Naprednjaci objavili tonski snimak Nate Mesarevic, Nata uhvacena u lazi

:hahaha::hahaha::rotf::rotf: uvredili se ,pa sta mi obicni ljudi treba da radimo ako su oni uvredjeni,mi smo zgrozeni od svega sta radi vlast tj. ne radi nista:lol:.

Изгледа по њима да ми обични људи треба да им слепо верујемо и да осудимо свакога ко их помене у негативном контексту а ако тај неко још изнесе и какав доказ е онда га јавно каменовати за пример !
 
Uzgred, da se razumemo, svaka čast za dokaz i tako to, ta mesnata zaslužuje da je s***u, kao i mnogi koji imaju veze sa režimom.

Samo se pitam dokle će u Srbiji jedni lopovi s***avati druge ovako naizmenično.

Знаш како кажу:велика риба једе малу рибу.
Тако је и у Србији велики лопови једу мале лопове...И све тако док не проради мотка сумљиве чистоће.
 
SNS traži ostavku Nate Mesarović

21. april 2010. | 13:53 -> 17:53 | Izvor: B92, Tanjug
Aleksandar Vučić (Tanjug)

Beograd -- Naprednjaci traže od predsednice Vrhovnog saveta sudstva Nate Mesarović da podnese ostavku jer njena tvrdnja da ne zna ko je Vladimir Cvijan nije istinita.

Srpska napredna stranka traži od predsednice Vrhovnog saveta sudstva Nate Mesarović da podnese ostavku, jer je, kako navode, "govorila neistinu kada je tvrdila da ne zna ko je Vladimir Cvijan". Naprednjaci su kao potvrdu toga na konferenciji za novinare pustili tonski snimak razgovora Mesarovićeve i Cvijana.

“Ako koza laže, rog ne laže” - tim rečima je zamenik predsednika naprednjaka Aleksandar Vućić započeo konferenciju za novinare.

Nakon što je citrao izjavu Nate Mesarović da ne zna ko je Vladmir Cvijan, pustio je audio-snimak koji, kako veruje, dokazuje suprotno. “Očekujemo da Nata Mesarović sada podnese ostavku”, rekao je Vučić.

Snimak je, kako tvrde naprednjaci, deo tonskog zapisa u trajanju od tri sata. Vladmir Cvijan kaže da se sa Natom Mesarović susreo 10. marta u zgradi Kasacionog suda u Resavskoj 22 i to na njenu inicijativu.

Na primedbu da na snimku ništa ne ukazuje da je Mesarovićeva, deo, kako su govorili, “pravosudne mafije”, naprednjaci kažu da će ti dokazi kasnije biti prezentovani.

Prema Vučićevim rečima, SNS prikuplja obiman materijal o korupciji u pravosuđu, koji će, kako je rekao, potkrepiti nedavne Cvijanove navode o tome, a koji će takođe dostaviti Tužilaštvu.

"Što se tiče sadržine razgovora, neka se nadležni bave time", rekao je Vučić.

Naprednjaci odbijaju da kažu odakle im snimak, a na pitanje da li je krivično delo neovlašćeno snimanje predsednica suda, Aleksandar Vučić kaže da je to zamena teza.

"Traka mi je pala s neba i nemam nameru bilo kome da kaže ko mi je dostavio. Ja odgovaram za to, ja znam odakle je traka, ali neću da kažem, mogu da me muče, ali neći reći ime čoveka koji mi je dostavio snimak. Spreman sam da za to odgovaram", rekao je Vučić.

A sta cemo sa ovim?
 
Kad ih pitas za ovo, ovi sto kazu da nikad nisu ni bili radikali, beze sa teme.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Al mi nije jasno zasto :think: :hahaha:

jos je manje jasno koja je svrha rasprave o Vucicu na temi o pregojenoj Nati. Otvorite novu o vucicu pa raspravljajte do mile volje.

Ovde imamo situaciju da je prva osoba srpskog pravosudja uhvacena u lazi i da bude jos crnje nastavlja da laze. Ocigledno je da takva osoba ne zasluzuje bilo kakvu funkciju u pravosudju i jasno je da se sve njene presude moraju preispitati, a posebno ona za ubistvo djindjica.
 
SNS traži ostavku Nate Mesarović

21. april 2010. | 13:53 -> 17:53 | Izvor: B92, Tanjug
Aleksandar Vučić (Tanjug)

Beograd -- Naprednjaci traže od predsednice Vrhovnog saveta sudstva Nate Mesarović da podnese ostavku jer njena tvrdnja da ne zna ko je Vladimir Cvijan nije istinita.

Srpska napredna stranka traži od predsednice Vrhovnog saveta sudstva Nate Mesarović da podnese ostavku, jer je, kako navode, "govorila neistinu kada je tvrdila da ne zna ko je Vladimir Cvijan". Naprednjaci su kao potvrdu toga na konferenciji za novinare pustili tonski snimak razgovora Mesarovićeve i Cvijana.

“Ako koza laže, rog ne laže” - tim rečima je zamenik predsednika naprednjaka Aleksandar Vućić započeo konferenciju za novinare.

Nakon što je citrao izjavu Nate Mesarović da ne zna ko je Vladmir Cvijan, pustio je audio-snimak koji, kako veruje, dokazuje suprotno. “Očekujemo da Nata Mesarović sada podnese ostavku”, rekao je Vučić.

Snimak je, kako tvrde naprednjaci, deo tonskog zapisa u trajanju od tri sata. Vladmir Cvijan kaže da se sa Natom Mesarović susreo 10. marta u zgradi Kasacionog suda u Resavskoj 22 i to na njenu inicijativu.

Na primedbu da na snimku ništa ne ukazuje da je Mesarovićeva, deo, kako su govorili, “pravosudne mafije”, naprednjaci kažu da će ti dokazi kasnije biti prezentovani.

Prema Vučićevim rečima, SNS prikuplja obiman materijal o korupciji u pravosuđu, koji će, kako je rekao, potkrepiti nedavne Cvijanove navode o tome, a koji će takođe dostaviti Tužilaštvu.

"Što se tiče sadržine razgovora, neka se nadležni bave time", rekao je Vučić.

Naprednjaci odbijaju da kažu odakle im snimak, a na pitanje da li je krivično delo neovlašćeno snimanje predsednica suda, Aleksandar Vučić kaže da je to zamena teza.

"Traka mi je pala s neba i nemam nameru bilo kome da kaže ko mi je dostavio. Ja odgovaram za to, ja znam odakle je traka, ali neću da kažem, mogu da me muče, ali neći reći ime čoveka koji mi je dostavio snimak. Spreman sam da za to odgovaram", rekao je Vučić.

Kao što si i napravio uvod, ne postoji niti jedan dokaz da je debela Nata prekršila zakon ili da je član mafie. Radikali, pardon, naprednjak Vučko barata sa trakom na kojoj se čuje razgovor sa advokatom ali ne i bilo kakva druga nepravilnost.
Mnoge žene ili muževi, žive godinama sa svojim bračnim partnerima, pa se posle razvoda istih, uspostavi da se oni nisu ni poznavali.
Šta je Vučko prezentovao ? Ništa o korupciji ili zloupotrebi, nego samo snimak razgovora.
Mogu i tebe da snime kako pričaš sa direktorom pošta Srbije, što ne znači da se vas dvoje poznajete.
 
Aj ne rise vise, nego reci jel ovaj tvoj na ovom snimku lagao ili ne? Lako cemo za Natu, nebitan je lik, al me zanima jel *******i ovo laze ili je to montaza neka... :mrgreen:
...kako montira ******... :hahaha::hahaha::hahaha:

Jel ti je to jedina odbrana koju imas u Natino ime? Nata laze ali nema veze jer laze i Vucic?
btw, te vuciceve izjave su klasicne politicke tu se menjaju stavovi svaki dan, ovde je u pitanju istraga povodom korupcije u sudstvu i Nata u sklopu istrazivanja svih tih pitanja laze. To je jako bitna razlika.

Meni se dopada naslov:

"Naprednjaci objavili tonski snimak Nate Mesarevic, Nata uhvacena u lazi"

Uhvatili politicara u lazi !?

Neverovatno! :hahaha::hahaha::hahaha:

Nata mesarka nije politicar, ona je predsednica vrhovnog saveta sudstva.
 
Jel ti je to jedina odbrana koju imas u Natino ime? Nata laze ali nema veze jer laze i Vucic?
btw, te vuciceve izjave su klasicne politicke tu se menjaju stavovi svaki dan, ovde je u pitanju istraga povodom korupcije u sudstvu i Nata u sklopu istrazivanja svih tih pitanja laze. To je jako bitna razlika.



Nata mesarka nije politicar, ona je predsednica vrhovnog saveta sudstva.

Ne branim Natu, zabole me **** za nju, a svidja mi se sto si priznao da je aca Lazov! :super::super::super:
 
U pravu je Nata sa tom konstatacijom " Ko je taj Cvijan ? " , do pre dve nedelje niko u Srbiji nije cuo za njega , a sada odjednom ispade neki do jaja bitan lik , od koga sve zavisi i koji se ne skida sa medija ...:think:
mada je posebno komicno sto Pussy pusta neke snimke i hvata u lazi , posle one epske bruke kada je groktao kako nikad nije bio za One granice velike Srbije , pa ga isto tako snimak ali video demantovao ... ko o cemu qurva o ... :hahaha:
Ја бих се овде осврнуо на члан КЗ који овакво снимање разговора третира као прислушкивање и шпијунирање без изузетка и онај ко то уради може да заглави 6 месеци до 5 година.Овакав члан закона је направљен само да би судије,адвокати и генерално правници могли да пљачкају обичан народ и ништа више.
У овом примеру лажљиви судија на високом положају неће да сноси никакве консеквенце зато што лаже и прави штету.
 
Lider SNS-a Tomislav Nikolić kupio je novi stan od 156 kvadrata u izgradnji u blizini Starog Merkatora za čitavih 390.000 evra. Nikolić je ovu informaciju potvrdio za Press, dodajući da je novac skupio prodajući stari stan i podigavši kredit od 200.000 evra u Hipo banci.

Inače, on je prodao stan u ulici Zorana Đinđića jer je obećao da mu u ličnoj karti neće stajati ime ubijenog predsednika DS-a i Vlade Srbije. Ovu nekretninu od 97 kvadrata u kome je živeo sa suprugom Danicom, prodao je za 2.000 evra po kvadratu, odnosno za ukupno 194.000 evra.

Lider SNS-a rekao je da će detalje kupovine i tačnu adresu da otkrije u avgustu, kada očekuje useljenje.

Čelnici Hipo banke nisu želeli da govore o kreditu koji je digao Nikolić, ali se na njihovom zvaničnom sajtu napominje da za dobijanje stambenog kredita poslednja rata kredita mora biti isplaćena do 65. godine korisnika kredita. Kako Nikolić danas ima 58 godina, prosto nije verovatno da je od Hipo banke kredit od 200.000 evra dobio na sedam godina. Pored toga, plata lidera SNS-a iznosi 115.000 dinara, a s obzirom da rata stambenog kredita može iznositi samo polovinu primanja, njegova primanja su suviše mala za kredit od 200.000 evra, čak i ako je uzet na 30 godina.

Portparol banke Rade Šević nije želeo da otkrije da li je šef naprednjaka dobio kredit pod specijalnim uslovima i da li je on „specijalni klijent", a ni sam Nikolić nije želeo da otkrije detalje kredita.
 

Back
Top