NBA 2k11

Posle nekog vremena je prestao, ali sad se javlja jedan drugi problem. Igram sezonu, već sam odigrao nekih šezdesetak mečeva, i sve je normalno radilo. Međutim, sada kada pokušam da igram meč, igra se prekine. Dakle, kad na ekranu pred početak meča (za odabir dresova) pritisnem Start, sledeće što vidim je desktop. Nije mi jasno zašto je toliko dugo sve radilo kako treba i onda je odjednom ovo počelo da se dešava. Može li neka pomoć oko ovoga? Stvarno bih voleo da završim sezonu a da ne moram da simuliram sve ostale mečeve plus plej-of.
 
Posle nekog vremena je prestao, ali sad se javlja jedan drugi problem. Igram sezonu, već sam odigrao nekih šezdesetak mečeva, i sve je normalno radilo. Međutim, sada kada pokušam da igram meč, igra se prekine. Dakle, kad na ekranu pred početak meča (za odabir dresova) pritisnem Start, sledeće što vidim je desktop. Nije mi jasno zašto je toliko dugo sve radilo kako treba i onda je odjednom ovo počelo da se dešava. Može li neka pomoć oko ovoga? Stvarno bih voleo da završim sezonu a da ne moram da simuliram sve ostale mečeve plus plej-of.

Hmmm davno sam citao o tome, to je neki bug, znam da su ljudi bjesnili po 2k11 forumima zbog toga, desi se nekad i kad igras my player... cini mi se da je to ispravljeno nekim patchom,
A mozda ti prekine sezona zbog lockout-a hahahaha : ))))))
 
Pa koji je to peč? Inače, nisam instalirao igru već sam samo otpakovao neke fajlove, krekovao i odmah pokrenuo, znači igra mi nije u obliku instaliranog programa. Valjda to neće biti problem da se aktivira peč...
 
Izasla su 2 patcha, cini mi se, ja ih nikad nisam skinuo, posto nemam nikakvih problema sa igricom, mada ne igram my player i season....
Ne znam pogledaj po torentima/warezu....
 
Zasto mi konstantno izlazi u sred igre u windows??? Da li neko zna?? Molim vas za pomoc!

Konfiguracije mog kompa su:
Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4200+ 2.21Ghz
Memorija: 2gb ram ddr2
Grafika: ATI Radeon HD 2600 256mb ddr3


HVALA U NAPRED!!!
 
Možda je problem u kreku. Ako ti je igra na disku, jesi li koristio krek s njega? Skini neki drugi s neta pa probaj s njim.

Da li ti se ispiše neka poruka kad se to desi, ili ne piše ništa?
 
Ne ispise se nista nego samo jednostavno izadje iz igrice. A to mi se desavalo i kad sam skinuo igricu sa neta i kad sam je kupio, doduse od pirata. Mozda je do same igrice, mozda jednostavno treba da kupim original. Nemam vise pojma keve mi poludecu...!!! Sta da radim???????:(((((
 
Evo brate skinuo sam neki drugi krek i opet mi izlazi :( Nemam pojma vise... Neki lik mi rece da treba da oborim sistem. Kaze da mi sistem ne valja... Dal to uopste ima veze ne znam?
Izvini sto smaram ali dal znas, ako nije do kreka, do cega jos moze da bude?
 
Možda ti se, recimo, pregreje grafička? Ako igraš sa svim maksimalnim detaljima, ne znam da li grafička od 256 MB može to da izdrži. Probaj da smanjiš rezoluciju i detalje.

BTW, da li koristiš običan PC monitor? Meni se dešavalo da mi se isključi ceo komp za vreme igranja te igre, pa se ispostavilo da je to zato što sam priključio neki TV koji može da se ponaša i kao monitor. Grafička karta nije baš najbolje "sarađivala" sa uređajem koji je prvobitno zamišljen kao TV, pa tek onda kao monitor, pa se pregrevala i komp se gasio. Kad sam priključio standardan monitor, nije bilo tih problema.
 
Joj pa ne verujem brate, ja imam bas monitor za komp LG Flatron L1918s 19''. A igram na rezoluciji 1024x768 a i detalji su mi smanjeni skoro na minimum. A jedanput sam igrao i na 800x600 i isto mi je izlazilo...:((((((((((((((
 
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!! Evo sad sam instalirao i 2k10 i iz njega mi izlazi i windows!!!!!! Gotovo popizdeo sam!!!!!!!!!!!!! Sad cu da izbrisem i 11-icu i 10-ku i sve u pizdu materinuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
MENI se 2K 11 U SRED IGRE PREKINE, ISKLJUCI i VRATI ME U WINDOWS.
ŠTA DA RADIM:(, to se ponavlja STALNO:(.

Imam sledeću konfiguraciju:
GYGABITE 880 GA-UD3H SB850
AMD Athlon6400 4 X 3,1GHz
6GB Geil RAM-a, 3x2GB( u XP32 mi priznaje samo 3,25GB: a u WIN7 samo 4GB)
ATI RADEON 5670HD sa 512MB DDR5 video RAM-a.

I dalje se ponavlja, sada igram samo 2K10 zbog toga.
Inače igra baš glatko radi u 1280x1024 sa svim detaljima.
Probao sam da sve isključim ali opet ista stvar:think:
 
imam jedan problem a nisam bas strucan pa bih zamolio nekoga da mi pomogne i da mi detaljno napise kako se to radi...imam original cd nba live 2008 god.instaliraos am i bez problema cd radi ,imam i dzojstik sve ok,medjutim nikako neumem da u opcijama igrice da prebacim dzojstik u igru,sta god pritisnem i pocenm utakmicu dzojstik nereaguje vec samo na tastaturu...da napomenem da dzojstik radi,ver pre sam igrao isto ovo,ali zbog problema sa komp.sam izbrisao igricu,i sad kad sam ponovo instalirao igricu neumem da podesim dzojstik,zaboravio sma kakos am to pre radio...znaci udjem u opcije u igrici gdje se to pravi i tu nastaje problem,sta dalje?molio bih odgovor hitno,ako moze..veliki pozdrav za sve ...pozdrav...cekam.....
 

Back
Top