Navijači Slavije dali podršku

ma mozemo valjda i mi demokrate nekad da ispadnemo glupi u drustvu, prisvojili ste patriotizam a i sve vise hocete da dokazete da treba da prisvojite upravo vi i glupost.Sto se tice gluposti nema frke,realno vama i pripada ali patriotizam!? tu se jos ne predajemo...

a ti si kao srpkinja?

ajde srpkinjo klinki na ovaj link pa pogledaj


pa ako imas srce reci mi kakvu u tebi reakciju izaziva
 
a vi ko pravi osvajaci prisvojili celu EU :mrgreen:
jos kad tadic na pozornici kaze-TO NIJE NJIHOVA IDEJA,TO JE MOJA IDEJA MI SMO IZMISLILI EU-prevrnuh se od smeha:hahaha::hahaha::hahaha:

kako ne shvataju da sve sto karikiraju radikalima u tome u barem 2 puta gori.

a odkud ti albanac da se toliko interesujes za srpsku politiku:dontunderstand:

kako si ti zakljucio da sam ja Albanac? ja sam patrioto srpkinja, od oca srbina(ekstremnog radikala) i mame srpkinje koju smotam da na izborima glasa za LDP ili DS do zadnjeg momenta ne znam koga da zaokruzim pa kad krene izborna komisija da me ganja zaokruzim prvo od ta dva na koje mi padne pogled. .(tata radikal se nervira).
 
Poslednja izmena:
kako si ti zakljucio da sam ja Albanac? ja sam patriot srpkinja, od oca srbina(ekstremnog radikala) i mame srpkinje koju smotam da na izborima glasa za LDP.

aaaaaaaaaaa pa nisam daleoko bio LDP sheeptar isa stvar.
nego pomislih zato sto tako govoris o srbima,mislim ljudi nam pomazu,ma kakvi da su pomazu nam,a ti tako....poklonu se u zube ne gleda,znaci ne verujem:otkacio::otkacio:
 
ne ja sam ti tata,samo sto ti to jos ne znas :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ne ti si tata od ove male
avatar144780_1.gif
maho shojo! :rtfm:
 
kako si ti zakljucio da sam ja Albanac? ja sam patrioto srpkinja, od oca srbina(ekstremnog radikala) i mame srpkinje koju smotam da na izborima glasa za LDP ili DS do zadnjeg momenta ne znam koga da zaokruzim pa kad krene izborna komisija da me ganja zaokruzim prvo od ta dva na koje mi padne pogled. .(tata radikal se nervira).

Ja imam dve ćerke i obe bih se odrekao kada bi glasale za ove homose ili narkomane.
Vaspitavane su u zdravoj,normalnoj sredini.To su prave srpkinje.
 

Back
Top