Natalni horoskopi 30 evra

meni je zasmetalo, ne znam. zato sto je ovo forum gde je ocigledno da svi tako raspravljamo o astrologiji, a ovaj lik upadne ostavi kontakt, kao javite mi se i to kosta 30 ojra, i nema ga vise...bar da ucestvuje na forumu, lakse bih to svarila. na kraju krajeva, svi znamo ovde nekoga ko moze da ti uradi horoskop za pare, i cini mi se da nije to poenta. vecina ljudi ovde je da nesto nauci.
 
svetlanke:
meni je zasmetalo, ne znam. zato sto je ovo forum gde je ocigledno da svi tako raspravljamo o astrologiji, a ovaj lik upadne ostavi kontakt, kao javite mi se i to kosta 30 ojra, i nema ga vise...bar da ucestvuje na forumu, lakse bih to svarila. na kraju krajeva, svi znamo ovde nekoga ko moze da ti uradi horoskop za pare, i cini mi se da nije to poenta. vecina ljudi ovde je da nesto nauci.
JA TE PODRZAVAM!
Nazalost znam malo o astrologiji, ustvari poznajem znakove iz iskustva [ pratim ], ali nista vise od toga, tako da mi ovaj forum dodje kao dobar ucitelj. :-)
 
jedem_skorpije_za_dorucak:
Covek je izneo svoj oglas! :lol:
Ne zeli da podeli znanje sa Vama.To znanje kosta. :wink:

Ko zeli neka ga kontaktira, medjutim nema potvrde o njegovom poznavanju materije.
Tako da, kome je do kontakta...zna koliko treba da izdvoji. :lol: :lol: :lol:
Mislim da je decko skroman u naplati. :lol: :lol: :lol: :lol:
pa upravo se o tome i radi! ako budem htela da nekome platim da mi uradi horoskop radije cu se obratiti nekome u cije sam znanje sigurna :)
 
cleopathra:
JA TE PODRZAVAM!
Nazalost znam malo o astrologiji, ustvari poznajem znakove iz iskustva [ pratim ], ali nista vise od toga, tako da mi ovaj forum dodje kao dobar ucitelj. :-)

I ja isto tako,..da nema ovog foruma ne bih ni znala da postoji horoskop :lol: salim se,..ali volim ga jer mozes sve da pitas sta te zanima i ima finih i dobrih ljudi (svetlanke,jedem skorpije, beba, mady,astrodita....i ostali ah da krvolok) koji uvek pomognu kada treba nesto,...
 
Pa dobro sad, sto ste napali coveka, mora i on od necega da zivi :)
I ja naplacujem kartu 30 eura, mada to i nije visoka cena. Standard u proseku izadje 50 eura, ali posto ja radim uglavnom sa mladim ljudima nisam povecavala cenu vec godinu dana
 
pa ok 30 eura nije nesto mnogo, ima ih koji naplacuju po 200,300 americkih dolara i vise i to su astrolozi koji mnogo znaju i sigurni su u sebe i sigurni da njihov rad toliko vredi...
sad za 30 eura dobijes koliko si platio...moja logika:)))

enigmas, posto sam ja pomalo finansijski talenat, da ti dam savet :)
ako ti oglas bas nije upalio i nemas musterija, smanji ti to na 10 eura i dobices bar 20 musterija iz taka, eto ti 200 eura:))
mislim bolje 200 eura nego NULA:)))
 
svetlanke:
bebo, ajd da budes i moj finansijski savetnik, ja se tu ne snalazim bas dobro :( mada ovo sto si napisala nema bas smisla, zato sto se lik nece vise nikad vratiti na ovaj forum...:)

kako nema smisla?:))
pa pazi, ako je ljudima 30 eura skupo nece mu se niko javiti i nece zaraditi nista...
ako smanji cenu javice mu se neko, a mozda i mnogo njih jer je jeftino i zaradice covek lovu...kapiras?:))))


a to, pa otkud ja znam da li ce se vratiti ili ne? ...mislis ti si ga oterala iz taka onim prvim komentarom ?:))))))
 
amanzaman:
Pa dobro sad, sto ste napali coveka, mora i on od necega da zivi :)
I ja naplacujem kartu 30 eura, mada to i nije visoka cena. Standard u proseku izadje 50 eura, ali posto ja radim uglavnom sa mladim ljudima nisam povecavala cenu vec godinu dana

e sad mi je lakse - ja vec dve godine drzim istu cenu od 25 eura i zaista, vec neko vreme razmisljam da podignem makar na 30.
 
Derane neprilagođeni, i nedokazani, znaš li da te vidimo...sa zvezda se sve vidi!...a, kada te uhvatimo, pokazaćeš nam koliko si naučio o Astrologiji...koliko postova ovde imaš, još malo pa da te proglasimo za nama ravnog...e,sada je beba na potezu! :-D :arrow:
 
beba_toronto:
kako nema smisla?:))
pa pazi, ako je ljudima 30 eura skupo nece mu se niko javiti i nece zaraditi nista...
ako smanji cenu javice mu se neko, a mozda i mnogo njih jer je jeftino i zaradice covek lovu...kapiras?:))))

a to, pa otkud ja znam da li ce se vratiti ili ne? ...mislis ti si ga oterala iz taka onim prvim komentarom ?:))))))

hehehe, pa nece se vratiti, bre, vidis da ga nema...ostavio cenu i otisao na neke druge forume da pokusa da naplati svoje neprovereno znanje...zato sam napisala da nema smisla, jer se covek nece vratiti. a ako se uplasio od mog prvog posta (kako li ce tek preziveti uskrsnji? :)), onda je mnogo, brate, plasljive prirode, i ne treba nam ovde...:)
da odem ja kod mady na konsultaciju dok nije podigla cenu, sta kazes bebo, moj finansijski savetnice? ;-)
 

Back
Top