Quantcast

Natalni horoskopi 30 evra

svetlanke

Zainteresovan član
Poruka
280
meni je zasmetalo, ne znam. zato sto je ovo forum gde je ocigledno da svi tako raspravljamo o astrologiji, a ovaj lik upadne ostavi kontakt, kao javite mi se i to kosta 30 ojra, i nema ga vise...bar da ucestvuje na forumu, lakse bih to svarila. na kraju krajeva, svi znamo ovde nekoga ko moze da ti uradi horoskop za pare, i cini mi se da nije to poenta. vecina ljudi ovde je da nesto nauci.

cleopathra

Zainteresovan član
Poruka
378
svetlanke:
meni je zasmetalo, ne znam. zato sto je ovo forum gde je ocigledno da svi tako raspravljamo o astrologiji, a ovaj lik upadne ostavi kontakt, kao javite mi se i to kosta 30 ojra, i nema ga vise...bar da ucestvuje na forumu, lakse bih to svarila. na kraju krajeva, svi znamo ovde nekoga ko moze da ti uradi horoskop za pare, i cini mi se da nije to poenta. vecina ljudi ovde je da nesto nauci.
JA TE PODRZAVAM!
Nazalost znam malo o astrologiji, ustvari poznajem znakove iz iskustva [ pratim ], ali nista vise od toga, tako da mi ovaj forum dodje kao dobar ucitelj. :-)

svetlanke

Zainteresovan član
Poruka
280
jedem_skorpije_za_dorucak:
Covek je izneo svoj oglas! :lol:
Ne zeli da podeli znanje sa Vama.To znanje kosta. :wink:

Ko zeli neka ga kontaktira, medjutim nema potvrde o njegovom poznavanju materije.
Tako da, kome je do kontakta...zna koliko treba da izdvoji. :lol: :lol: :lol:
Mislim da je decko skroman u naplati. :lol: :lol: :lol: :lol:
pa upravo se o tome i radi! ako budem htela da nekome platim da mi uradi horoskop radije cu se obratiti nekome u cije sam znanje sigurna :)

Poruka
16.117
cleopathra:
JA TE PODRZAVAM!
Nazalost znam malo o astrologiji, ustvari poznajem znakove iz iskustva [ pratim ], ali nista vise od toga, tako da mi ovaj forum dodje kao dobar ucitelj. :-)
I ja isto tako,..da nema ovog foruma ne bih ni znala da postoji horoskop :lol: salim se,..ali volim ga jer mozes sve da pitas sta te zanima i ima finih i dobrih ljudi (svetlanke,jedem skorpije, beba, mady,astrodita....i ostali ah da krvolok) koji uvek pomognu kada treba nesto,...

amanzaman

Zainteresovan član
Poruka
164
Pa dobro sad, sto ste napali coveka, mora i on od necega da zivi :)
I ja naplacujem kartu 30 eura, mada to i nije visoka cena. Standard u proseku izadje 50 eura, ali posto ja radim uglavnom sa mladim ljudima nisam povecavala cenu vec godinu dana

beba_toronto

Ističe se
Poruka
2.643
pa ok 30 eura nije nesto mnogo, ima ih koji naplacuju po 200,300 americkih dolara i vise i to su astrolozi koji mnogo znaju i sigurni su u sebe i sigurni da njihov rad toliko vredi...
sad za 30 eura dobijes koliko si platio...moja logika:)))

enigmas, posto sam ja pomalo finansijski talenat, da ti dam savet :)
ako ti oglas bas nije upalio i nemas musterija, smanji ti to na 10 eura i dobices bar 20 musterija iz taka, eto ti 200 eura:))
mislim bolje 200 eura nego NULA:)))

beba_toronto

Ističe se
Poruka
2.643
svetlanke:
bebo, ajd da budes i moj finansijski savetnik, ja se tu ne snalazim bas dobro :( mada ovo sto si napisala nema bas smisla, zato sto se lik nece vise nikad vratiti na ovaj forum...:)
kako nema smisla?:))
pa pazi, ako je ljudima 30 eura skupo nece mu se niko javiti i nece zaraditi nista...
ako smanji cenu javice mu se neko, a mozda i mnogo njih jer je jeftino i zaradice covek lovu...kapiras?:))))

a to, pa otkud ja znam da li ce se vratiti ili ne? ...mislis ti si ga oterala iz taka onim prvim komentarom ?:))))))

Mady

Primećen član
Banovan
Poruka
676
amanzaman:
Pa dobro sad, sto ste napali coveka, mora i on od necega da zivi :)
I ja naplacujem kartu 30 eura, mada to i nije visoka cena. Standard u proseku izadje 50 eura, ali posto ja radim uglavnom sa mladim ljudima nisam povecavala cenu vec godinu dana
e sad mi je lakse - ja vec dve godine drzim istu cenu od 25 eura i zaista, vec neko vreme razmisljam da podignem makar na 30.

Astrodita

Domaćin
Poruka
4.933
Derane neprilagođeni, i nedokazani, znaš li da te vidimo...sa zvezda se sve vidi!...a, kada te uhvatimo, pokazaćeš nam koliko si naučio o Astrologiji...koliko postova ovde imaš, još malo pa da te proglasimo za nama ravnog...e,sada je beba na potezu! :-D :arrow:

svetlanke

Zainteresovan član
Poruka
280
beba_toronto:
kako nema smisla?:))
pa pazi, ako je ljudima 30 eura skupo nece mu se niko javiti i nece zaraditi nista...
ako smanji cenu javice mu se neko, a mozda i mnogo njih jer je jeftino i zaradice covek lovu...kapiras?:))))

a to, pa otkud ja znam da li ce se vratiti ili ne? ...mislis ti si ga oterala iz taka onim prvim komentarom ?:))))))
hehehe, pa nece se vratiti, bre, vidis da ga nema...ostavio cenu i otisao na neke druge forume da pokusa da naplati svoje neprovereno znanje...zato sam napisala da nema smisla, jer se covek nece vratiti. a ako se uplasio od mog prvog posta (kako li ce tek preziveti uskrsnji? :)), onda je mnogo, brate, plasljive prirode, i ne treba nam ovde...:)
da odem ja kod mady na konsultaciju dok nije podigla cenu, sta kazes bebo, moj finansijski savetnice? ;-)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.