NAJVECI SRBIN

Mislite o tome!:
Da nije bilo Svetog Save danas bi nas verovatno bilo vise jer bi bili KATOLICKE veroispovesti i ziveli bi u EU!
Jeste, samo nisu znali kakvu robu traze kupci, pa de se odma' u nju pretvore kao sto bi mnogi od ovih danasnjih koji prosto vapiju: "Kupite me, kupite! Evo, umem da senim! Zvacu se kako vi zelite! Kupite me, moooooliiiiiim vas!!!"
Eh!
 
Mislite o tome!:
Da nije bilo Svetog Save danas bi nas verovatno bilo vise jer bi bili KATOLICKE veroispovesti i ziveli bi u EU!
Ako bi tako razmisljali,onda je BOLJE da smo se poturcili,pa bi nas bilo JOŠ vise.Jer su vaše vere isto tako dvolicne kao i muslimanska,pa nema razlike.
Sram da te bude ! Pre bi bio i Ture,nego Katolik.
DOSTA STE NAS POKRSTAVALI,VISE NEDAM,MAKAR MORAO I DA UZMEM MAČ U RUKE !
 
Stefan Nemanja, ako se prica o licnoscu ciji se CEO zivot i delo gledaju,i to za dobrobit Srbije, niko ga za 800 godina nije prevazisao. Pri tom je naravno zasluzan za divno potomstvo koje je ostavio iza sebe koje je u potpunosti nastavilo i nadogradilo sve ono sto je on za zivota uradio: Stefan Prvovencani i Rastko Nemanjic.
 
"BRATE TI SI LUD"

DeDa,sašto si popizdeo,zar zaista misliš da smo mi u Vojvodini trebali da pređemo u katolike,i da bi tada sve bilo u redu,time bi se spasli.
NEĆU !!!
 
Gospodo draga,
U redu je bilo malo shale,ajmo se sad vratiti temi Topic-a.
Dakle,za mene najveci Srbin...hmmmm...mnogoo ih ima.Neko spomnu Sv.Savu...bash tako...neko Car Lazara,neko Cara Dushana,neko Karadjordja,neko Teslu,mnogoooooooo...ima.....A Bora Chorba,he...ma i on je SRBIN:

SRBIN JE LUD
SRBIN JE PROKLET
JEDNOM GA UBIJES
ON OCE OPET.............tako kaze Bora,ne ja....
 
Anonymous:
Narodni heroj--gen.Ratko Mladic
Radi ovih bolesnika koji ratne zlocince slave, posteni Srbi ce uvek ispastati pred svetom! Kako bi bilo da mi citamo o Hitleru, Alojzu Stepincu ili Pavelicu kao herojima drugih naroda. Stvarno je vise bilo dosta o Mladicu i Karadzicu, pa stalno ispastamo radi tih idiota!
 
gost1:
По мом скромном мишљењу убедљиво је то био и још увек је Свети Сава.Какав Ђинђић.Оно што је заслужио то је и добио.Што се хватао у коло кад није знао да игра.У српском народу има пословица,парафразираћу је јер не знам тачно али гласи од прилике овако:"Од чега живиш од тога ћеш и насрадати ако се осилиш".Уствари "Ко од мача живи од мача ће и погинути".Али рекох то је моје мишљење,а ако ће да ме хапсе онда у овој држави нема никакве слободе нити Д од демократије.Елем највећи је Свети Сава,а ко зна историју бар мало зна шта Он урадио и шта је покушавао да уради.
Свака част!!! Потпуно се слажем!!!
 
bole065:
Vjerovatno Vuk Karadzic i naravno RATKO MLADIC i RADOVAN KARADZIC.

E sto se tice Tesle, ja ne vidim kako je on DOPRINJEO Srpskom narodu. Otisao je u Ameriku i svo svoje znanje dao Amerikancima.

Znaci on treba biti nas heroj... e pa ne moze, ako ja odem i pomognem Siptarima na Kosovu... ocu li i ja biti Srpski heroj?
Pa stvarno Srbi i ne treba da ocekuju nikakav progres u svetu niti bilo gde, dok je god ovakvih idiota koji se ponose ratnim zlocincima, iako su Srbi. Pa radi ovakvih nas covece i nazivaju najprimitivnijim narodom u Evropi. Pa ponekad smo stvarno gori i od ustasa i svaba i sta ti ja znam.
Moje misljenje:
Dimitrije Tucovic i Svetozar Markovic i Vuk Karadzic naravno
 
Možda bi se mogao složiti da je rec o poslednjih desetak godina,ali da je on najveći Srbin u celoj istoriji,to je M N O G O PRETERANO i subjektivno.
Ili si ti počeo da čitaš tek prošle godine.

Mislim.. STVAAAAARNO !!!
 
Nesto si pogresio prijatelju sa levice Tucovic,Markovic iostali pra oci komunizma nezasluzuju pomena uistoriji Srba osim na zadnjim stranama dabise buduce generacije na nihovim greskama [namernim ili nenamernim] ucili kakav Srbin nesme da bude.
 
Anonymous:
Anonymous:
Narodni heroj--gen.Ratko Mladic
Radi ovih bolesnika koji ratne zlocince slave, posteni Srbi ce uvek ispastati pred svetom! Kako bi bilo da mi citamo o Hitleru, Alojzu Stepincu ili Pavelicu kao herojima drugih naroda. Stvarno je vise bilo dosta o Mladicu i Karadzicu, pa stalno ispastamo radi tih idiota!

gen. Ratko Mladic nije najveci, ali je veliki Srbin! Medjutim, ocigledno je da ti o tome, a ni o Srbima uopste ne znas nista! Ovoga puta odbicemo to na neznanje!
Pozdrav!
 
Pa je bote !:
bole065:
Vjerovatno Vuk Karadzic i naravno RATKO MLADIC i RADOVAN KARADZIC.

E sto se tice Tesle, ja ne vidim kako je on DOPRINJEO Srpskom narodu. Otisao je u Ameriku i svo svoje znanje dao Amerikancima.

Znaci on treba biti nas heroj... e pa ne moze, ako ja odem i pomognem Siptarima na Kosovu... ocu li i ja biti Srpski heroj?
Pa stvarno Srbi i ne treba da ocekuju nikakav progres u svetu niti bilo gde, dok je god ovakvih idiota koji se ponose ratnim zlocincima, iako su Srbi....

Uz duzno postovanje, jedini idiot ovde si ti!
 

Back
Top