Nasilje na koncertima (stara tema „Koncert EXPLOITED-a“)

Sad sam dosao kuci sa koncerta i kontao sam da otvorim temu o tom koncertu. . .
Mislim stvarno. . . Bez obzira koji je koncert bio, bez obzira ko gostovao ali suzavac. . . Sreca pa nije bomba.
Direktori dobra atmosfera, Dritte Wahl OK, kad je dosao Wally isto dobro, Voz Populi fenomenalno. . . A onda Exploited. . . Prvi put vidim coveka live, cekao ga punih osam godina. . . Nisam vereovao dok ga nisam video, bas kao sto je i Rudar rekao "Ljudi da li vi mozete da verujete? Ja ne mogu" nisam ni ja verovao. . . Krece "Let Star War" sledi "The Massacre". . . Dolazi do cetvrte pesme i KRAJ KONCERTA!!! Ono sto smo cekali 20 godina otislo u nepovrat zarad jedne individue! Pa mislim stvaro sto je puno puno je. . .
 
Evo kako je bilo na Exploited-u!!!

Nije istina da obezbedjenje nije moglo da spreci ulazak suzavaca na koncert! Jednostavno srpski primitivizam i korupcija. I s takvom bezbednoscu na koncertima i javnim okupljanjima Beograd I Srbija zele u Evropu i svet. E, ocin ce! Ovakav primitivizam (pored silnog obezbedjenja) se nikad nebi desio u NS, a kamoli u Budimpesti! Uzas! Od Exploited-a videsmo samo cetiri pesme. A organizatora zivo zabole za nas trud i nase pare. Skotovi!!! Snose svu odgovornost!

A murija je poseban fenomen. Prvo ih se pojavilo samo nekoliko, a zatim je dosla cela ekipa, da se prave face. Naravno kada je opasnost uveliko prosla (Dabogda svi izginuli na Kosovu!!!). A hitna je od silnih pandurskih kola jedva uspela da se provuce do SKC-a!

Nadam se da ce Vojvodina uskoro da se resi Beogradske okupacije i napravi urednu i stabilnu drzavu, a najveci svetski bendovi odsad dolaziti u Novi Sad! A Beograd...Jos dugo nece biti na karti sveta...a, narocito sto se koncerata tice!
 
Ko god da je bacio suzavac, stvarno je strasno i sramota. Uzas, sigurna sam da je to namerno uradjeno, 100%.
Sinos sam prosla pored SKC oko 20h, i u tom momentu me pozove moj kum i pita "gde si", a ja "ispred SKC, idem na koncert", a on "ne ser i", ja "ma sutra malo na koncert, moram u pozoriste (zbog posla), eee kume moj koliko smo puta rekli da kad budu dosli idemo da ih gledama, a sad ti cuvas bebu kuci ja picim na posao a klinci i oni koji imaju vremena odose da slusaju legende....... Kad ono vi culi smao 4 pesme UZAS
 
Banshee:
a ko je bacio suzavac i zasto? :shock:
mislim,cula u vestima sta se desilo ali nisam ukapirala zasto?
Zvanicno se ne zna ko je bacio suzavac, nezvanicno nacista. Zasto?! Pa jednostavno da bi se sprecio koncert sta drugo. . . Ovo je jedna velika sramota za nas jer da je bilo nesto gore pitam se kakve bi bile posledice. . . A najgore mi je od svega kad sam cuo da je suzavac ubacen kroz prozor (tako rekli na BK). . . Mislim to je tolika odvala da ono. . . Nevredi ni raspravljati o tome. . . Ako se ista moze sa sigurnoscu reci to je da je suzavac "uleteo" iznutra. . .
 
najgore od svega je to sto rts takoreci nije ni pomenuo nista od ovog. to da je suzavac dosao sa ulice nije definitivno tacno jer sam stajao kod sanka pored prozora. suzavac su bacili neljudi iz obezbedjenja ili je sve montirano... prosao covek i spustio. kontrola na ulazu je bila takva da nikom nije moglo da padne na pamet da provuce tako nesto. a i zbog cega je bilo 30-ak policajaca ako je proneseno. secam se da tipa iza mene nisu pustili unutra, SA ULAZNICOM, zato sto je NOSIO KAPU I TAMNE NAOCARE!!! znaci, kurcenje do kraja. suzavac je krenuo iz centra sale. a i svako ko je bio se seca da su gorile sa bine (posebno onaj smokljan desno) skakale svakog sekunda kada bi rudar spustio mikrofon u publiku.
 
Tema je postala lepsljiva zbog seobuhvatnog nasilja na ciji kraj je krajnje vreme da se stane! Neredi na sprotskim utakmicama su vec odavno redovni, neredimi na svirkama ne toliko ali i njih ima i krajnje je vreme da se stane na put tome! Zbog toga je ova tema lepsljiva! Da svi koji dolaze na forum vide gde zivimo i da stanu na put tome! Ono sto se desilo na Exploitedu je stvarno previse, pa makar to bio i Exploited!
 
Banshee:
stvarno sramota. :roll:
a bolje da ne pitam sta ce biti sa vasim parama...:evil:
Bas me briga za pare, u ovom momentu mi je najzalije sto sam video samo 4 pesme Exploited-a, sto sam morao da gledam to sto se desavalo tamo i STO SAM DANAS NA GRADILISTU IMAO PRILIKU DA GLEDAM IDENTICNU SCENU! Prvo je dosao lik sa bakljom na Ateistima, a onda su se trojica potukla (dva na jedan) pa je jedna od dvojice prvo izvadio suzavac, a kasnije i leptira. . . Mislim stvarno, kuda sve ovo ide. . . Kao da nam nije dosta takvog zivota i da nam stalno treba sve vise nasilja. . .
 
Gavran:
najgore od svega je to sto rts takoreci nije ni pomenuo nista od ovog. to da je suzavac dosao sa ulice nije definitivno tacno jer sam stajao kod sanka pored prozora. suzavac su bacili neljudi iz obezbedjenja ili je sve montirano... prosao covek i spustio. kontrola na ulazu je bila takva da nikom nije moglo da padne na pamet da provuce tako nesto. a i zbog cega je bilo 30-ak policajaca ako je proneseno. secam se da tipa iza mene nisu pustili unutra, SA ULAZNICOM, zato sto je NOSIO KAPU I TAMNE NAOCARE!!! znaci, kurcenje do kraja. suzavac je krenuo iz centra sale. a i svako ko je bio se seca da su gorile sa bine (posebno onaj smokljan desno) skakale svakog sekunda kada bi rudar spustio mikrofon u publiku.
Bas me zanima kroz koji je to prozor usao suzavac! Panduri su tamo bili bukvalno manekeni!
 
YNGWIE:
Najgori ste na celom svetu! Svaki put kad dodjem u Beograd uvek moram da se iznerviram.
Ili na koncertima ili na raznim salterima sa raznim sluzbenicima koji drkaju ***** ceo dan na salteru i nalaze da pametuju i meni i mojoj zeni koja studira u Beogradu (jer ste pokupili sve

Pa sto onda dolazis u Bg ako se nerviras? Sto onda tvoja zena studira u bg? Ja znam dosta ljudi koji sasvim normalno studiraju u novom sadu?
Uostalom, mozes samo da se grizes nokte sto svi zaobilaze Ns.
 

Back
Top