NATALNA KARTA - U SLIKAMA

Cao svima!
Nova sam na forumu, cestitke svima, odlican je!
333zvk3.gif
[/IMG]
Evo moje natalne, zanima me ovaj vatreni trigon i njegov uticaj,
s obzirom da su neke planete u izgonu itd... videcete.
Pocetnik sam, dajte malo pomoci...
 
Poslednja izmena:
pa evo i moje slike po ko zna koji put valjda ce neko da se smiluje i napise nesto...:(

Komunikativan si, društven, imaš dosta prijatelja, posao jako bitna u životu, i uspeh u istom. Dosta si nezavistan, imaš potrebu za dominacijom, znaš šta hoćeš, ambiciozan, inteligentan.
Verovatno si imao srećno detinjstvo. Kroz život, dosta prepreka koje možeš da prevaziđeš, ali ono što može da predstavlja problem je preterana osetljivost na razočarenja, ne umeš lako i brzo da preboliš, javlja se često ogorčenost, patnja, negativne faze... Konflikt u sebi koji može izazvati i povlačenje u sebe.
Imaš kvadrat Pl i Meseca, što u bukavalnom smislu znači "prokletstvo", znači izbegavati rizične situacije, po svaku cenu. Pa i Pl sa Suncem u kvadratu, koriguj svoj temperament, razvijaj samokontrolu... ovi aspekti su igra sa sudbinom, ili će te odvesti u destruktivnost, ili će te ojačati.
Ono što sreću kvari je ljubav, veliki sex.apetiti, ljubomora, posesivnost, preterana emotivnost, sklonost iluzijama... uglavnom u vezama. Kad voliš, voliš do kraja... brak bi trebao da bude iz ljubavi.
Često će se javljati nezadovoljstvo, nevera, melanholija... to što se tiče ljubavi.
Nije loš natal, samo što imaš te aspekte "krajnosti", koje uz malo volje možeš da prevaziđeš.
Inače, laik sam za astrologiju, vidim samo ono što je transparentno, pa ako neko ume da poveže detaljnije, neka pokuša...
 
Hej, ljudi, meni je ovo prva poruka na ovom forumu :D Vidim, ima zanimljivih tema, pa sam odlucila da se prikljucim :super: Ako bi neko mogao da izdvoji par trenutaka za moju natalnu, bila bih mu mnogo zahvalna... Znate, ono kao, u znak dobrodoslice :hvala: Konkretno, zanima me ljubav, tu do sada nisam imala srece :whistling:

E, pa ciljeve koje si sebi zadala nikada nećeš postići... a ti se zapitaj koliko su realni.
Ljubomorna si, kriješ emocije, promenljiva, prevrtljiva, i stalno težiš nekim promenama. Kao da ne znaš šta hoćeš... odžavaš uglavnom površne odnose, i kakvu ljubav očekuješ, kada nisi sposobna da priužiš?
Neke sex. devijacije, definitivno...
 
Cime bih ja mogla da se bavim posto jos uvek nisam sigurna?z:(

Najbolje bi bilo da radiš negde u inostranstvu... ili rad u zatvorenom, ne sa ljudima.
Toliko si emotivna, tačnije letargična, praktično nesposobna da živiš na manual.
Jako si slaba ličnost, nestabilna, plašljiva, impulsivna... moguće da je majka uzrok tome.
Što se tiče posla, teško stičeš i tu nema nekog bitnijeg prosperiteta... srednja klasa.
Drž se sexa, to će ti dobro ići...
 
Ako neko moze da mi kaze nesto vezano za ljubav...do nedavno sam imala dugu vezu i sad je to puklo...vise ni sama ne znam sta se desava...odjednom se sve promijenilo...da li postoji sansa da se vratimo u normalu i pomirimo ?
nemojte da galamiti na mene, i ja to onako više copy-paste....čisto da vidim dali je šta tačno!
reci majo imali šta da je tačno?
Dobar porodični život,nekretnine,imanja,automobile i sreću…
Majka igra veliku ulogu u njihovom životu imaju dosta sličnosti sa njom
vrlo šarmantno, učtivo, taktično, ljupko, fino, ali nije tako nežan kako izgleda.

Pošten je i pravedan. Ležeran je i ne sekira se. Može da živi samostalno, vrlo druželjubiv, voli lepotu svega i svuda pa i od partnera. Ceni protokol i konvencije, umetnost i estetiku, fine manire.

Naginjete socijalnim pitanjima; ispunjavaju vas medjusobni odnosi, krasi vas talenat za diplomatiju….

BRAK: Javne nezgode, na poznanstva preko nekih veza koje se može okončati brakom, ali tu nema ništa od braka. Težak tip. U ženskom horoskopu ovo je pokazatelj mogućih abortusa ili problema u trudnoći.

Svoje potrebe su obojene slobodom, pa je moguće naglo iskušenje i duple veze. Najveći broj osoba sa ovom Venerom je razveden ili uopšte ne ulaze u brak, jer im je lična sloboda imperativ. Postoji visoka doza rizika od razvoda.

Naglašava strasti. Osoba čiji je horoskop ili njen partner će biti strasna i ljubomorna osoba. To je često simobol da je osoba bila u nekom konfliktu u prošlom životu sa svojim sadašnjim partnerom. Opisuje veliku mržnju koja se tokom ove inkarnacije pretvara u neizmernu strast, a kroz to se daje mogućnost za ljubav i spajanje. Ovakvi ljudi lako ulaze u veze, ali ne mogu ni da izađu iz njih lako. Često tu treba da se dovrši odnos, te osoba često odlazi ali se i vraća partneru.
Imaju dosta povrsnih veza pre braka.
ZDRAVLJE: ovaj položaj donosi osetljivost kože i mokraćnih kanala.
 
Imam veeeeliiiiki problem u pronalazenju posla!Zamolila bih nekog od vas da pogleda moju natalnu kartu, ovo sedenje kod kuce utice na psihu, verujte sve sam pokusala.
Nikada nisam imala problem da nadjem posao, radim vec vise od 5 godina administrativne poslove i nazalost firma je otisla pod stecaj, a ja od septembra mucim muku! :(
Rodjena sam 25.06.1978 BGD u 22:10
Hvala unapred.
 
Samo da vam kažem jednu stvar... neće horoskop da vam kaže ništa što već ne znate, niti će da vas usmeri... naiđe loš period, zatišje. Jednostavno, ne treba odustajati, jer većina stvari zavisi od nas i verujem da ako si dovoljno uporan možeš planinu da pomeriš. I uz malo volje.
Veeeeliki je problem kukati da imaš problem, a ne rešavati ga. Ne kažem da se ne trudiš, ali znam po sebi kada tražim pomoć planeta. Kada ne vidim izlaz, kada se prepustim, kada sam pasivna... i na već predstojeći problem imam dodatno opterećenje onoga što može, a ne mora da se desi.
 
Imam veeeeliiiiki problem u pronalazenju posla!Zamolila bih nekog od vas da pogleda moju natalnu kartu, ovo sedenje kod kuce utice na psihu, verujte sve sam pokusala.
Nikada nisam imala problem da nadjem posao, radim vec vise od 5 godina administrativne poslove i nazalost firma je otisla pod stecaj, a ja od septembra mucim muku! :(
Rodjena sam 25.06.1978 BGD u 22:10
Hvala unapred.

http://img209.imageshack.us/i/natalf.gif/
 
imam pitanja za gore postavljenu kartu ,jarac-strelac:
da li si krupan ili pak gojazan?
da li si osoba koja je zainteresovana za mnogo stvari odjednom?
kakav si sa ocem i majkom?
da li maštaš o braku?
da li su ti govorili da si teška osoba?

Visok, ali ne gojazan, moze se reci da sam mtsav. Zainteresovan sam za sve i veoma znatizeljan. Odnos sa roditeljima relativno hladan... nisu mi nikad rekli da sam tezak, ali verovatno neki u pocetku tako misle! Nadam se da je doprinelo istrazivanju.
 
karijera kaže: računari, muzika dali je hobi ili profesija uglavnom koliko sam ja ovo skontala dobra karijera, trčiš za karijerom i novcem:lol:
prvo da kažem da nisam astrolog ali onako čisto da ti neko nešto kaže....:znamiguje:
za ljubav: žena traži emotivnog čoveka koji može da je razume, ali po pravilu nalazi uvek razočarenja - teško nadje pravog, tek kasnije shvata da je pogrešila i da nije to onaj pravi. Susretaće tipove (Rak, Skorpion, Ribe). Partner im je uglavnom iz inostranstva ili druge vere....khm može bit i neki od prijateljice bivši ili razveden:think:
 

Back
Top