Najznacajnija licnost u istoriji?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bi2:
Ma, ajde bre okanite se Nemaca i Hitlera ! Ne pričamo ovde o najznačajnijem narodu u Istoriji nego o ličnosti. Tu opet ne spada Hitler. Omanuli ste temu a raspisao si Napoleone pošteno.
Pod utiskom sam ovih Njegoševih tekstova, pa se mislim možda smo ogrešili dušu, da nije Njegoš ipak bio najznačajnija ličnost u našoj istoriji ? Kad pogledamo šta je sve čovek rekao, a malo ko ga je pametno shvatio ?

Upravu si Bi2

Pa ne bih rekao da je Njegos najznacajnija licnost ali jedna od nekoliko svakako jeste.
Mislim da je samo pitanje naj licnosti krajnje besmisleno.Jos jedan vid cepanja i deljenja
 
Ne znam da li je u pitanju borba moderatorke sa nacistima, pa je pobrisala postove Napoleona-Rifija ili je mozda Rufika shvatio da je provaljen, pa sam povukao postove?
11.gif
 
Ja nepismen? Pa pogledaj svoje postove, Doduse ne mozes ni da ih pogledas jer su obrisani. Ali evo pomocicu ti: Crnogorac se pise sastavljeno a ne kao sto si ti napisao Crno Gorac. Nemac i Evropa pisu se sa pocetnim velikim slovom.

Verujem da si ono za Crnogorca glumio, kao da te ne provalimo. Recnik i nacin pisanja isti kao u Rufima, Rufime!
 
Napoleon.:
Hvala ti sto si me naucijo.

Sta si zapeo sa Crnogorcima. Nisam Crnogorac. Ja sam misleo da si idiot, posto imas neke glupe teorije (borba moderatora sa narcistima?). Tek sada vidim ...... da imas strah od Crnogorce (500.000 ljudi).

Smesan si. Napoleon nije takva kukavica kao ti. Napoleon je hrabar.

Ja obozavam Crnogorce, ali one normalne, neiskomplksirane. Cak mi je i jedna bivsa bila Crnogorka po ocu, preziva se Bjeletic. Ali nerviraju me jeftini trikovi, pojedinih likova sa foruma, znas na koga se to odnosi.
 
Napoleon.:
Obozavas Crnogorce? Pitam se ko ovde pravi trikove.

Ja sam se pitao kako bi Napoleon to uradio?

Mozda niste primetili, ali u Cg se prodaju mnogo stanova, lokali, itd. Ko to sve kupuje? Rusi, Englesi, itd. Sta ce da se desi ako sve prodaju? De ce da zive Cg. Ja bi reko u Bg ili negde po brdima. De ce da se kupaju, kad bude sve privatno (hoteli sa plazama).

To je dobro za srbsku ekonomiju, ali lose posto srbija gubi more.
Cg nema nikakvu industriju. Oni ce uvek da zavise od drugoga. Oni mogu tamo samo kamenje da jedu.

Cg ce da ciste i stranci (ako hoce neko za velike cene tamo da ide) ce da uzivaju.

Sta se tice toga isti smo. Pa nismo isti. Nebi se svali cg nego bi se svali srbi da su isti.

KAKO SE OVAJ NAPOLEON REGISTROVAO 3 PUTA '? SAMO DANAS 2 PUTA, OVO MU JE TEK PRVI POST ?
 
Isus Hrist - na prvom mjestu. I to ne samo za nas hrišćane nego za sav narod. Isus je bio jedan od najvećih i najinspirativnijih vođa koje je istorija čovječanstva poznavala.

Aleksandar Makedonski - zaslužio je drugo mjesto jer je on jedan od najvećih vojskovođa ljudske istorije.

Gaj Julije Cezar - kao najveći Rimljanin (a Rim je vječno bio sila) zaslužio je treće mjesto. Gaj Julije Cezar je počinio genocid u Galiji ali mi ga danas slavimo kao jednog od najvećih ličnosti istorije

Da Vinči - iako ga lično ne volim, smatram da je zaslužio ovo mjesto među velikanima.

Gnej Pompej Magnus - veliki Rimljanin, važna ličnost za istoriju. Njegova vojnička slava i karijera mu je dala nadimak MAGNUS (po nekima ga je dao sam sebi jer se obožavao - laž :D )

Nikola Tesla - šesti je jer je zaslužan za nauku. A, znate, čovjek može bez prirodnih nauka. Društvene su bitne!

Johan Gutenberg - bez njega bi nam životi bili znatno teži.

I jednog dana cu se ja pridružiti ovoj veseloj družini!
Ima njih još ali ne mogu ih svrstati ovdje jer su bili talentovati za glumu, muziku, pisanje i nauku :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top