Narode, nemoj se zanositi neizlazenjam na izbore!

Ma kakav obavezan ?!?!?! :eek: Možda oću tad da gledam seriju, idem na kupanje, šetam go po kući, mrzi me da izlazim ... Samo ako mi nešto daš to ne znači da je moje i da treba da me interesuje, a mogu ako me zainteresuje da postane moje u ovom slučaju pravo na glasanje. To znači sloboda :D

Vidim da je komunistička vlast i dalje ostavila posledice na svest ljudi i razmišljanje. Sindrom prisila i ucena...

Kad se budes na nesto zalio, podseticu te da si pustio da odluci neko drugi... Smatram da je pozeljno da sami odlucimo. Neodgovorno je pustati da odlucuje neko drugi.
 
Ако изађемо на изборе - прихватамо да нас опет САТЕРАЈУ У ТОР.
Објашњење:

Путује ТИТО возом, воз стане,
друже ТИТО нема више пруге,
САГРАДИТЕ МОСТ - наставе.
Упадне у тај воз СЛОБА,
друже СЛОБО нема више пруге,
САГРАДИТЕ МОСТ - наставе.
Упадне у тај воз БОТА,
друже БОТА нема више пруге,
ИЗАЂИТЕ НАПОЉЕ И ЉУЉАЈТЕ КАО ДА ИДЕМО.
mali172.gif

АВАЈ - јави се друг ТОНИ,
Баш си глуп БОТА - дајеш толике дневнице на љуљање - ШТЕДИ БРЕ!
КАЖИ ИМ ДА УЂУ И ДА СЕ ПРАВЕ ДА ИДЕМО!
mali172.gif
mali172.gif
mali172.gif

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ево Тадић је кренуо са тим. Чак је оне који сигурно не би изашли анимирао са 20 еура. :lol:

Шалу на страну, слажем се.
Излазак на гласање да буде обавезан али под условом да се узимају у обзир неважећи листићи на тај начин да ако их буде више од 1% избори се понављају.


20 evra?

Za te pare će žutaći da glasaju za Jedinog Vođu i 2017 i 2022. Plus felacio gratis...:lol:
 
Браво Мерлинка баш лепо од тебе сви треба да БОЈКОТУЈУ изборе јер РАДНИК НЕ ГЛАСА ЗА БУРЖОАЗИЈУ

:hahaha1:

Ne zanosi se, Komunistkinjo. Ali ako ti je tako lakse, hajde da to i tako nazovemo...On

P.S. A Toma je neka "silna" burzoazija...:roll: ...on je klasican komunista koji je iskoristio sve sto se dalo iskoristiti od drzave.
 
Браво Мерлинка баш лепо од тебе сви треба да БОЈКОТУЈУ изборе јер РАДНИК НЕ ГЛАСА ЗА БУРЖОАЗИЈУ

to o cemu ti pises je utopija. neostvarivo je, jer se uvek izdvajaju oni koji postaju neka vrsta burzoazije. hijerarhija je oduvek postojala i postojace. stvar je u tome da i narod pristojno zivi.
 
NECE vlast uopste biti sramota ako pobedi, a opozicija bojkotuje izbore !

NECE vlast tada ostati bez LEGITIMITETA kao sto neki NAIVNO MISLE...

To tvrde oni koji NE POZNAJU PRAVILA DEMOKRATSKE IGRE....


Pre desetak godina u jednoj drugoj drzavi opozicija je optuzila poziciju za kradju na predsednickim izborima....

Na parlamentarne izbore su pozvali SVE OPOZICIONE PARTIJE da ne ucestvuju...

Tako se i dogodilo.

Samo je izasla POSTOJECA VLAST....

Sva mesta u parlamentu su zauzeli oni....

I SVE ZAKONE I PROPISE DONELI PO SVOM ARSINU...


Opozicija je POSLE CUPALA KOSE, vikala "To je nepravda!", lupala glavom o zid - ali pomoci niotkuda!

SVE JE BILO LEGALNO, PO DEMOKRATSKIM PRAVILIMA!


Ko ne izadje na izbore - SMATRA SE NEZAINTERESOVAN ZA POLITIKU i ne koristi SVOJE PRAVO.

GLASOVI NEIZLAZECIH NIKAKO NE IDU OPOZICIJI, KAKO SE TO NEKIMA CINI...


DEMOKRATIJA NIJE TO.....

Изаћи ћу и поништићу листић.........:rtfm:
 
Kad se budes na nesto zalio, podseticu te da si pustio da odluci neko drugi... Smatram da je pozeljno da sami odlucimo. Neodgovorno je pustati da odlucuje neko drugi.

sta mi odlucujemo kad vi iz DS-a pokradete svake izbore ?

Mi ne odlucujemo nista

Nama se samo daje ILUZIJA ODLUCIVANJA

Da onda posle odgovornost ne bi bila posle na onima koji kradu i falsifikuju na izborima vec na nama koji "satro nesto biramo"
 
Блајби, код нас је други груг председничких избора, прати мало еботе, овде су завршени парламентарни избори и зна се ко је однео већину у парлементу, а то није власт.... Ако се на тражење те парламентарне већине пониште избори, онда се отварају нова питања.
То да ли ће неко или неће да изађе на овај други круг председничких, између два оваква кандидата, уопште није ништа посебно битно, осим што сад већ имамо нека интересантна, сулуда дешавања.. То што је тома рекао да ће да тражи поништавање избора, то баш да видимо :lol:
 
to o cemu ti pises je utopija. neostvarivo je, jer se uvek izdvajaju oni koji postaju neka vrsta burzoazije. hijerarhija je oduvek postojala i postojace. stvar je u tome da i narod pristojno zivi.

Док год ВЛАДА буржоазија народ не може не само пристојно да живи него бре не може уопште да живи .
 

Back
Top