Naprednjaci objavili tonski snimak Nate Mesarevic, Nata uhvacena u lazi

pa za Cvijana je u pravu , znam i ja mnoge ljude pa kad bi se odjednom nicim izazvani pojavili na svim televizijama i ja bi se zapitao ko su oni ustvari ... mada sve jedno tu Mesarovicku treba smeniti svakako , posto je 20 godina provela kao prekrsajni sudija sto u praksi govori da je prilicno skromnih i ogranicenih sposobnosti , a sigurno ne za predsednika vrhovnog suda ...
 
pa za Cvijana je u pravu , znam i ja mnoge ljude pa kad bi se odjednom nicim izazvani pojavili na svim televizijama i ja bi se zapitao ko su oni ustvari ... mada sve jedno tu Mesarovicku treba smeniti svakako , posto je 20 godina provela kao prekrsajni sudija sto u praksi govori da je prilicno skromnih i ogranicenih sposobnosti , a sigurno ne za predsednika vrhovnog suda ...

Tacno...ali u Srbiji je vazno koga znas,a ne koliko vredis...i naravno partijska knjizica...a ko sto rece za Pussyja, "ko o cemu,***** o postenju" :ok:
 
SNS traži ostavku Nate Mesarović

21. april 2010. | 13:53 -> 17:53 | Izvor: B92, Tanjug
Aleksandar Vučić (Tanjug)

Beograd -- Naprednjaci traže od predsednice Vrhovnog saveta sudstva Nate Mesarović da podnese ostavku jer njena tvrdnja da ne zna ko je Vladimir Cvijan nije istinita.

Srpska napredna stranka traži od predsednice Vrhovnog saveta sudstva Nate Mesarović da podnese ostavku, jer je, kako navode, "govorila neistinu kada je tvrdila da ne zna ko je Vladimir Cvijan". Naprednjaci su kao potvrdu toga na konferenciji za novinare pustili tonski snimak razgovora Mesarovićeve i Cvijana.

“Ako koza laže, rog ne laže” - tim rečima je zamenik predsednika naprednjaka Aleksandar Vućić započeo konferenciju za novinare.

Nakon što je citrao izjavu Nate Mesarović da ne zna ko je Vladmir Cvijan, pustio je audio-snimak koji, kako veruje, dokazuje suprotno. “Očekujemo da Nata Mesarović sada podnese ostavku”, rekao je Vučić.

Snimak je, kako tvrde naprednjaci, deo tonskog zapisa u trajanju od tri sata. Vladmir Cvijan kaže da se sa Natom Mesarović susreo 10. marta u zgradi Kasacionog suda u Resavskoj 22 i to na njenu inicijativu.

Na primedbu da na snimku ništa ne ukazuje da je Mesarovićeva, deo, kako su govorili, “pravosudne mafije”, naprednjaci kažu da će ti dokazi kasnije biti prezentovani.

Prema Vučićevim rečima, SNS prikuplja obiman materijal o korupciji u pravosuđu, koji će, kako je rekao, potkrepiti nedavne Cvijanove navode o tome, a koji će takođe dostaviti Tužilaštvu.

"Što se tiče sadržine razgovora, neka se nadležni bave time", rekao je Vučić.

Naprednjaci odbijaju da kažu odakle im snimak, a na pitanje da li je krivično delo neovlašćeno snimanje predsednica suda, Aleksandar Vučić kaže da je to zamena teza.

"Traka mi je pala s neba i nemam nameru bilo kome da kaže ko mi je dostavio. Ja odgovaram za to, ja znam odakle je traka, ali neću da kažem, mogu da me muče, ali neći reći ime čoveka koji mi je dostavio snimak. Spreman sam da za to odgovaram", rekao je Vučić.

Чудно како се ДС одмах нашао увређен наводима СНС-а ? Изгледа да нису ради као што се представљају да се обрачунају са корупцијом.
Ево читам наводе Јелене Триван где каже како је напад на Месаровићку "ненормалан" и како је она светла тачка нашег правосуђа јер је ето донела пресуду Легији за убиство Премијера,рачуна ваљда да је то довољан доказ поштења и поштеног рада у који нико не сме да посумља а камоли да ту сумњу јавно изнесе.
 
Чудно како се ДС одмах нашао увређен наводима СНС-а ? Изгледа да нису ради као што се представљају да се обрачунају са корупцијом.
Ево читам наводе Јелене Триван где каже како је напад на Месаровићку "ненормалан" и како је она светла тачка нашег правосуђа јер је ето донела пресуду Легији за убиство Премијера,рачуна ваљда да је то довољан доказ поштења и поштеног рада у који нико не сме да посумља а камоли да ту сумњу јавно изнесе.

:hahaha::hahaha::rotf::rotf: uvredili se ,pa sta mi obicni ljudi treba da radimo ako su oni uvredjeni,mi smo zgrozeni od svega sta radi vlast tj. ne radi nista:lol:.
 
Hahahaha!!!!
Evo konjice da spasava demokrate i Botu!:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Vidi ga pa ovaj... :roll:
Kako iko može posle svega u Srbiji da drži stranu bilo kom političaru?
Valjda je već svima jasno da su svi oni ista g...

To što se međusobno suprotstavljeni ne znači da se suštinski razlikuju.
Izgleda da "Drž'te lopova!" još uvek deluje nekim ljudima kao dokaz poštenja. :roll:
 
Vidi ga pa ovaj... :roll:
Kako iko može posle svega u Srbiji da drži stranu bilo kom političaru?
Valjda je već svima jasno da su svi oni ista g...

To što se međusobno suprotstavljeni ne znači da se suštinski razlikuju.
Izgleda da "Drž'te lopova!" još uvek deluje nekim ljudima kao dokaz poštenja. :roll:

Baš tako.
Do juče su zajedno pili kafu, viski i uzimali na milione dinara, a sad su kao prebegli u drugu stranku i postali pošteni ????
Sve su to ista govna.
 

Back
Top