluvonema,priglupa???!!! :lol: Ja recimo pomenem kulturu,a ti se prebacis na proizvodnju cackalica u Norveskoj...:mrgreen:

Fasista DANAS ima,ali ih ZA VREME KOMUNISTA nije bilo!Zvanican stav i politika upravo je bila na delu za vreme Frankove Vlade u Kraljevini Spaniji,a u mnogim evropskim drzavama su na vlasti u lokalu(recimo Nemacka).

Posto smo konstatovali da se fasizam pojavljuje SAMO u kapitalizmu(navedi mi neku socijalisticku zemlju gde ima fasizma?),mislim da bi trebalo da se pokrijes usima i da imas bar malo kulture da direktno odgovoris na povezanost kapitalizam-fasizam?

Sto se dnevne politike tice i Radikala koje u svaku pricu moras da ubacis(muz ce ti biti radikal sigurno...:grin:),na delu je ja mislim prikrivena simpatija prema tim simpaticnim ljudima.Ja se ne borim samo protiv stranih fasista kojima ti dozvoljavas da dodju u Srbiju i investiraju,ja se borim i protiv domacih gov.ana: takozvanih nacionalista i kapitalistickog sljama(koji je izrodio fasiste).

Ipak se nisam porevario u vezi LDP-ovaca-Vi ste totalno politicki nepismeni,a argumenti su vam da se smrznes(kao pokvarena gramofonska ploca).Nije ni cudo,koliko ste samo kapitala dobili iz USA i EU. :lol: Ja bih za te pare od kapitalizma stvorio najhumaniju ideologiju( ako bi mi uopste neko poverovao,jer kapitalizam je jednostavno nemoguce odbraniti kakvo li je samo to zlo).
 
eremita:
И још ти, кретенчино, цитираш туђе постове као "расистичке"???
Тебе не треба јурити по кривичном закону за шта си писмено дао основа -
тебе треба затворити у лудницу и бацити кључ!

Evo jos jednog koji skrece sa teme...kako li vas samo lovim u nemoci da mi na pitanje date KONKRETAN ODGOVOR! :lol:

Dakle ako sam citirao rasisticke postove(a ti si prethodno napisao da u Srbiji nema fasizma),onda mi ODGOVORI gde sam pogresio i da li su to rasisticki postovi lili nisu.Posto sam te uboo u slabu tacku,nemoj da prebacujes diskusiju u vezi mog opredeljenja i deologije koja propagira smrtnu kaznu prema fasistima.Ona je usvakom slucaju opravdana, u nekim zemljama se i dan danas sprovodi.
Dakle ako ti se svidjaju srpski arijevci(mada to ne postoji),onda ih lepo usvoji pa nek zive kod tebe u stanu...(posto ce na ulici bar u mom kvartu, da dobijaju batine dok su zivi). :mrgreen:

Ali posto vidim da te rasisticki postovi pogadjaju(a takve ljude koji su rasisti treba vesati,ubijati,ustrojiti,masakrirati...:evil:),evo jos malo takvih postova:



Reymnond Berenger:

To je nebitno. Bitno je da svi koji brane cigansturiju ne bi bili presrecni da im dete sedi u klupi sa nekim vasljivim cigancetom... To je sve ono fora moze moze al ne pored mog deteta. Isto kao i gejevi.. Moze moze al dalje od mene...

Pa ako ste toliki ciganoljupci sto vam se deca ne druze sa kontejnerasima....
=======================================================================================
Combat_18:

Njihovo mesto nije u Srbiji,ne kazem da ih treba ubijati vec im omoguciti povratak u svoje zemlje.Da li ste videli sta nam rade,dovoze nam 50 000 cigana iz evrope,ovo je strasno!Oni ovde ne mogu da opstanu dzabe im je bilo kakva pomoc,kada nece i ne umeju da je iskoriste!Beograd i srbija se pretvara u cigansko ruglo.Dok im se ne omoguci prelazak u svoju zemlju,jedina ideja bi bila i to dobra da se sklone negde van grada,realno(sto ne znaci da im treba graditi kuce),kuce se mogu samo graditi izbeglicama i srbima kojima je stvarno potrebna pomoc,onima koji rade,a nemaju adekvatni dom!Skitnice cigani i ostali,nek se svi zajedno premeste iz gradova,a ni u selu im bas nije mesto!

Beograde ne dam da te oboje!


========================================================================================

Nacista sa novosadskog skupa...

prazna_glava_krvari.jpg
 
Nije problem u Romima,problem su fasisti,kako otvoreni tako i prikriveni.Ja sam za to da napravim siroki front sa Romima i svim ostalim ljudima naravno,klasno svesnim i internacionalno usmerenih pa da se resimo toga sljama.
 
Ova slika sa ovim momkom evo malo da pojasnim ukratko:
Takozvani "antifasisti" su poneli kamencice da bi ih polozili jevrejskim zrtvama,a gadjali su srbe,ehhhh koja je to bagra narkomansko-komunisticka!Rad im se totalno treba zabraniti!
Pa da vidimo mi ko se ovde poziva na silu!
 
Ova slika sa ovim momkom evo malo da pojasnim ukratko:
Takozvani "antifasisti" su poneli kamencice da bi ih polozili jevrejskim zrtvama,a gadjali su srbe,ehhhh koja je to bagra narkomansko-komunisticka!Rad im se totalno treba zabraniti!
Pa da vidimo mi ko se ovde poziva na silu!

prazna_glava_krvari.jpg


Тужно је ово што се дешава у Србији, каменују Србе!
Младић нема никакве нацистичке ознаке ни оружје, а они онако "јуначки" комуњарски
каменице у руке и удри по омладини и још им налепе етикету фашисти!!!

Али све ће то народ "позлатити", кад куцне час!
 
U četiri škole u Srbiji već su izdvojena odeljenja sa romskom decom. To su "10. oktobar" u Horgošu, "Temerkenj Ištvan" u Tornjošu, "Žarko Zrenjanin" u Apatinu i "Jožef Atila "u Bogojevu. U Centru za prava manjina kažu da su o tome obavestili prosvetnu inspekciju, i da odgovor očekuju ove nedelje.

И после Срби криви за нарастајући нацизам. Кад планирате марш на поменуте школе, као стари антифашиста и антинациста и ја бих марширао, с тим да ћу ићи другом страном улице пошто сам, игром срећног случаја, између осталог и антикомуниста.
 

Back
Top