Nameštaju ubistvo Čedi Jovanoviću ?

Da li je čedo ljubavi kriv ?

  • Da apsolutno!

  • Ne ni najmanje!

  • Mož da bidne ali ne mora da znači.

  • Baš me briga.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jevdjo:
Neka neka svi imaju pravo da se nadaju.

nisi me razumeo nisam ldp-ovca,
samo sam protiv da nas kulovi vacare kako su namazani,
SLONOVI U STAKLARSKOJ RADNJI,šatro Srbija zna ili živela Srbija,
pa mlohavi se samo boji da gospa Radovic ne ispuši za fijaker jer neće imati gde da spava,
možda ga primi ljubav iz školskih dana sandica iz makedonske rasković ,
mada ...ko zna...čedo ljubavi je trebalo ranije da bude procesuiran,posle promene one vlade a sada neka čeka svoj red koliko se guraju nemogu svi da stignu na red kaže prvave novi zatvor valjdaće imati mesta bar za ove iz DSS i NS koji hože čedo ljubavi da liše života?
 
Овде, док на власт не дође неко бољи, нико од политичара неће бити прогањан. Она дебилка Бранкица је имала тему на Инсајдеру "Држава-Мафија" ?! Много муљачине, много умешаних ...Замисли да неко почне да размрсује клупко - оде пола Србије у неки српски Гвантанамо ... на одмор :D :D :D

Боли ме уво за Чеду, он је мали, већ опасно нагриженог мозга. Опасан је само што воли микрофон и навлачи младе који по дефолту појма немају шта се збива задњих 15 година.
 
Pa šta?:
Iz svega što je viđeno i što se čulo u spec.sudu izgleda da mali od palube broda kojim je đinđić plovio prema evropi pretenduje da bude hrana ajkulama?
Zašto mlohavi,lovokradica mali perica od bia aca t i dr...nagovaraju bagzija da teško optužuje čedu i štaćemo ako tužilaštvo utvrdi da tu ima ili nema istinitih navoda..?
Jovanović čedo ljubavi kriv ili ne?

Vrlo dubokoumno i koncizno kolega. Otprilike kao kad je poznatti ihtiolog Dr. Džordan sa Stenforda žučno zastupao stanovište da je levijatan bio vrsta džinovskog punoglavca.
 
shenzinzhe:
Vrlo dubokoumno i koncizno kolega. Otprilike kao kad je poznatti ihtiolog Dr. Džordan sa Stenforda žučno zastupao stanovište da je levijatan bio vrsta džinovskog punoglavca.

Hvala,hvala.Radimo radimo umetnici a ti pevaš nemcima ...tup...po tintari.
Pa ovako bi znači trebalo da izgleda negacija svega iznetog na umešanost aktuelne vlasti
u svedočenje bagzija,čovek odneo kasetu sa prestetnutih razgovora bagzija i kajganija kao da mu je mlohavi doneo u miraz ili ko već?
16 puta iz početka frizira izjave koje nisu odgovarala nekom,
pa sada se setio da su hteli i stanišića i da je tomić bio u 12h noću na svom radnom mestu gde su ga u vreme naručenih ubistava posećivali duća i legija i kojima je dao alibi
pa sada niko nije kriv ni mlohavi,ni legija,ni tomić ni bulatović pa nirvana....
E ako je to zemlja u kojoj živimo i ako je to ono za šta ste glsali onda svaka vam čast skojevci,možete u jevropu...pa hameru i sa priključkom za pkt!
 
XXAleksaXX:
Ja ne verujem, ali drzim palceve svakome ko pokuša, ne mogu da gledam te podocnjake coveka koji stalno govori kako treba da damo Kosovo!!

pa i mlohavi i neborise to isto rade samo na svoj ljigavi način,čedo ljubavi radi bar otvoreno,
KiM jer u toj situaciji zbog više deceniskog neozbiljnog pristupa Srbije tom problemu,pa mi još uvek nemamo program niti plan ni šta hoćemo a kamo li šta drugo,sve je to jedna ista banda prodanih duša...
 
Немојте људи ко бога вас молим од када је војска затворила пут сви иду преко моје њиве...орање неможеш да ми газиш прелазак мораш да платиш ...
не дирај ме зваћу децу....децоооо!!!оооооо!!! децоооо!!! Буши ха-ха-ха буши!!!

чедомир јовановић колатерална штета или незгодни противник владе која иде у заборав,не поновило се више?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top