Quantcast

Naprednjaci protiv razuma

3BEP

Poznat
Poruka
7.096
E ljudi moji sa kim mi živimo,i kakvi ljudi nama kroje sudbine,ovo nema na belom svetu...
Prvo VLAST organizuje proteste protiv opozicije. :dash:
Pa kažu da je to PROTEST PODRŠKE!:dash:
E,protest protiv podrške..?Ko će ga znati,čudni su putevi naduvanog mozga.
I onda ih nazovu protest protiv krvavih scenarija!!!:rotf:
Pa oni nisu u stanju ništa da smisle sami sve plagiraju,eto sad i protest protiv krvavih košulja!!!:dash::dash::dash:
autorska bolan

mina68

Buduća legenda
Poruka
38.892
Раније су били митинзи подршке, сада су протести...сем у називу, никаква разлика.
Исти сценарио, иста држава, исти народ, само друга странка.

frootsman

Elita
Poruka
22.298
Нишки и лесковачки одбор најлојалнији.

800x600_Miting-Vucic-Leskovac-2-decembar-2019-foto-Bojana-Stamenkovic.jpg

Osudu kontroverzne naslovnice nedeljnika NIN i Koraksove karikature u Danasu na kojima su predsednik Srbije Aleksandar Vučić i snajper, nakon Nišlija, rešili su da daju i u Leskovcu. Članovi i simpatizeri leskovačkog SNS okupili su se, kako kažu, spontano, a ne znaju ko je organizovao i prijavio skup. Šetnji su se pridružili funkcioneri, zaposleni u javnim preduzećima, ali i prvi čovek Leskovca Goran Cvetanović.
https://www.juznevesti.com/Politika...dnjaci-kazu-da-su-se-okupili-spontano.sr.html

Гамбино

Iskusan
Poruka
5.789
Па зашто да не организују, кад пола опозиције је у СНСу, а онда друга половина је идеолошки потпуно иста као режим, само су нервозни зато што нису на функцијама.

eremita

Zaslužan član
Poruka
115.888
E ljudi moji sa kim mi živimo,i kakvi ljudi nama kroje sudbine,ovo nema na belom svetu...
Pa oni nisu u stanju ništa da smisle sami sve plagiraju,eto sad i protest protiv krvavih košulja!!!:dash::dash::dash:
autorska bolan
Није "ПРОТЕСТ" него МИТИНГ https://www.juznevesti.com/Politika/Miting-podrske-Vucicu-i-u-Leskovcu-naprednjaci-kazu-da-su-se-okupili-spontano.sr.html

Straks92

Buduća legenda
Moderator
Poruka
33.048
Mnogi kažu svi su isti ali ova vlast zaista ima neke svoje specijalitete jer ne sećam se da su Koštun, Đinđa i Tadić ovo radili kada su bili vlast a radikali imali proteste. Slobošević je uradio samo jednom i pokajao se jer je izbila tuča i ranjavanje.

zlatko01

Elita
Poruka
18.903
Mnogi kažu svi su isti ali ova vlast zaista ima neke svoje specijalitete jer ne sećam se da su Koštun, Đinđa i Tadić ovo radili kada su bili vlast a radikali imali proteste. Slobošević je uradio samo jednom i pokajao se jer je izbila tuča i ranjavanje.
boris tadić je voleo, da ga posmatraju kao sportistu...omiljenu facu iz školskih dana...kao, devojke uzdisale zbog njega...ko bi ga znao, možda je bio i gej

pustos

Veoma poznat
Poruka
13.767
autorska bolan
To je vec vidjeno za vreme Slobe.
Sprema se zalet za veliki BG protest podrske.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.