Ne postoji granica između Crne Gore i Kosova

Nemam ja ništa protiv toga, imam ogroman broj prijatelja raznih religija... Nego znam koliko ste vi srpske "patriote" oštri po tom pitanju religije, posebno kad je islam u pitanju... :mrgreen:
Sektaši?? Ko je ođe sektaš? :eek:

Вараш се, ја сам брат Србима трију вјера. Секташи су чланови цркава које воде распопи, или разни други контроверзни бизнисмени.
 
Znaš kako...priznali ste vi Kosovo,jer ste morali da ga priznate i niste vi tu krivi ništa...tako vam je naređeno...e sad što se vi državica na koju svako može da digne onu stvar to već nije naš problem...ali samo,slaba vajda Šiptarima zbog vašeg tog priznanja...nema to nikakvog efekta...oni su tu i dalje gde jesu,i stalno će biti tu...neće mrdnuti nigde iz tog živog blata..
Njima nšta ne znači i nemaju nikakvu vajdu od vašeg priznanja..samo ste vi ukaljali sebi obraz i narušili odnose sa Srbijom zbog tog bezvrednog čina za vas...a ti se sad pitaj da li vam je bolje da imate bolje odnose sa Srbijom ili sa tom šiptarijom...

halixe nemoj tako. Nismo MI priznali kosovo :evil: nego vlast.
Mi tu nista ne mozemo.
Ne mos naci 20 Crnogoraca koji bi rekli "ae ajmo da priznamo kosovo" :roll:
 
A vi se kao pitate nesto u Srbiji jel? :dontunderstand:
Daj ne ...... koji se to narod pita danas u svojoj zemlji?

Jel mislis da Englezi, Skoti, Velsani "podrzavaju" rat u Irak, bombardovanje, ovo ono? A?

Eeee moj Halixe, znas ti dobro da je narod stoka koja se nista ne pita...

U pravu si,ali seti se sta je bilo 5 oktobra?Niko nije ni pomislio da ce se to nekad dogoditi...
Milon ljudi je izaslo na ulice Beograda kad su proglasili nezavisnost!Pa zapalili su bre americku ambasadu bez ikakvog straha...a vi?Cutite i trpite onog majmuna kako vas plasi pricom da Crna Gora nece da postoji ako on vise ne bude bio na celu...tako je i Miolsevic pricao nama isto,uostalom Milo je jedan od boljih ucenika SM...
Ako se vec ne slazete sa time sto je vas rezim priznao Kosovo,mogli ste bar dostojanstveno da izrazite nezadovoljstvo nekim mirnim demonstracijama...a ne da se plasite sta ce biti ako vise ne bude Mila...pa i mi smo tako mislili sta ce biti ako ne bude bilo Slobe,pa evo Slobe nema odavno a mi zivi i zdravi...dozvoljavate da vas ona baraba pravi na svoje sluge...mozes li zamisliti sta ces sve saznati kada Milo vise ne bude bio na cewlu Crne Gore?Pa ces posle reci sebi da li je moguce...
A mogu da ti kazem sa sigurnoscu da je Kosovo problem Crne Gore,da Srbija nikad ne bi ucinila ono sto je uradila Crna Gora...
Koliko god se neko trudio da pokaze i da dokaze da Crnogorci nemaju nikakve veze sa Srbima,nikad mu to nece uspeti...jednostavno povezani smo mnogo jace nego sto mozes i da zamislis...ne mislim pri tome da moramo da zivimo u istoj zemlji...
 
Priznanje Kosova je bila velika greška politike CG iako mislim, da Kosovo kao takvo nije potrebno nikome a najmanje Srbiji.
To je bila rak rana SFRJ a još veća Srbije.
To j, da se Kosovo izdvoji je dugoročno sigurno za Srbiju najbolje rešenje iako je bolno.
To je svijet vidio i tako napravio.
Srbija i ostali susjedi trebaju priznati ocepljenje Kosova a posle toga ga izolitari i prekinuti svaki vid saradnje i obavezno uvesti strogi vizni režim ili još bolje zatvoriti granicu.
Za ono malo nealbanaca što je tamo ostalo pa omogućiti iseljavanje i dati im za početak neki vid državne pomoći.
 
Poslednja izmena:
U pravu si,ali seti se sta je bilo 5 oktobra?Niko nije ni pomislio da ce se to nekad dogoditi...
Milon ljudi je izaslo na ulice Beograda kad su proglasili nezavisnost!Pa zapalili su bre americku ambasadu bez ikakvog straha...a vi?Cutite i trpite onog majmuna kako vas plasi pricom da Crna Gora nece da postoji ako on vise ne bude bio na celu...tako je i Miolsevic pricao nama isto,uostalom Milo je jedan od boljih ucenika SM...
Ako se vec ne slazete sa time sto je vas rezim priznao Kosovo,mogli ste bar dostojanstveno da izrazite nezadovoljstvo nekim mirnim demonstracijama...a ne da se plasite sta ce biti ako vise ne bude Mila...pa i mi smo tako mislili sta ce biti ako ne bude bilo Slobe,pa evo Slobe nema odavno a mi zivi i zdravi...dozvoljavate da vas ona baraba pravi na svoje sluge...mozes li zamisliti sta ces sve saznati kada Milo vise ne bude bio na cewlu Crne Gore?Pa ces posle reci sebi da li je moguce...
A mogu da ti kazem sa sigurnoscu da je Kosovo problem Crne Gore,da Srbija nikad ne bi ucinila ono sto je uradila Crna Gora...
Koliko god se neko trudio da pokaze i da dokaze da Crnogorci nemaju nikakve veze sa Srbima,nikad mu to nece uspeti...jednostavno povezani smo mnogo jace nego sto mozes i da zamislis...ne mislim pri tome da moramo da zivimo u istoj zemlji...

Ja mislim da izbori dokazuju što crnogorski narod misli, i nema tu narod neće, vlast oće... Narod bira vlast i to je to.
Što se tiče ovoga da Crna Gora ima ovakav problem, mislim da bi Srbija itekako gledala svoje interese, a u ovakvim odnosima kakvi su sad možda išla i na svoju štetu, a protiv Crne Gore
 
Priznanje Kosova je bila velika greška politike CG iako mislim, da Kosovo kao takvo nije potrebno nikome a najmanje Srbiji.
To je bila rak rana SFRJ a još veća Srbije.
To j, da se Kosovo izdvoji je dugoročno sigurno za Srbiju najbolje rešenje iako je bolno.
To je svijet vidio i tako napravio.
Srbija i ostali susjedi trebaju priznati ocepljenje Kosova a posle toga ga izolitari i prekinuti svaki vid saradnje i obavezno uvesti strogi vizni režim ili još bolje zatvoriti granicu.
Za ono malo nealbanaca što je tamo ostalo pa omogućiti iseljavanje i dati im za početak neki vid državne pomoći.

Bogami ako nastave ovako, preteći će oni i nas i Srbiju...
 

Back
Top