Navijači Engleske na utakmici u Prištini pevali "Srbi su kopilad gde god da se nađu"

Да ли је на расној или националној основи увреда је увреда. Борис Джонсон је лицемер ако не захтева ошту казну за фудбалски савез Енглеске због овог инцидента.
Inače ne bih rekao da Džonson treba to da traži, u ovom slučaju treba Vučić, baš kao što je Džonson za svoju reprezentaciju kada je vredjana. Samo što Vučić to ne sme zbog delivery unit i Tonija Blera.
 
Inače ne bih rekao da Džonson treba to da traži, u ovom slučaju treba Vučić, baš kao što je Džonson za svoju reprezentaciju kada je vredjana. Samo što Vučić to ne sme zbog delivery unit i Tonija Blera.
Борис Джонсон би најбоље заштито своју репрезентацију од увреда када би осуђивао и увреде енглеских навијача према другима. Иначе слажем се да би и Вучић требало да захтева од Уефе да се енглеска репрецентација оштро казни.
 
Većinom fudbalski navijači su nasilnici, huligani i vrlo često rasisti i šovinisti. To je tako u evropskim zemljama. Ima i slučajeva kada su druga krajnost pa su neke komunjare kao u Italiji ali uglavnom šetaju od fašizma do komunizma. To je tako što se tiče tih vatrenih navijača. Ne treba na osnovu njih praviti sliku o celoj naciji. Jel to znači da Srbe treba gledati kroz navijače Zvezde i Partizana gde dosta ima i kriminalaca? Pa ne, to je manjinski deo svake evropske nacije ali mnogo glasan i nasilan.


Ono sto je karakteristicno za engleze jeste da nas jednako mrzi i njihov narod tj navijaci kao i njihova vlast

Oboje su uvek i svuda protiv Srba

Pogledajte politiku Engleza od 1992 do danas uvek protiv Srba gde god mogu

Setimo se samo sta je britansko pirgavo MI6 govedo Pedi Esdaun radilo Srbima u RS dok je bio "visoki predstavnik"
 
само када се сетим како су Руси тукли те девојчице.....а било је и бежања и то повеликог, да не причамо о скичању и кмечању након лемања.

ПС у време када су пиргави разбојници правили највећа срања по европи су игром случаја гостовали и у Београду.

Проблем је решан тако што је одлучено да их од напада поштеног света чува Арканова екипа. Мале девојчице од 5 година, лепо васпитане нису биле равне разбојницима. Толико су били фини и културни да рођене мајке их нису могле препознати.

АЛИ СУ зато искали бес на затвореним хотелским собама.... :mrgreen:
 
Pa šta kmečiš?
Odjednom su Englezi ista bagra kao i Šipci
:hahaha:

Бленто један да се Срби нису изборили за себе 1815, када су Енглези кренули са минирањем сваке српске државности, не бисте ни ви имали државу, а ни нацију.

Бленто незахвални, неморални и недорасли !
 
Slažem se, smatram da svakoga treba kažnjavati za vredjanja na rasnoj, verskoj i nacionalnoj osnovi ali koliko vidim kažnjavaju samo za rasnu i versku, dakle ispada da su samo crnci i muslimani zaštićeni dok recimo možeš nacije pljuvati.

Хаг је тако одредио када је отишао по мишљење у дубоку државу ... :kafa:
 
Бленто један да се Срби нису изборили за себе 1815, када су Енглези кренули са минирањем сваке српске државности, не бисте ни ви имали државу, а ни нацију.

Бленто незахвални, неморални и недорасли !
Zašto misliš da je nekoga tko nije istoričar briga za 1815.?
Znaš koliko me to zabole, kome da budem zahvalan? Tebi?
Pa daj nađi nešto za što si sam zaslužan, a ne da se ponosiš nečime s čime nemaš veze.
Ti si Srbin, pa onda automatski ponosiš sa Srbima iz 1815te.
Ahahahahaha
 
Zašto misliš da je nekoga tko nije istoričar briga za 1815.?
Znaš koliko me to zabole, kome da budem zahvalan? Tebi?
Pa daj nađi nešto za što si sam zaslužan, a ne da se ponosiš nečime s čime nemaš veze.
Ti si Srbin, pa onda automatski ponosiš sa Srbima iz 1815te.
Ahahahahaha

Не кревељи се,

блентав па усташа !
 
Pa moraš biti ponosan što si Srbin. Skupljaš boce po kontejnerima, ali si ponosan.

Нисмо више од вас, који сте скупљали златне зубе и крстиће, а 5.5Т злата пребацили у ваткан

Ненормална нација не може никоме причати о поносу
 

Back
Top