Ne mogu da svrsim...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ana (22):
Lord of Chaos:
Zamolio bih postovane diskutante da se ubuduce uzdrze od neumesnih navaljivanja za licnim kontaktom, inace cu biti prisiljen da brisem njihove postove....Unapred hvala.

Konacno...zastitnik zenskog roda...
blago ovom forumu....
:D
Evo, Anci, ja se ne uvaljujem, samo da pomognem, mada ne bih imao protiv i da se (z)druzimo... Elem, ima kerova i pored vucjaka, dakle, mani se proslosti i predaj buducnosti, nadji sebi ravnog, a kako, evo ti jednog recepta...
Dala mi ga je jedna od bivsih riba, mozda i najbolja medju njima, kada sam je pitao sto je izabrala mene izmedju nekoliko naizgled superiornijih u raznim aspektima, u drustvu u kojem smo se znali... Veli da je iz nekoliko izvora cula da sam ja, tj. moja malenkost uspevao da najbolje zadovoljim nesebicno devojke koje su bile sa mnom, ali najcesce oralno i to tako uvek tj. 100%, a klasicno, kao i svi drugi, tj. sa promenljivim uspehom, ali uglavnom, GLAVNO JE DA SAM UVEK USPEVAO NESEBICNO DA ZADOVOLJIM VOLJENU PRE SVEGA... I to je odlucilo da podje sa mnom, ali zato za moj jezik nije bilo neradnog dana, imao je kod nje skoro svakodnevno bar po jedan obrok sa neizbeznim njenim svrsavanjem... DAKLE, kada trazis momka, gledaj da je nesebican i predan da ti ugodi i zadovolji te u zivotu a i krevetu, da bi vam bilo lepo i da se lepo slozite... Nadam se da sam ti bio od koristi, sta ti kazes ?
 
dugi777jezik:
Ana (22):
Lord of Chaos:
Zamolio bih postovane diskutante da se ubuduce uzdrze od neumesnih navaljivanja za licnim kontaktom, inace cu biti prisiljen da brisem njihove postove....Unapred hvala.

Konacno...zastitnik zenskog roda...
blago ovom forumu....
:D
Evo, Anci, ja se ne uvaljujem, samo da pomognem, mada ne bih imao protiv i da se (z)druzimo... Elem, ima kerova i pored vucjaka, dakle, mani se proslosti i predaj buducnosti, nadji sebi ravnog, a kako, evo ti jednog recepta...
Dala mi ga je jedna od bivsih riba, mozda i najbolja medju njima, kada sam je pitao sto je izabrala mene izmedju nekoliko naizgled superiornijih u raznim aspektima, u drustvu u kojem smo se znali... Veli da je iz nekoliko izvora cula da sam ja, tj. moja malenkost uspevao da najbolje zadovoljim nesebicno devojke koje su bile sa mnom, ali najcesce oralno i to tako uvek tj. 100%, a klasicno, kao i svi drugi, tj. sa promenljivim uspehom, ali uglavnom, GLAVNO JE DA SAM UVEK USPEVAO NESEBICNO DA ZADOVOLJIM VOLJENU PRE SVEGA... I to je odlucilo da podje sa mnom, ali zato za moj jezik nije bilo neradnog dana, imao je kod nje skoro svakodnevno bar po jedan obrok sa neizbeznim njenim svrsavanjem... DAKLE, kada trazis momka, gledaj da je nesebican i predan da ti ugodi i zadovolji te u zivotu a i krevetu, da bi vam bilo lepo i da se lepo slozite... Nadam se da sam ti bio od koristi, sta ti kazes ?
:P :P :P Dakle, Anci, ti se pitas, sta kazes ? :P :P :P
 
Net je skroz cool place u ovoj eri otudjenja i nemanja vremena. Provalio sam da je super upoznati nekoga ovako, jer smo prinudjeni da ne koristimo oci, vec da zavirimo sta ima unutra. Koliko puta vam se desilo da vas oci prevare, pa vam se kao ne dopada, pa ovo, pa ono, pa posle nekog vremena lupate glavom u zid?
Naravno moze da bude i kontraproduktivno, pa da vam se desi da kad konacno sretnete svoju simpatiju sa neta, pozelite da zovete Greenpeace da vrate kita u vodu :P
 
Lens:
Net je skroz cool place u ovoj eri otudjenja i nemanja vremena. Provalio sam da je super upoznati nekoga ovako, jer smo prinudjeni da ne koristimo oci, vec da zavirimo sta ima unutra. Koliko puta vam se desilo da vas oci prevare, pa vam se kao ne dopada, pa ovo, pa ono, pa posle nekog vremena lupate glavom u zid?
Naravno moze da bude i kontraproduktivno, pa da vam se desi da kad konacno sretnete svoju simpatiju sa neta, pozelite da zovete Greenpeace da vrate kita u vodu :P


Ha ha ha... meni se desavalo uglavnom ovo drugo...
A...da nisi malo skrenuo sa teme?
Ana samo ti izdrzi ...ovaj prvi period je tezak...posle raskida.
Medjutim posle nastupa katarza...
Kada shvatis kolikog si se tereta oslobodila.
Bolje biti sam i zadovoljan neko u vezi i konstantno ili veci deo vremena nesrecan....

:wink:
 
Namerno sam malo skrenuo sa teme, posto se nova sama nametnula, tj. nametnuli su je ona dvojca psihopata sto spopadaju svaki zenski nick po forumu. Da li da standardizujemo neke odredjene vidove borbe protiv istih?
 
:arrow:...devojko,pisem pod pretpostavkom da nas nisi izbaronisala za celu pricu i da si iskrena-uradila si pravu stvar,jer sad tek pocinjesh da zivis i tek ces poceti da stices nove poglede i iskustva u tom zivotnom segmentu...u stvari,ne mogu da verujem da smo istih godina,a da iza sebe imash jednog tipa,jedan lik po kojem ces se secati i zamisljati svoje sexualne odnose(dobre,ako ih je bilo)i da si u do dana danasnjeg videla i imala posla sa jednim jedinim penisom...u pravu je bio onaj koji je rekao da nemas sa cim da napravis komparaciju,tako da strpi se malo da te prodje,stabilizuj se,uradi neki tet ili pirsing,idi na aerobik,solarijum,uradi nesto za sebe posto taj tvoj sebicni momak nije hteo nista za tebe i pusti se u promet,videces kako je zivot opet lep...uzivaj :wink:
 
anakin:
lepo se dogovorite...jedan orgazam tebi, jedan njemu :lol: :lol: :lol:

sto muskarci moraju da svrse a zene ne? jao pa da, njih te bole jaja te su nervozni.
nema smisla!


objasni mu osnovne stvari iz zenske anatomije!
ako nece, pa ustani i ti u sred odnosa i sedi za komp!
da nam pises novosti :lol: :lol: :lol:
grozno, saosecam sa tobom.....
...SAOSEĆAJNO. Ma znao sam, kad sam znao bre! 8)
Jedan meni - jedan tebi! :)
Ti si srce! :) :wink:
 
Ana (22):
Dve godine sam u vezi sa deckom (sa kojim sam prvi put spavala) i do sada nisam nijednom svrsila u toku odnosa. U pocetku je on to radio jako brzo i nije Mario kako je meni. Govorio je da jos nisam dovoljno opustena i da je to problem. Medjutim posle 2 godine vise ne moze da koristi isti izgovor. Ranije je uspevao manuelnom stimulacijom da me dovede do orgazma. Vise ne, i izgleda da mu je svejedno. Zaista sma mislila da mi orgazam nije toliko bitan i gurala sam u stranu jer smo se solidno slagali. Sada postajem isfrustrirana kada njega vidim kako uziva i svrsava a posle odlazi u drugu sobu da radi nesto drugo.Pocinjem da ga napadam za svasta a cini mi se da moje nezadovoljstvo potice od loseg sexa i nezadovoljenja.
Kada napravim scenu zbog svega i kazem mu u lice govori mi da sam neozbiljna i pateticno-dramaticna. A da…oralni sex mi takodje ne prija u pocetku jeste …malo…ne koliko ostalim devojkama.
Volim ovog mladica , ali imam ogroman problem. Ima li neko neki predlog ..
Sta bi vi uradili?
Unapred hvala
:oops:

Dodzi kod cika Apostola,on ce sve da resi...Ce da bonu,i lekic da se to sredi... :D
 
Ne ka sadizmu u sexu vec u svakodnevnom ponasanju...izivljavanje... vredjanje...
Na moje konstatacije da imamo problem a to je njegova samozivost generalno pa i u sexu....padao je na nivo sedmogodisnjaka sa uvredama ...tipa ti si budala... ti si kreten.
Strasno...
kada sam ga zvala poceo je da mi lupa NO i da bude strasno neprijatan...
To me je nateralo na taj poslednji i nel\mili korak.
Sada me zove i izvinjava se i hteo bi ponovo..
Plasim se samo da stvarnih promena nece biti...
Moze se folirati mesec (ako i toliko) a u sustini ce ostati sebicnjak....zar ne?
ana dodi kod mene svrsit ces sto poszo :super:
 
Dve godine sam u vezi sa deckom (sa kojim sam prvi put spavala) i do sada nisam nijednom svrsila u toku odnosa. U pocetku je on to radio jako brzo i nije Mario kako je meni. Govorio je da jos nisam dovoljno opustena i da je to problem. Medjutim posle 2 godine vise ne moze da koristi isti izgovor. Ranije je uspevao manuelnom stimulacijom da me dovede do orgazma. Vise ne, i izgleda da mu je svejedno. Zaista sma mislila da mi orgazam nije toliko bitan i gurala sam u stranu jer smo se solidno slagali. Sada postajem isfrustrirana kada njega vidim kako uziva i svrsava a posle odlazi u drugu sobu da radi nesto drugo.Pocinjem da ga napadam za svasta a cini mi se da moje nezadovoljstvo potice od loseg sexa i nezadovoljenja.
Kada napravim scenu zbog svega i kazem mu u lice govori mi da sam neozbiljna i pateticno-dramaticna. A da…oralni sex mi takodje ne prija u pocetku jeste …malo…ne koliko ostalim devojkama.
Volim ovog mladica , ali imam ogroman problem. Ima li neko neki predlog ..
Sta bi vi uradili?
Unapred hvala
:oops:

tesko je naci dobrog majstora svaki levak sebi pripisuje tu titulu...............na ja tako je to
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top