Наришкин: Француска припрема око 2.000 људи за слање у Украјину

U Putinovoj Rusiji ne postoji nista sto nije organizovano od strane Drzave i FSB-a.

Cak i kada tetkica u vrticu uradi nesto, ona za to dobije blagoslov od FSB-a.

Ovo je već paranoja.

Verovatno za CIA smatraš da su pacifističko udruženje i da se zalažu za demokratiju?
 

Сергеј Наришкин: Француска припрема војску за слање у Украјину, у првој фази око 2.000 људи. Они ће постати приоритетна мета за Оружане снаге Русије и доживеће судбину свих Француза који су икада са мачем дошли на територију Руског света


Izvor 1 https://www.politika.rs/scc/clanak/...priprema-oko-2-000-ljudi-za-slanje-u-Ukrajinu

Izvor 2 http://www.nspm.rs/hronika/sergej-n...a-macem-dosli-na-teritoriju-ruskog-sveta.html

Русија има информације да Француска већ припрема војни контингент за слање у Украјину, који ће у почетној фази бројити око 2.000 људи, изјавио је данас директор Спољне обавештајне службе (СВР) Сергеј Наришкин.

10%20%D0%9D%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%88%D0%BA%D0%B8%D0%BD.jpg


„Садашње руководство земље (Француске) не брине о погибији обичних Француза и бригама генерала. Према подацима које је добила руска спољна обавештајна служба, већ се спрема контингент за слање у Украјину. У почетној фази то ће бити око 2.000 људи”, рекао је Наришкин, пренео је ТАСС.

Према речима директора Спољне обавештајне службе, француска војска страхује да тако значајна јединица неће моћи тихо да буде пребачена у Украјину и да тамо буде стационирана.

„Тако ће постати приоритетна легитимна мета за нападе Оружаних снага Русије. То значи да ће доживети судбину свих Француза који су икада са мачем дошли на територију руског света”, истакао је Наришкин.

Председник Француске Емануел Макрон је крајем прошлог месеца рекао да не искљује могућност слања копнених снага западних земаља у зону специјалне војне операције.

Макрон је рекао и да западне државе „намеравају да ураде све што је потребно” да спрече Русију да преузме превагу у сукобу, преноси Танјуг.

(Политика)

ФРАНЦУЗИ У РУСИЈИ
Французи су дошли у исту ситуацију као за време WWII где је тадашња квинслишка власт слала своје војнике на источни фронт.
У октобру 1941 године број француских војника на источном фронту био је 2271 који су припадали 1. и 2. батаљону француске војске која је била распоређена у групи армија центар. Немци им нису дали ништа од тежег наоружања, само аутоматске пушке и лаке топове 37 милиметара. Распоред им је био поред града Смоленска, правац Богородицкое, Алексино, Архиловка. Немци су их чували за напад на Москву.
Од почетка до краја октобра на територији на којој су били, Немци су забележили да су француски војници извршили 385 силовања локалних жена и девојчица као и 412 пријављених убистава (комадант 44 пука Вермахта који је био задужен за обезбеђење ових области у извештају који је подносио Јохану Пфулбелу комаданту 221 дивизије за обезбеђење тврди да је број убистава локалног становништва био већи од 600).
Пред сам почетак операција у новембру француски војници су масовно дезертирали 450 као и 400 пријављених напрасних разбољевања.
У децембру 1941, након само месец дана борби, немачка војска је повукла у позадину 1. и 2. батаљон француских војника јер су били прилично неупотребљиви због константних злочина над цивилима као и због дезертирања и недисциплине.
Остали су до краја рата као позадинци. Било је 250-300 Француза који су се добро борили на страни Немаца и то је то.
 

Prilozi

  • Маршал Фон Клуге поздравља француске добровољце на источном фронту.jpg
    Маршал Фон Клуге поздравља француске добровољце на источном фронту.jpg
    46,1 KB · Pregleda: 1
Ne, ali CIA nema NI PRIBLIZNO tu moc u americkom drustvu kakvu FSB ima u ruskom.

Tačno, Bajden je inače tip koji je sam smislio da se kandiduje, pobrao bodove i izabran je od strane ljudi, demokratski. Pa on čovek ne može sam da piša, a ne da se kandiduje i da bude predsednik. Ljudi iza vode sve, sad su samo pokazali to javno.
 
Tačno, Bajden je inače tip koji je sam smislio da se kandiduje, pobrao bodove i izabran je od strane ljudi, demokratski. Pa on čovek ne može sam da piša, a ne da se kandiduje i da bude predsednik. Ljudi iza vode sve, sad su samo pokazali to javno.
I istoriji Amerike, najblize bilo cemu sto imamo onome sto imamo stalno u Istoriji Rusije je bio FDR. I on je jedno 50 puta slabiji totalitarista od Jeljcina, sto znaci 500 put od Putina.

Reci da su americko i rusko drustvo jedno te isto sto se tice straha od vlasti i totalitarizma, je simpaticna stvar koja je na nivou tu negde 5 i po godine.
 
I istoriji Amerike, najblize bilo cemu sto imamo onome sto imamo stalno u Istoriji Rusije je bio FDR. I on je jedno 50 puta slabiji totalitarista od Jeljcina, sto znaci 500 put od Putina.

Reci da su americko i rusko drustvo jedno te isto sto se tice straha od vlasti i totalitarizma, je simpaticna stvar koja je na nivou tu negde 5 i po godine.

Video sam prebijanje rebara na protestu okupirajmo wall street.
 

Podeljeni utisci o Makronovim fotografijama boksovanja: „Sprema se za borbu s Putinom“, „kao Roki“ (FOTO)​

SVET Autor: N1 Beograd, Gardijan 21. mar 202412:59 0 komentara

Podeli :​

1711022294-000_34LX8PN-750x500.jpg
KENZO TRIBOUILLARD / AFP
Objavljivanje zvaničnih fotografija na kojima se vidi francuski predsednik Emanuel Makron kako udara u bokserski džak u Francuskoj je dočekano mešavinom pohvala i konsternacije. ...
https://n1info.rs/svet/podeljeni-ut...a-sprema-se-za-borbu-s-putinom-kao-roki-foto/
-------------------------------------
Vi se smejete ali Manulać je čvrsto rešio da ujedini natoeu i da se obračuna sa Imperatorom!
 
I istoriji Amerike, najblize bilo cemu sto imamo onome sto imamo stalno u Istoriji Rusije je bio FDR. I on je jedno 50 puta slabiji totalitarista od Jeljcina, sto znaci 500 put od Putina.

Reci da su americko i rusko drustvo jedno te isto sto se tice straha od vlasti i totalitarizma, je simpaticna stvar koja je na nivou tu negde 5 i po godine.

Рузвелт је био нешто као мешавина:

1) Немачких канцелара краја 20. и почетка 21. века (по питању дужине владавине и популарности која се огледала на збиља слободним изборима)
2) Британских премијера из времена Империје по питању ратоборности и експанзионизма
3) Данашњих републиканаца по питању миграција (логори за Јапано-Американце, протеривање стотина хиљада Мексиканаца из Калифорније и Тексаса да би ови остали бели и протестантски) али и међународних односа (примат обрачуну са пацифичких непријатељем у односу на европског диктатора).
4) Попут данашњих демократа по питању расних односа
5) И овде се нећеш сложити, али економски геније.

Волео га или мрзео, ФДР је разлог што живимо у америчком свету.
 
Da li su Rusi pozvali francuskog ambasadora u Rusiji na raport?
Nisam čuo. Ja mislim da u suštini Rusi i žele da dođu svi iz eunato.
Cela ta teritorija Malorusije je praktično opkoljena.
Na jugu Krim, na istoku RF, na severu Belorusija ... tako da izgleda kao neki veliki kotao.
Natoeu trupe, koliko god da dođu, biće samlevene.
Proforme se javljaju Rusi ... kao osuđuju a u suštini kažu ... dođite ... dođite.
 
Рузвелт је био нешто као мешавина:

1) Немачких канцелара краја 20. и почетка 21. века (по питању дужине владавине и популарности која се огледала на збиља слободним изборима)
2) Британских премијера из времена Империје по питању ратоборности и експанзионизма
3) Данашњих републиканаца по питању миграција (логори за Јапано-Американце, протеривање стотина хиљада Мексиканаца из Калифорније и Тексаса да би ови остали бели и протестантски) али и међународних односа (примат обрачуну са пацифичких непријатељем у односу на европског диктатора).
4) Попут данашњих демократа по питању расних односа
5) И овде се нећеш сложити, али економски геније.

Волео га или мрзео, ФДР је разлог што живимо у америчком свету.
Meni je najomrazeniji, jer sam ja ekstremista austrijske skole ekonomije, ali on jeste najbitniji americki predsednik u istoriji, a samim tim mozda i najbitnija licnost 20-og veka, naravno. Minimum jedna od najbitnijih, a po meni i najbitnija. Mada je u principu glupo praviti te tabele bitnosti, jer stvaran svet ne funkcionise tako.

Bez njega, kejnz ekonomija ne bi bila dominatna u svetu, i imali bi drugaciji svet nego ovaj kakav imamo danas, da.
 

Podeljeni utisci o Makronovim fotografijama boksovanja: „Sprema se za borbu s Putinom“, „kao Roki“ (FOTO)​

hebava onu babetinu, koja je inace tRandza, mi ameri smo pustili, i sada neka se drzi:
ne samo da je babojebac, neko je brizit TRANDZA, PROMENILA JE POL

Candace Owens' SHOCKING Claim Brigitte Macron Was ...


makrone, jel si pedercina? kako nisi? moZda tebe baba brizit guzi, a? samo ga loziiti seronju
 
Poslednja izmena:

Сергеј Наришкин: Француска припрема војску за слање у Украјину, у првој фази око 2.000 људи. Они ће постати приоритетна мета за Оружане снаге Русије и доживеће судбину свих Француза који су икада са мачем дошли на територију Руског света


Izvor 1 https://www.politika.rs/scc/clanak/...priprema-oko-2-000-ljudi-za-slanje-u-Ukrajinu

Izvor 2 http://www.nspm.rs/hronika/sergej-n...a-macem-dosli-na-teritoriju-ruskog-sveta.html

Русија има информације да Француска већ припрема војни контингент за слање у Украјину, који ће у почетној фази бројити око 2.000 људи, изјавио је данас директор Спољне обавештајне службе (СВР) Сергеј Наришкин.



„Садашње руководство земље (Француске) не брине о погибији обичних Француза и бригама генерала. Према подацима које је добила руска спољна обавештајна служба, већ се спрема контингент за слање у Украјину. У почетној фази то ће бити око 2.000 људи”, рекао је Наришкин, пренео је ТАСС.

Према речима директора Спољне обавештајне службе, француска војска страхује да тако значајна јединица неће моћи тихо да буде пребачена у Украјину и да тамо буде стационирана.

„Тако ће постати приоритетна легитимна мета за нападе Оружаних снага Русије. То значи да ће доживети судбину свих Француза који су икада са мачем дошли на територију руског света”, истакао је Наришкин.

Председник Француске Емануел Макрон је крајем прошлог месеца рекао да не искљује могућност слања копнених снага западних земаља у зону специјалне војне операције.

Макрон је рекао и да западне државе „намеравају да ураде све што је потребно” да спрече Русију да преузме превагу у сукобу, преноси Танјуг.

(Политика)
Nemci su ubijali 100 za jednog, Francuzi oprilike Slovene vrednuju kao 10 000 prema jednom.
Taman toliko svojih žrtvuju na broj poginulih Slovena u tom ratu. :hahaha:
Verovatno će crnce da pošalju.
 
hebava onu babetinu, koja je inace tRandza, mi ameri smo pustili, i sada neka se drzi ne samo da je babojebac, neko je brizit TRANDZA, PROMENILA JE POL

Candace Owens' SHOCKING Claim Brigitte Macron Was ...


makrone, jel si pedercina? kako nisi? moZda tebe baba brizit guzi, a? samo ga loziiti seronju
To o ženi Manulaća ... da li je muško ili žensko ili između ... za mene je nebitno.
Bitno je da on pokreće jednu lavinu ... da je inicijator pokretanja celokupne eunato alijanse protiv RF.
Kad budu krenuli petlovi, krenuće i genocidni englezi pa švabovi, žabari ... i tako svi po redu koji će ujka Sem preko bare da organizuje, odrsdi kvote.

Poraz tzv nato pakta u Malorusiji znači i raspad istog!
Biće poraženi onog trenutka kada Rusi oslobode Odesu i izađu na deltu Dunava.
Čak je i Kijev manje bitan od Odese.
 
To je kao i sa ovom princezom engleske genocidne nacije ... gluposti za zamajavanje širokih masa.
Kog normalnog čoveka nešto zanima da li je žena Manulaća trandža i gde je ta genocidna princeza ...
Mene lično dotiču ko lanjski sneg.
pa ne vrti se svet oko tebe
cuti, i radi sta ti se kaze
ne sektasi po svom obicaju
 
pa ne vrti se svet oko tebe
cuti, i radi sta ti se kaze
ne sektasi po svom obicaju
Naslov teme nije da li je Manulaćeva žena trandža i gde je princeza genocidnih engleza, već da li natoeu priprema svoje gradžane za sveopšti rat sa RF?
Kad natoeu bojovnici krenu da se vraćaju u kesama sa nogama napred ... znaš li koliko će njihove roditelje, braću, sestre, decu ... da zanima da li je Brigite trandža i gde je genocidna priceza?
Ej, mladi merikanče, ovo su mnogo ozbiljnije teme!
 
To je kao i sa ovom princezom engleske genocidne nacije ... gluposti za zamajavanje širokih masa.
Kog normalnog čoveka nešto zanima da li je žena Manulaća trandža i gde je ta genocidna princeza ...
Mene lično dotiču ko lanjski sneg.
Tebe nije briga ali francuski narod sigurno nije ravnodušan, koliko god oni gurali LGBTQ+- u dušnik ljudi, mnogo njih nije oduševljeno istim.
 
Naslov teme nije da li je Manulaćeva žena trandža i gde je princeza genocidnih engleza, već da li natoeu priprema svoje gradžane za sveopšti rat sa RF?
Kad natoeu bojovnici krenu da se vraćaju u kesama sa nogama napred ... znaš li koliko će njihove roditelje, braću, sestre, decu ... da zanima da li je Brigite trandža i gde je genocidna priceza?
Ej, mladi merikanče, ovo su mnogo ozbiljnije teme!
to je vec svrsen cin, ti kaskas za vestima, samo je pitanje vazdusne podrske tih 20.000 francuza u ukrajini, kako ce ruje to da rese, ja mislim pez pardona
 

Back
Top